Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

Homoseksualizm

Tematy wybrane to zarchiwizowania na rzecz "odświeżenia forum".

Re: Zaakceptowałbyś/a to, że Twoje dziecko jest homoseksuali

Postautor: Ruta » ndz 17 lut, 2013 00:20

Jak na kogoś leniwego, gratuluję, że chciało ci się założyć temat.
Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń

Has thanked: 72 times
Have thanks: 178 times
Medals: 13

Postautor: ANIOŁ » ndz 17 lut, 2013 00:38

Tak, to że w przyszłości pokochałoby kogoś tej samej płci nie znaczy że przestałbym je kochać, to moje dziecko... :zawstydzony:
„Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów” -Stanisław Lem
ANIOŁ
Sponsor

Has thanked: 36 times
Have thanks: 13 times
Imię: Jerzy
Medals: 3

Postautor: Pro » ndz 17 lut, 2013 00:42

Łatwo by mi było powiedzieć, że zaakceptowałbym to bez problemu, ale obawiam się, że gdyby do tego doszło, nie przyszłoby mi to aż tak bezproblemowo. Nie mam nic przeciwko homoseksualistom, ale jednak pewnie pomyślałbym, że coś zrobiłem źle, że źle wychowałem moje dziecko. Nie trudno być tolerancyjnym, dopóki coś nie dotyczy nas. W sumie nie powinienem generalizować, bo może inni ludzie są na 100% pewni siebie, ale mam wrażenie, że na pewne sprawy patrzy się inaczej, kiedy dotykają one człowieka bezpośrednio.
Pro
Newbie

Has thanked: 24 times
Have thanks: 60 times
Imię: Hubert
Medals: 9

Postautor: ANIOŁ » ndz 17 lut, 2013 00:58

Pro pisze:Nie trudno być tolerancyjnym, dopóki coś nie dotyczy nas. W sumie nie powinienem generalizować, bo może inni ludzie są na 100% pewni siebie, ale mam wrażenie, że na pewne sprawy patrzy się inaczej, kiedy dotykają one człowieka bezpośrednio.

To prawda zdarza się że wiele osób z różnych powodów zabiera modne zdanie, po cichu powtarzając sobie w duchu, oby mnie tak Bóg nie skarał itd, a życie często pisze inne scenariusze, w sumie tak z obserwacji widzę że najczęściej problem z taką sytuacją mają osoby patrzące na całe życie przez pryzmat wiary,strasznie przejmujący się zdaniem innych ludzi, rodziny itd, a także często faceci którzy na zewnątrz są maczo na maxa a w psychice właśnie pojawiają się wątpliwości w stylu, ojej ludzie pomyślą że ja też jestem homo itd, to w sumie bardzo smutne dla takiego dziecka jak widzi że najbliższe osoby je odtrącają,bo po kim jak po kim ale po matce i ojcu raczej się nikt takich zachowań nie spodziewa, życie jednak różnie się układa to że są spisani przez rodziców wcale nie znaczy że społeczeństwo od razu też tak zareaguje,wiadomo w małym miasteczkach i wsiach to raczej są na przegranej pozycji, ale takie osoby często wiedzą co robić, odcinają się od starego życia jadą do innego miasta, państwa gdzie jest zdrowszy wizerunek i traktowanie ludzi z grupy LGBT :]
„Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów” -Stanisław Lem
ANIOŁ
Sponsor

Postautor: Obwarzanek » ndz 17 lut, 2013 01:08

Normalnego homoseksualistę tak. Pedała czystej rasy, tolerancyjnego tylko dla swojego gejowskiego środowiska, jakich dzisiaj pełno - nigdy. Nie wybaczyłabym sobie nigdy, że moje dziecko jest takie durne.
...ponieważ bułka.

Tu krzyż przydrożny, tam święty gaj;
jest takie miejsce, taki kraj...
Obwarzanek
Newbie

Has thanked: 23 times
Have thanks: 33 times
Imię: Ignac.
Medals: 6

Postautor: ANIOŁ » ndz 17 lut, 2013 01:18

Obwarzanek pisze:Normalnego homoseksualistę tak. Pedała czystej rasy, tolerancyjnego tylko dla swojego gejowskiego środowiska, jakich dzisiaj pełno - nigdy. Nie wybaczyłabym sobie nigdy, że moje dziecko jest takie durne.

Przyznam że rozbawiła mnie ta wypowiedz, ale rozumiem, w sumie mam podobne podejście do feministek, normalne odważne silne myślące, jak najbardziej cenię i szanuje, za to jest także grono feministek durnych, na pokaz, bo to modne, bo ja jestem silna a że zwykle często tylko w gębie i nie stoją za tym żadne inteligentne argumenty i teoria to traktuję je z przymrużeniem oka,pomimo że całkowicie akceptuję ludzi homoseksualnych,znam parę osób takich obojga płci, utrzymuję z nimi normalne towarzyskie kontakty i niczym nie ustępują tym nazwijmy to umownie "normalnym"a często je nawet przewyższają intelektem, życiowym podejściem do życia i wielu spraw, nie mam problemu wybrać się z nimi do lokalu z tęczową flagą,jestem pewien swojej seksualności a biorąc pod uwagę moją postawę życiową, nie przejmuję się co ludzie powiedzą.Przyznac muszę jednak że drażni mnie czasem takie bycie homo bo to modne, bo zaszokujemy kogoś na imprezie itd... bo jest to naprawdę durne jak Obwarzanek napisała :]
ANIOŁ
Sponsor

Postautor: Obwarzanek » ndz 17 lut, 2013 01:29

Mi nie o takie osoby chodzi, o jakich piszesz. Kretyn, który "jest homo", bo to modne, nawet nie przyszedł mi do głowy. Myślę, że wyraziłam się jasno, o kogo mi chodzi.
...ponieważ bułka.

Obwarzanek
Newbie

Postautor: ANIOŁ » ndz 17 lut, 2013 01:32

Obwarzanek pisze:Mi nie o takie osoby chodzi, o jakich piszesz. Kretyn, który "jest homo", bo to modne, nawet nie przyszedł mi do głowy. Myślę, że wyraziłam się jasno, o kogo mi chodzi.

Ok, przeczytałem raz jeszcze i zatrybiłem :] Mogłabyś jednak rozwinąć myśl co dokładnie rozumiesz pod pojęciem normalny homoseksualista, tak żeby było w pełni jasne dla wszystkich ? :niepewny:
ANIOŁ
Sponsor

Postautor: Obwarzanek » ndz 17 lut, 2013 02:33

Myślę, że jest wystarczająco jasne dla ludzi, którzy patrzą na problem homoseksualistów z różnych stron, a nie tylko z jedynej obecnie słusznej. Normalny homoseksualista, tak jak normalny heteroseksualista, sprawy swojego łóżka zatrzymuje dla siebie i partnera lub partnerki. Przy okazji rozumie rzeczywiste znaczenie słowa "tolerancja" i "homofob", i samemu będąc tolerancyjnym nie wyśmiewa ani nie obraża osób nie wyrażających aprobaty dla jego orientacji seksualnej. Miałam wątpliwą przyjemność rozmowy z takimi ludźmi, widzę też ogólną tendencję w mediach i na forach. Przykre jest, kiedy Twój przyjaciel nagle traktuje Cię jak ciemnogród tylko dlatego, że nie s*asz ze szczęścia, bo on jest gejem. Miałam i taką sytuację, i jak Boga kocham, nie padło z mojej strony nawet słowo obrazy czy zdanie sugerujące wyraźną niechęć. Nawet pogratulowałam, a i tak dostałam łatkę pisowca i ciemniaka. Za co?
Dlatego rozróżniam normalnych homoseksualistów od nawiedzonych i nie zdzierżyłabym, gdyby moje dziecko było tym drugim typem.
...ponieważ bułka.

For this message the author Obwarzanek has received thanks:
ANIOŁ(ndz 17 lut, 2013 02:50)
Obwarzanek
Newbie

Postautor: ANIOŁ » ndz 17 lut, 2013 02:49

Obwarzanek pisze:Myślę, że jest wystarczająco jasne dla ludzi, którzy patrzą na problem homoseksualistów z różnych stron, a nie tylko z jedynej obecnie słusznej. Normalny homoseksualista, tak jak normalny heteroseksualista, sprawy swojego łóżka zatrzymuje dla siebie i partnera lub partnerki. Przy okazji rozumie rzeczywiste znaczenie słowa "tolerancja" i "homofob", i samemu będąc tolerancyjnym nie wyśmiewa ani nie obraża osób nie wyrażających aprobaty dla jego orientacji seksualnej. Miałam wątpliwą przyjemność rozmowy z takimi ludźmi, widzę też ogólną tendencję w mediach i na forach. Przykre jest, kiedy Twój przyjaciel nagle traktuje Cię jak ciemnogród tylko dlatego, że nie s*asz ze szczęścia, bo on jest gejem. Miałam i taką sytuację, i jak Boga kocham, nie padło z mojej strony nawet słowo obrazy czy zdanie sugerujące wyraźną niechęć. Nawet pogratulowałam, a i tak dostałam łatkę pisowca i ciemniaka. Za co?
Dlatego rozróżniam normalnych homoseksualistów od nawiedzonych i nie zdzierżyłabym, gdyby moje dziecko było tym drugim typem.

Myślę że to całkiem rozsądna i uczciwa postawa, w sumie nie należy przeginać w żadną stronę :]
ANIOŁ
Sponsor

Postautor: Dafne » ndz 17 lut, 2013 11:06

Nie będę kłamać, że przyjęłabym taką nowinę z uśmiechem na ustach. To jednak nie jest coś fajnego, usłyszeć od swojego dziecka, że pociągają go osoby tej samej płci. W grę wchodzi opinia społeczności, nawet jeśli rodzic nie bierze jej pod uwagę, to musi wziąć pod uwagę sam fakt wyśmiewania, wytykania inności. Powinien być przy tym tolerancyjną oazą spokoju, podnosić swojemu dziecku poczucie własnej wartości, które będzie regularnie niszczone przez homofobów i niedouczonych ludzi. Powinien przy nim być i nie odwracać się od niego, choćby nie wiem, co.
tysiące twarzy
setki miraży

For this message the author Dafne has received thanks:
ANIOŁ(ndz 17 lut, 2013 11:19)
Awatar użytkownika
Dafne
Spełniacz Marzeń

Has thanked: 105 times
Have thanks: 140 times
Medals: 10

Postautor: ANIOŁ » ndz 17 lut, 2013 11:19

Dafne pisze:Nie będę kłamać, że przyjęłabym taką nowinę z uśmiechem na ustach. To jednak nie jest coś fajnego, usłyszeć od swojego dziecka, że pociągają go osoby tej samej płci. W grę wchodzi opinia społeczności, nawet jeśli rodzic nie bierze jej pod uwagę, to musi wziąć pod uwagę sam fakt wyśmiewania, wytykania inności. Powinien być przy tym tolerancyjną oazą spokoju, podnosić swojemu dziecku poczucie własnej wartości, które będzie regularnie niszczone przez homofobów i niedouczonych ludzi. Powinien przy nim być i nie odwracać się od niego, choćby nie wiem, co.

Otóż to, tak właśnie powinien zachować się rodzic,że jak słyszę że reakcją rodzica było stwierdzenie" nie jesteś już moją córką/synem" to nóż mi się otwiera w kieszeni,a rzadkością takie sytuacje nie są a nawet pobicia i wypędzenia z domu gorzej niż psa... ehh.Jasne z uśmiecham na Twarzy się takich rzeczy nie słyszy od dziecka, ale myślę że warto się nawet wysilić na taki uśmiech choćby z szacunku dla dziecka że uważa nas za osobą której może coś takiego powiedzieć :zawstydzony: Taki młody człowiek oczekuje własnie wsparcia od rodziców, a w szczególności od matki, gdyż matka jest bogiem w oczach dziecka :oczami: , aczkolwiek dla wielu opinia ojca jest równie ważna :]

PS.Plusik za wypowiedz,ale ja ostatnio jestem chojny :hyhy:
ANIOŁ
Sponsor

Postautor: V » ndz 17 lut, 2013 11:40

Subrosa pisze:Jeżeli taki temat miał miejsce, to przepraszam, ale jestem zbyt leniwy żeby sięgnąć do wyszukiwarki. Miłego odpowiadania.

Masz szczeście, że nie było, bo poleciałby warn.

Nic bym nie zrobił. Tak jak w przypadku Obwarzanka, boje sie, że moje dziecko mogłoby być homo z powodu mody. Jeśli już ma nim być, to ma to czuć tak jak ja mój heteroseksualizm. Zabrałbym go do jakiegoś psychiatry, który orzekłby, czy faktycznie pociągają go osoby tej samej płci. Gdyby faktycznie tak było - ok, jego wola. Ja nie miałbym nic do gadania. I myśle w tym przypadku o synu. Gdyby moja córka była homoseksualistką, to nawet bym sie cieszył.
Dlaczego nie w moim łóżku palisz tej nocy papierosa za papierosem?
V
Newbie

Has thanked: 22 times
Imię: Eljot

Postautor: ANIOŁ » ndz 17 lut, 2013 11:42

V pisze:Gdyby moja córka była homoseksualistką, to nawet bym sie cieszył.

Wiedziałem, wielu facetów nie ma nic przeciwko lesbijkom bo to przecież i popatrzeć fajnie ;)
ANIOŁ
Sponsor

Postautor: Dafne » ndz 17 lut, 2013 11:43

ANIOŁ pisze:Otóż to, tak właśnie powinien zachować się rodzic,że jak słyszę że reakcją rodzica było stwierdzenie" nie jesteś już moją córką/synem" to nóż mi się otwiera w kieszeni
Polecam zapoznanie się z filmem (tj. obejrzenie) "Modlitwy za Bobby'ego". Opowieść o homoseksualiście i zagorzałej katoliczce- matce, pokazuje postawy Kościoła wobec homoseksualizmu, warto, warto. Miałam serce w gardle.
tysiące twarzy
setki miraży
Awatar użytkownika
Dafne
Spełniacz Marzeń

Postautor: ANIOŁ » ndz 17 lut, 2013 11:45

Dafne pisze:
ANIOŁ pisze:Otóż to, tak właśnie powinien zachować się rodzic,że jak słyszę że reakcją rodzica było stwierdzenie" nie jesteś już moją córką/synem" to nóż mi się otwiera w kieszeni
Polecam zapoznanie się z filmem (tj. obejrzenie) "Modlitwy za Bobby'ego". Opowieść o homoseksualiście i zagorzałej katoliczce- matce, pokazuje postawy Kościoła wobec homoseksualizmu, warto, warto. Miałam serce w gardle.

Widziałem, płaczałem, nad chłopakiem i jego matką :kwasny: W sumie jeden z lepszych filmów pokazujacy co przeżywa rodzic w takiej sytuacji, oczywiście nie każdy :]
ANIOŁ
Sponsor

Postautor: V » ndz 17 lut, 2013 11:47

ANIOŁ pisze:Wiedziałem, wielu facetów nie ma nic przeciwko lesbijkom bo to przecież i popatrzeć fajnie
Tak, popatrzeć fajnie, ale ja na swoją córke i jej partnerke patrzeć nie bede. Chodziło mi o to, że meżczyźni to dupki i to nawet lepiej, jeśli zwiąże sie z kobietą.
V
Newbie

Postautor: Obwarzanek » ndz 17 lut, 2013 11:50

V pisze:Tak jak w przypadku Obwarzanka, boje sie, że moje dziecko mogłoby być homo z powodu mody.

Niczego takiego nie napisałam. Modą się nie przejmuje, bo dzieciak jak zmądrzeje, to przestanie robić z siebie błazna.

Nawiasem mówiąc ta aprobata dla lesbijek przy jednoczesnym braku aprobaty dla gejów jest żałosna. Nie lubię takich ludzi.

Dafne pisze:pokazuje postawy Kościoła wobec homoseksualizmu, warto, warto.

Tzn. jakie postawy?
...ponieważ bułka.

Obwarzanek
Newbie

Postautor: Dafne » ndz 17 lut, 2013 11:51

Obwarzanek, nie będę zdradzać szczegółów filmu, bo już parę razy dostałam opieprz, że zdradzam fabułę, ale generalnie, film dotyczy postawy Kościoła, który twierdzi, że homoseksualizm jest grzechem i chorobą (przynajmniej film to przedstawia w ten sposób), i matka wynajduje sposoby, żeby przegonić demona, który zawładnął ciałem jej syna.
tysiące twarzy
setki miraży
Awatar użytkownika
Dafne
Spełniacz Marzeń

Postautor: V » ndz 17 lut, 2013 12:01

Obwarzanek pisze:Niczego takiego nie napisałam.
Napisałaś, że o tym nawet nie pomyślałaś. Sorry.

Obwarzanek pisze:Nawiasem mówiąc ta aprobata dla lesbijek przy jednoczesnym braku aprobaty dla gejów jest żałosna. Nie lubię takich ludzi.
Niby dlaczego?
V
Newbie

Postautor: Pro » ndz 17 lut, 2013 12:04

ANIOŁ pisze:To prawda zdarza się że wiele osób z różnych powodów zabiera modne zdanie, po cichu powtarzając sobie w duchu, oby mnie tak Bóg nie skarał itd

Nie do końca to miałem na myśli. Ja akceptuję homoseksualistów nie dlatego, że jest taka moda czy coś tam. Akceptuje ich dlatego, że uważam, że każdy człowiek ma prawo do swojej seksualności. Ale gdyby to dotknęło mnie osobiście, mojego syna lub moją córkę, nie byłoby mi tak łatwo pogodzić się z tą sytuacją. Nie dlatego, że nie chce mieć do czynienia z takimi ludźmi. Na pewno nie powiedziałbym "nie jesteś już moją córką/moim synem". Starałbym się z całej siły ją/jego wspierać i wierzę, że nie odwróciłbym się od własnego dziecka. Ale na pewno nie byłbym też w stanie przejść nad tym do porządku w ciągu chwili. Nie ucieszyłbym się z tego i nie uznałbym tego za nieistotny szczegół. "Tato, jestem gejem", "aha, to miło, napijesz się czegoś?" - sądzę, że ta rozmowa wyglądałaby nieco inaczej :)
Pro
Newbie

Has thanked: 24 times
Have thanks: 60 times
Imię: Hubert
Medals: 9

Postautor: Obwarzanek » ndz 17 lut, 2013 12:08

Dafne, ja nie pytam o fabułę, tylko o prezentowane w filmie postawy Kościoła. Jeśli w tym filmie KK twierdzi, że sam homoseksualizm jest chorobą i grzechem, to podchodziłabym do niego z dużym dystansem.

V, przeczytaj jeszcze raz, co dokładnie napisałam i co napisałeś Ty.
Tak jak w przypadku Obwarzanka, boje sie, że moje dziecko mogłoby być homo z powodu mody

To nie jest to samo. Wyjaśniłam później, o jaką osobę dokładnie mi chodzi. Być może nie zrozumiałeś.

Niby dlaczego?

Niby dlatego, że taka "tolerancja" jedzie mi na odległość mózgiem w gaciach, a nie w głowie. Ludzi, którzy myślą du*ą, nie trawię.
...ponieważ bułka.

Obwarzanek
Newbie

Postautor: V » ndz 17 lut, 2013 12:16

Obwarzanek pisze:To nie jest to samo. Wyjaśniłam później, o jaką osobę dokładnie mi chodzi. Być może nie zrozumiałeś.
Wiem, o co Ci chodzi. Niepotrzebnie użyłem Twojego nicku, przepraszam!

Obwarzanek pisze:Niby dlatego, że taka "tolerancja" jedzie mi na odległość mózgiem w gaciach, a nie w głowie.
O, bo uważam meżczyzn za dupków?
V
Newbie

Postautor: Obwarzanek » ndz 17 lut, 2013 12:26

Po pierwsze myślę, że jednak nie wiesz, o co chodzi albo faktycznie użyłeś nie tego nicku. Po drugie niepotrzebnie odniosłeś zdanie o tej aprobacie dla lesbijek do siebie. Być może źle umiejscowiłam to zdanie i dlatego tak wyszło, ale bez przesady. Piszę o ogóle, a nie o Tobie, bo zdanie o tych dupkach doczytałam, nim wysłałam post. Po trzecie Twój sposób pisania zaczyna być lekko irytujący i napastliwy. Dyskusja z Tobą nie ma najmniejszego sensu, zresztą z tego co widzę, nie pierwszy raz.
...ponieważ bułka.

Obwarzanek
Newbie

Postautor: V » ndz 17 lut, 2013 12:35

Obwarzanek, napisałaś:
Obwarzanek pisze:Kretyn, który "jest homo", bo to modne, nawet nie przyszedł mi do głowy.
Dlatego sie do tego odniosłem. I to było niepotrzebne. Za co już przeprosiłem.

