Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

Wasz "ideał"

Intryguje Cię kwestia relacji między ludźmi? Zależności i stereotypów?

Wasz "ideał"

Postautor: Mezi » śr 05 sie, 2009 09:48

Może masz ideał swojej ukochanej osoby? A może Twój ideał się zmienia wraz z Twoim chłopakiem/dziewczyną?
Większość z nas mówi że ma jakiś tam ideał a potem zobaczy inną osobe i już ona jest ideałem. A Ty też tak masz? czy jesteś stały/stała w uczuciach?
Pijesz ty piję ja i ekipa cała
A kto nie wypije tego we dwa kije
?upu cupu łupu cupu cała Polska pije
Awatar użytkownika
Mezi
Bujający w obłokach

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Postautor: QueenDream » śr 05 sie, 2009 09:51

Jestem osobą stałą w uczuciach, jak już kogoś wybiorę to kocham go do końca o ile ta osoba tego chce i na to zasługuje, ideałów tak naprawdę nie ma, może pod pewnymi względami dana osoba może być naszym ideałem ale na pewno nie pod wszystkimi ;)
Ja trafiłam na swojego wyjątkowego chłopaka, nie mówię że jest idealny, ale niedużo mu do ideału barkuje, tylko ma kilka wad ;) Ale myślę że jeśli popracujemy obydwoje to można je choć trochę sgorygować, kiedy się szuka kogoś(albo nie szuka) nie patrzy się na to czy pasuje ona do naszego ideału, ważne aby miał on coś w sobie co nas do niego przyciąga, takie jest moje zdanie na ten temat.
"Tak jak obłok zstąpił z nieba podał rękę, tak jak ptak mi dziś zaśpiewa swą piosenkę, tak jak szczęście trwa już wiecznie, trwa dziś dłużej, tak on szczęście mi przyniesie, białe róże...."
Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator

Has thanked: 51 times
Have thanks: 37 times
Imię: Aldona
Marzenie: Być szczęśliwą i spełnioną mężatką.
Medals: 1

Postautor: Bogini_Seksu » śr 05 sie, 2009 10:01

Jestem osobą stałą w uczuciach. Nie mam ideału. Kiedyś był to brunet z niebieskimi oczami. :) Teraz nie jest ważne, jak wygląda. Ważne jest dla mnie wnętrze. Nie mam określonych cech, jakie mężczyzna powinien posiadać, żeby był odpowiedni dla mnie.
Chociaż nadal lubię brunetów. A z niebieskimi oczami to już szczególnie. :) Ale...moi faceci byli w większości blondynami o zielonych/piwnych oczach. :) Więc bez różnicy. :D
Sex is not the answer!
Sex is the question.
"Yes" is the answer.

~~~

"Wydrylujesz śliną mnie.
Otoczysz sprężystą łydką.
Upadniemy razem tak,
Jak jeszcze nigdy nisko." :)
Awatar użytkownika
Bogini_Seksu
Spełniacz Marzeń

Postautor: Portfolio » śr 05 sie, 2009 10:27

Ja tam lubię jak kobieta ma trochę ciałka. Nie ukrywam, że fizyczność jest ważna jak to niektórzy robią zastępując ją wnętrzem ale przecież wygląd jest pierwszym aspektem przyciągania więc jeżeli kobieta nie spodoba mi się i nie będzie tego magnesu to nie będę w to brnął, potem dopiero staram się ją poznać.
Awatar użytkownika
Portfolio
Łapacz chmur

Postautor: Bogini_Seksu » śr 05 sie, 2009 10:28

Portfolio pisze:Ja tam lubię jak kobieta ma trochę ciałka.

Lubisz, jak jest się do czego przytulic? :D
Matko...dlaczego u mnie wszyscy lecą na te chude? o_O
Sex is not the answer!
Sex is the question.
"Yes" is the answer.

~~~

"Wydrylujesz śliną mnie.
Otoczysz sprężystą łydką.
Upadniemy razem tak,
Jak jeszcze nigdy nisko." :)
Awatar użytkownika
Bogini_Seksu
Spełniacz Marzeń

Postautor: Avada Kedawra » śr 05 sie, 2009 12:28

Hah. Ciekawy temat do rozmowy. Osobiście uważam że PRZEPIęKNE są zielone oczy. Są takie smocze i zielone. Po prostu boskie. Ale reszta ciągle mi się zmienia. Tak, że nie wiem jak to ująć. :)
Awatar użytkownika
Avada Kedawra

Postautor: MartullkaLDZ » śr 05 sie, 2009 23:08

Ja nie wierzę w ideały. xD Dla mnie każdy jakoś, na swój sposób jest idealny. :) I w miłości nie gra roli czy jego/jej nos jest większy niż to sobie wyobrażałeś i czy ma czarne, a nie blond włosy.:] Będąc z kimś nie zwraca się na to uwagi. :) Gdy się kogoś naprawdę kocha, jest idealny w każdym calu. :) ;)
Awatar użytkownika
MartullkaLDZ
Początkujący marzyciel

Postautor: Biker » śr 05 sie, 2009 23:17

A ja mam swój ideał kobiety. :D Mam go od dawna. Niedawno (na zakończenie roku) spotkałem ten mój ideał. :D Za tydzień zapraszam ją na kolację. :P
Awatar użytkownika
Biker
Bujający w obłokach

Postautor: MartullkaLDZ » śr 05 sie, 2009 23:47

a no to życzę udanego wypadu :) Hi hi xD i powodzenia! :)
Awatar użytkownika
MartullkaLDZ
Początkujący marzyciel

Postautor: magdusia » czw 06 sie, 2009 14:00

Jakoś nigdy nie marzyłam o księciu na białym koniu. Nie próbuję stworzyć wyidealizowanego obrazu kogoś, kto nie istnieje, kogo nigdy nie spotkam.
Awatar użytkownika
magdusia

Postautor: olo89 » czw 06 sie, 2009 20:53

Kiedyś to i ja nie marzyłam o księciu na białym koniu, wystarczyć miała mi osoba, która będzie mnie kochała, myślała o mnie dniami i nocami... Będzie szczera i otwarta, a teraz? Któż to wie, kobieta zmienna jest.. Marze o księciuniu. :D na "białym koniu", przystojnym i mądrym. :] Tacy nie istnieją, ale w końcu marzenia kiedyś spełniają się. :P
Czasami myślę, że
dni płyną bez powodu
byle gdzie...
Czas jak rzeka ucieka i już
na wylot znasz każdy krok swój
każdy ruch, każdy ruch...
Jednak gdy budzę się
znów siedzę w kinie wiem już że:
Najlepsze wciąż musi przyjść..
Awatar użytkownika
olo89

Postautor: Portfolio » pt 07 sie, 2009 15:47

Bogini_Seksu pisze:
Portfolio pisze:Ja tam lubię jak kobieta ma trochę ciałka.

Lubisz, jak jest się do czego przytulic? :D
Matko...dlaczego u mnie wszyscy lecą na te chude? o_O

A czemu pies lubi kości??

Lubię jak jest się do czego przytulić a przy tym nie połamać ale też bez przesady muszę być w stanie ją objąć :D
Awatar użytkownika
Portfolio
Łapacz chmur

Postautor: akiram » pt 07 sie, 2009 16:59

oczywi?cie, mogłaby się tutaj pojawić lista bardzo chętnie widzianych cech faceta... ale dochodzę do wniosku, że nie ważne, jak będzie wygl?dał ani jaki będzie(chociaż oczywi?cie wolałabym żeby nie był to lud? bez zębów z wielkim brzuchem-niech to przyjdzie z wiekiem ;P)
mam tylko jedno wymaganie... żeby nie próbował mnie zmieniać i zaakceptował wszystkie moje "dziwactwa":)
„(...) bo ja mogę pozwolić sobie na ten luksus, żeby być opuszczony, choć ja nigdy opuszczony nie jestem, ja jestem tylko sam, by móc żyć w zaludnionej myślami samotności, bo ja po trosze jestem entuzjastą nieskończoności i wieczności, a Nieskończoność i Wieczność chyba gustują w takich ludziach jak ja.”
akiram
Extra marzyciel

Postautor: Evenessa » pt 07 sie, 2009 20:06

Jak sie pojawi to będzie idealny ;P
Fajnie by było jakby coś się zawsze działo lubial sie pokłócic troszkę, podroczyć, pożartowac, troszkę arogancji ^^
"?wiat to potwór zębaty, gotów gryźć, gdy tylko zechce." S. King
Awatar użytkownika
Evenessa
Marzyciel-Gaduła+

Postautor: Obwarzanek » pt 07 sie, 2009 23:49

Mój ideał był dziwny dla większości, może nawet bardzo dziwny.
Maksymalnie zniewieściały chłopak, umiejący jednak postawić na swoim, asertywny i mający własną opinię o świecie, najlepiej zbliżoną do mojej :D wyglądający prawie jak kobieta, blond włosy, zielone oczy, możliwie najjaśniejsza skóra i też takie dziwadło jak ja.
Alternatywa: jak wyżej, tyle, że zamiast panienki w spodniach po prostu miśkowaty, miły chłopak. Takiego mam :D
...ponieważ bułka.

Tu krzyż przydrożny, tam święty gaj;
jest takie miejsce, taki kraj...
Obwarzanek
Newbie

Has thanked: 23 times
Have thanks: 33 times
Imię: Ignac.
Medals: 6

Postautor: Master Jedi » ndz 09 sie, 2009 16:44

Wiem, że ideałów nie ma... Ale mimo wszystko mam takiego "wyśnionego" chłopaka. ;)
Jaki powinien być? Uczuciowy, odpowiedzialny, inteligentny, dowcipny, zaradny, odważny, zdolny do poświęceń, wychowany, towarzyski, optymista. ;)
A wygląd? Preferuję ciemnowłosych (włosy raczej dłuższe), opalonych, wysokich i szczupłych chłopaków. ;)
Master jest tylko jeden... ja!
Master Jedi
Łapacz chmur

Postautor: Mitsu » sob 15 sie, 2009 10:48

ideał... nie istnieje ktoś taki... moim zdaniem większość ludzi ocenia ludzi po wyglądzie, owszem wygląd jest ważny ale najważniejsze jest wnętrze człowieka.. nieraz spotyka się ludzi mniej atrakcyjnych z wyglądu ale tak naprawdę po dłuższej rozmowie okazuje się że jest boski :)
co prawda mam tam jakieś preferencje co do wyglądu ale to są tylko moje marzenia, które nigdy nie będą realne. Ale jeśli oto już chodzi to musi mieć cudowne oczy, które mnie urzekną :D
Jeśli chodzi o charakter to jest tylko jedno co mnie przyciąga do ludzi... mianowicie poczucie humoru :] jeśli ktoś go nie posiada to wole nie podchodzić...
to wszystko co mam do powiedzenia :)
- to fikcja nie magia
wieczność pryska jak bańka -
Mitsu
Spełniacz Marzeń

Have thanks: 1 time

Postautor: Dreamer » śr 18 lis, 2009 23:57

Nie ma ideałów, nie czarujmy się :) Mój Skarb na pewno ma jakieś wady, ale wiem, że ze wszystkich osób jej jest najbliżej do ideału :)
Awatar użytkownika
Dreamer
Łapacz chmur

Postautor: Svoja » czw 19 lis, 2009 00:00

Chłopak który mnie kręci ma daleką drogę do ideału.
A jednak mnie do niego ciągnie...
Nie ma ideałów.
Ważne aby się akceptować, rozumieć i dostrzegac zalety.
To tylko klimat i ja.....

Tyle odwagi w nas co strachu
I klęsk sromotnych co i zwycięstw
Wybaw nas Panie od nas samych
Skoro nie umie tego życie.

Krzysztof Cezary Buszman
Awatar użytkownika
Svoja
Bujający w obłokach

Postautor: Q » pt 08 sty, 2010 21:43

Moim ideałem jest żeńska wersja mojej osoby. No, może bez funkcji robienia awantury z byle powodu. Ciekawe jak szybko byśmy się wzajemnie pozabijali.
Reszta jest milczeniem.
Q
Spełniacz Marzeń

Postautor: Obwarzanek » sob 09 sty, 2010 14:55

?ącznie z zainteresowaniami?

Ja osobiście dziwnie bym się czuła, gdyby mój chłopak duzo pisał, dużo rysował i nie potrafił się opanować na widok psa czy innego zwierzaka, żeby go pogłaskać... Aczkolwiek b. miło byloby widziane większe zainteresowanie duchowością, przejawianie jakichś zainteresowań filozoficznych czy religijnych.
Dla mnie akurat dobrym rozwiązaniem jest ktoś w typie myślącej "niańki", niestety ;) Ja mogę tworzyć i rozmyślać nad sensem życia, ale ktoś musi się orientować w "tu i teraz". Ja nie, bo mnie to... nudzi i, naturalnie, przeraża. Chociaż jakbym miała być sama, to trzeba byłoby to jakoś pokonać i pewnie tak by się stało.
...ponieważ bułka.

Tu krzyż przydrożny, tam święty gaj;
jest takie miejsce, taki kraj...
Obwarzanek
Newbie

Has thanked: 23 times
Have thanks: 33 times
Imię: Ignac.
Medals: 6

Postautor: Q » sob 09 sty, 2010 16:57

perscecutoria pisze:?ącznie z zainteresowaniami?

To przede wszystkim. Rzadko spotykam osobę, z którą mógłbym dzielić się kilkoma pasjami równocześnie, więc nie dziwota, że chciałbym mieć z kimś takim do czynienia.
Reszta jest milczeniem.
Q
Spełniacz Marzeń

Postautor: bufonada » ndz 10 sty, 2010 10:19

hm... wyglądu określić nie umiem, ale nie wytrzymałabym z pantoflarzem.
facet musi mieć jaja, musi potrafić mnie uspokoić (jestem furiatką i histeryczką), złapać mnie za morde i kazać przestać tupać nóżkami i krzyczeć. nie może ustępować mi we wszystkim, musi kłócić się o swoje jednocześnie będąc wiernym i szanującym.
wygląd to sprawa drugorzędna choć nie powiem, że lubie patrzeć na zazdrość w oczach moich koleżanek :D
świat jest do du** więc mam do niego stosunek analny.
Awatar użytkownika
bufonada
Extra marzyciel

Postautor: Paula99 » wt 03 sie, 2010 13:57

Yhm. ideał chłopaka ; niech bd z mojego miasta(Nowa Ruda) a przede wszystkim szczerość ;*
Awatar użytkownika
Paula99
Początkujący marzyciel

Postautor: magdusia » wt 03 sie, 2010 14:54

Paula99 pisze:niech bd z mojego miasta(Nowa Ruda)

Taką cechę musi spełniać Twój "idealny" mężczyzna?
Zielonaa i Seqe - Uwaga!!!
Awatar użytkownika
magdusia
Spełniacz Marzeń

Postautor: GoldMan » wt 03 sie, 2010 15:09

Przede wszystkim liczy się charakter. Zawzięta, uparta, musi umieć postawić na swoim.
Dużo się uśmiechać, szczera, zabawna, otwarta i kochająca.
Z wyglądu:
Niebieskie lub zielone oczy. Szczupła, delikatna.
Nie jakaś damulka, która boi się ubrudzić.
GoldMan
Bujający w obłokach

Imię: Jarek

Postautor: K'Ehleyr » wt 03 sie, 2010 16:54

Kiedyś byłam przekonana, że mój ideał ma długie, jasne włosy, piegi na nosie i jest romantykiem. Jednak analizując chłopaków/facetów, którzy podobali mi się w ostatnim czasie, wydaje mi się, że:

Brunet. Najlepiej z dłuższymi włosami, niekoniecznie bardzo długimi, ale dłuższymi. Okulary (uwielbiam facetów w okularach!). Taki charakterystyczny, niesamowity uśmiech - nie wiem, jak go opisać. Wysoki, niski, gruby, chudy... To chyba nie ma znaczenia, byleby nie był zapuszczony i zaniedbany. Na pewno nie jest typem klasycznego przystojniaka.
Zainteresowania? Boże, jak ja bym chciała faceta, który razem ze mną gapiłby się w gwiazdy! Mógłby się na tym porządnie znać, tak, żeby i mi pomóc to trochę zrozumieć. Dojrzały emocjonalnie, człowiek rozumny, z poczuciem humoru. Taki, który nie wstydziłby się okazywac mi uczuć (ani, gdybym ja mu je okazywała), ale żeby nie był tylko i wyłącznie misiek-przytulasek, ale i trochę tajemniczy i niedostępny - choćby dla podgrzania atmosfery ;). Akceptujący moje poglądy, nie próbujący mnie zmienić.
A skoro już opisuję mój ideał - ze snu - książę - z bajki, to pójdę na całość i rzucę jeszcze: leworęczny (uwielbiam leworęcznych ludzi).

Nie jest to lista moich wymagań, tylko jak zaznaczono na wstępie - IDEA?. Znając los zakocham się w kimś zupełnie innym, może posiadającym niektóre cechy Wyśnionego ;).
Awatar użytkownika
K'Ehleyr
Marzyciel-Gaduła

Postautor: Icannotfly. » wt 03 sie, 2010 22:56

Zwykle moi partnerzy znacznie odbiegali od mojego wymarzonego ideału (najbardziej jeśli chodzi o wygląd).
Pomarzyć zawsze sobie można, więc tak... podobają mi się bruneci, z ciemnymi oczami o rozbrajającym uśmiechu, mam też fioła na punkcie chłopaków z luźnym stylem ubierania i facetów z gitarą. Co do charakteru to obowiązkowo poczucie humoru, pewność siebie, duży dystans do samego siebie, odpowiedzialność, dojrzałość i kultura osobista.

Zawsze chciałam faceta policjanta. :D
- A ja lubię ten kawałek nieba...
- Ten kawałek nieba ma w du.pie, że go lubisz.
Icannotfly.
Newbie

Imię: Agnieszka
Medals: 2

Postautor: ?ukasz » wt 03 sie, 2010 23:42

IDEA? TO MOJA DZIEWCZYNA

ha ;)
Awatar użytkownika
?ukasz

Postautor: Fantagiro » śr 04 sie, 2010 08:52

Ulala pokaż jej tego posta :hyhy:

Jak tak myślę to zdaje mi się że nigdy nie miałam żadnego typowego ideała. Nie tworzyłam nigdy wizji chłopaka którego tak najbardziej bym pragnęła mieć. Może dlatego że długo się nimi nie interesowałam a potem byłam już na tyle duża by darować sobie takie wymyslanie? Nie mam pojęcia ;p

Zawsze kierowałam się dewizą iż ideałów nie ma więc szkoda czasu na wymyślanie a już w ogóle na szukanie takiego ;)
But we're never gonna survive unless we get a little crazy.
Fantagiro
Newbie

Has thanked: 3 times
Have thanks: 4 times
Medals: 2

Następna

Wróć do Relacje międzyludzkie