Cień Wiatru - blog literacki

Zareklamuj dowolny serwis lub usługę. Uwaga: dostęp od 20 postów.
ODPOWIEDZ
Usunięty 2094

Cień Wiatru - blog literacki

Post autor: Usunięty 2094 » 06 maja 2017, 14:56

Od jakiegoś czasu (sierpień 2016) prowadzę niewielkiego, minimalistycznego bloga o literaturze. Piszę na blogu recenzje dotyczące świeżo przeczytanych książek.
Nie czytam jakichś wybitnych dzieł, nie uważam się też za wyrocznię w kwestii książek, które od zawsze lubiłam czytać.

Przedstawiam Wam Cień Wiatru, mój malutki skrawek Internetu, intymny kącik, gdzie podejmuję wątki dotyczące książek i też trochę filmów (o ile ma to związek z książką). Pomalutku będę rozkręcać bloga... zobaczymy ile będzie chętnych do czytania mnie.

- zapukaj w wolnej chwili, przeczytaj, rozgość się.

Mile widziane polubienia, komentarze pod notkami czy polecenia dalej. :lick:

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Cień Wiatru - blog literacki

Post autor: Ruta » 24 cze 2017, 13:32

Czytam! I polecam!
Podoba mi się to, że Dafne prowadzi go na bieżąco. Nie jest tak, że trzeba czekać tygodniami na jakiś wpis.
Uwielbiam książki, ale rzadko lubię o nich czytać.
Jej blog jest chyba wyjątkiem. :)

Usunięty 2094

Re: Cień Wiatru - blog literacki

Post autor: Usunięty 2094 » 27 cze 2017, 16:34

Bardzo dziękuję, Ruta, za wypowiedź :D, moim mankamentem są natomiast cudzysłowy... zapominam o nich często. Ostatnio nie prowadziłam bloga regularnie, na dniach moja obrona i tak jakoś wyszło. Ale na dniach ukaże się recenzja "Kołyski Judasza", którą skończyłam dzisiaj. Kombinowałam też z wyglądem bloga, ale mam wrażenie, że odcienie turkusu mu nie zaszkodzą.

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Cień Wiatru - blog literacki

Post autor: Ruta » 04 lip 2017, 13:26

Nie m co za często zmieniać grafiki. Niech się ludzie przyzwyczają.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość