Switch to full style
Marzenia - większość je ma i pragnie zrealizować. Jeśli to Ci się udało lub jesteś w czasie realizacji jakichś pragnień - podziel się tym z nami i zmotywuj innych do działania!
Odpowiedz

Spełnianie marzeń innych

ndz 20 lis, 2016 21:05

Macie w ogóle na uwadze marzenia innych ? Swoich bliskich? znajomych ?
Staracie się spełnić marzenia innych ?
Jesteście w stanie zrezygnować ze swoich marzeń dla spełnienia marzenia kogoś innego ??

Re: Spełnianie marzeń innych

ndz 20 lis, 2016 21:19

Hmm czy jestem w stanie zrezygnować z marzenia swojego na rzecz marzenia bliskiej mi osoby? Przyznam że trudne pytanie. Jeśli byliby to moje jakieś powiedzmy poboczne marzenie vs marzenie jedno z większych bliskiej mi osoby wtedy bym zrezygnowała, jeśli znów marzenia o podobnej randze byłyby możliwe do spełnienia to nie wiem co bym wybrała. Wszystko pewnie zależałoby od sytuacji w jakiej bym się znalazła.

ndz 20 lis, 2016 21:46

Chcialabym byc w stytuacji, w ktorej moglabym spelniac marzenia innych. Niestety wiekszosc marzen wymaga znacznych finansow do zrealizowania.

Moge powiedziec, ze udalo mi sie przyczynic do spelnienia wielkiego marzenia siostry mojego meza. Organizujac nasz slub, udalo nam sie odnalezc jej dzieci i sprowadzic je do Albanii na dwa tygodnie, by spotkaly sie z matka po raz pierwszy od 15 lat (ojciec zabral je do USA, gdy byly w wieku 3 lat, nie pamietaly matki w ogole). Kiedy ja poznalam byla bardzo wesola osoba, ale miala momenty zwatpienia i zawsze patrzyla na jedno jedyne zdjecie ze swoimi dziecmi z taka tesknota, jakiej w zyciu nie widzialam. Teraz maja kontakt codziennie przez skype i wiadomosci. W pewnym sensie tez poswiecilam cos w trakcie tego, bo w czasie mojego slubu nie bylam najwazniejsza osoba - powrot dzieci do rodziny byl na rowni wazny z naszym slubem, ale nie zaluje.

pn 21 lis, 2016 15:18

Gdyby chodziło o kogoś bardzo mi Bliskiego i bardzo dla mnie Ważnego to tak - byłbym zdolny do największych poświęceń i wyrzeczeń na rzecz spełnienia marzeń takiej osoby. Nawet kosztem rezygnacji z własnych marzeń i własnego szczęścia.
Nie teoretyzuję: kilka razy już dałem dowód temu, że jestem do takiego poświęcenia się zdolny.

czw 28 gru, 2017 11:49

Spełnianie marzeń bliskich jest radością samą w sobie :) Zazwyczaj tu chodzi o te małe marzenia, ale i ciut większe np. wakacje :) Pochwalę się: latem porywam rodzinę do Chorwacji i nocujemy w luksusowym hotelu. Apartamenty w Chorwacji nie takie drogie, z resztą radość najbliższych bezcenna, już widzę jak się cieszą. Zawsze się oszczędzało, raz można "zaszaleć" :)
Odpowiedz