Obwarzanek pisze:Po drugie niepotrzebnie odniosłeś zdanie o tej aprobacie dla lesbijek do siebie. Być może źle umiejscowiłam to zdanie i dlatego tak wyszło, ale bez przesady. Piszę o ogóle, a nie o Tobie, bo zdanie o tych dupkach doczytałam, nim wysłałam post.
I teraz też przepraszam. Odniosłaś sie do przykładu, którego ja użyłem, wiec myślałem, że atakujesz mnie.

Obwarzanek pisze:Po trzecie Twój sposób pisania zaczyna być lekko irytujący i napastliwy. Dyskusja z Tobą nie ma najmniejszego sensu, zresztą z tego co widzę, nie pierwszy raz.
Przykro mi. W takim razie nie bedziemy już rozmawiać.
V
Newbie

Postautor: Dafne » ndz 17 lut, 2013 14:07

Obwarzanek, możliwe, jednak film również fantastycznie pokazuje relację matka- syn, w przypadku homoseksualizmu syna. To jest pewna przestroga.
tysiące twarzy
setki miraży
Awatar użytkownika
Dafne
Spełniacz Marzeń

Postautor: Obwarzanek » ndz 17 lut, 2013 14:28

Dafne, podchodziłabym z dużym dystansem do roli KK, a nie do relacji matka - syn. To z reguły jest dobrze pokazywane ;P Może nawet się skuszę na ten film, wtedy pogadamy.
...ponieważ bułka.

Obwarzanek
Newbie

Postautor: Offline » ndz 17 lut, 2013 14:30

Nie jestem w stanie odpowiedzieć w 100% jednoznacznie. Na ogół jestem tolerancyjna w stosunku do homoseksualistów (a nie dziwacznie poubieranych i pomalowanych pedałów robiących ze swojej orientacji sensację), ale nie wiem, jak odebrałabym wieść, że moje dziecko właśnie nim jest. Na pewno by mną to wstrząsnęło. Zawsze inaczej patrzymy na sprawę, gdy dotyka ona nas bezpośrednio, niż kiedy przyglądamy się jej z boku, no wiadomo. Ale myślę, że byłabym w stanie to prędzej czy później zaakceptować (pod warunkiem, że moje dziecko byłoby homoseksualistą). Tym bardziej, że już spotkałam się z podobnym.
Extra marzyciel

Has thanked: 10 times
Have thanks: 11 times
Imię: Dominika
Medals: 5

Postautor: Amie » ndz 17 lut, 2013 14:39

Nie życzę mojemu dziecku bycia homoseksualistą. Nie uważam tego za ułomność, chodzi o nastawienie społeczeństwa. Żadna matka nie chce, by dziecko cierpiało. Co do akceptacji - najpierw sam/a musi się z tym pogodzić. Nie mogłabym przełknąć faktu, że tłamsi swoje prawdziwe ja z powodu presji otoczenia. Nie chciałabym jednak, by manifestował/a swoją odmienność na paradach tęczowców, tępił heteroseksualnych. Jeśli ci straight nie afiszują się ze swoimi gustami, to homoseksualni też powinni traktować to jako chleb powszedni.
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży.

For this message the author Amie has received thanks: 3
ANIOŁ(wt 19 lut, 2013 10:00), Nanya(ndz 17 lut, 2013 14:52), piagizela(wt 19 lut, 2013 17:11)
Awatar użytkownika
Amie
Extra marzyciel

Has thanked: 12 times
Have thanks: 23 times
Imię: Sancho
Marzenie: Lemon haze

Postautor: Nanya » ndz 17 lut, 2013 14:54

Amie pisze:Nie życzę mojemu dziecku bycia homoseksualistą. Nie uważam tego za ułomność, chodzi o nastawienie społeczeństwa.

Dokładnie tak. Nie martwiłoby mnie to, że ma inną orientację, ale to, że inni ludzie mogą mu zrobić z życia piekło. Zaakceptowałabym homoseksualizm u mojego dziecka i z całych sił pomagałabym mu z nim żyć, tak żeby mogło być szczęśliwe.
- Zdaje mi się, że pan trochę kalospintechromokrenizujesz.
- Jak to?
- No, trochę pan łżesz - objaśnił.
Nanya
Extra marzyciel

Has thanked: 35 times
Have thanks: 43 times
Imię: Cysia
Medals: 2

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zbiór tematów archiwalnych