Switch to full style
Jesteś nowy lub jeszcze się nie przedstawiłeś? Koniecznie napisz! Poznaj także innych userów.
Odpowiedz

Re: Zbiorowy temat powitalny

wt 17 paź, 2017 18:51

Shoa, cześć.

śr 18 paź, 2017 07:57

QueenDream, dzień dobry :)

Generalnie jestem Michał, zajmuje się tworzeniem gier. Pochodzę z Krakowa, tutaj mieszkam oraz się urodziłem. Uwielbiam przy pomocy fantastyki wejść do innego świata i już z niego nie wychodzić przed długie godziny ;)

śr 18 paź, 2017 14:36

Ja też Cię witam, rozgość się u nas =)

Zdradzisz wydanie jakiego konkretnie autorskiego projektu jest Twoim marzeniem?

czw 19 paź, 2017 06:25

Shoa, jeśli jesteś z Krakowa, to witam tym bardziej, moje ulubione miasto, w dodatku nie mam daleko do niego. :D

pn 06 lis, 2017 01:28

Siemanko!

Jakoś tak w niedzielny wieczór wzięło mnie na wspomnienia. :swirus:

Aż ciężko uwierzyć, że moje konto "wisi" tu już jakieś 7 lat. :)

pn 06 lis, 2017 13:16

Icannotfly., o proszę proszę ;) Kogo my tu mamy ;)
Może czas do nas wrócić ;) ?

pn 06 lis, 2017 16:11

Icannotfly. pisze:Siemanko!

Jakoś tak w niedzielny wieczór wzięło mnie na wspomnienia. :swirus:

Aż ciężko uwierzyć, że moje konto "wisi" tu już jakieś 7 lat. :)

Cześć :*

pn 06 lis, 2017 21:34

Cześć, nie kojarzysz mnie pewnie, ale byłaś jedną z pierwszych osób, które zwróciły moją uwagę w dawnych czasach gdy się tu rejestrowałam. Podbijam sugestię QueenDream,

QueenDream pisze:Może czas do nas wrócić ;) ?

pn 13 lis, 2017 16:02

Uszanowanko! :)

pn 13 lis, 2017 20:16

Majin, witaj, jak do nas trafiłeś? Baw się dobrze

śr 15 lis, 2017 17:48

Witam serdecznie:)

śr 15 lis, 2017 22:49

Aanka, witaj ;)

sob 25 lis, 2017 02:51

Witam Was!
Odnoszę wrażenie, że trafiłam na bardzo przyjazne forum. Tylko aż trudno uwierzyć, że tak znikoma jest obecnie aktywność...
Przyznać muszę, że trochę nad tym ubolewam, ale mam nadzieje, że z czasem się to zmieni ;)

sob 25 lis, 2017 10:23

Cześć, Alka =)

Alka pisze:Odnoszę wrażenie, że trafiłam na bardzo przyjazne forum.

:hurra: Istotnie, staramy się, aby w miarę możliwości każdy czuł się tutaj mile widziany.

Alka pisze:Tylko aż trudno uwierzyć, że tak znikoma jest obecnie aktywność...
Takie czasy, niestety - dominacja Facebooka robi swoje. Dużą część użytkowników [w tym mnie] pochłaniają także obowiązki i zajęcia w życiu poza firewallem, ale nie znaczy to, że nie czytamy tego, co już zostanie napisane na forum i nie udzielamy się gdy uda nam się wykroić dłuższą chwilkę dla siebie ;)

Opowiesz nam coś więcej o sobie? Z Twojego pierwszego postu i avatara można wywnioskować, że podobnie jak mnie pociąga Cię mroczna strona rzeczywistości - zechcesz przybliżyć temat? Skąd jesteś i jaką kategorię wiekową reprezentujesz, co porabiasz na co dzień, jakie są Twoje upodobania literacko-muzyczno-filmowe?

ndz 26 lis, 2017 20:56

Alka, witaj serdecznie w naszych progach ;)
Baw się dobrze ;)

wt 28 lis, 2017 01:58

Dzięki dziewczyny :przytulas:
Rozumiem, że facebook, obowiązki, ale jednak sądziłam że skoro to forum wielotematyczne o tak ogromnej różnorodności tematów, tych postów będzie więcej niż 2-3 na dzień. Może być może chwilowy postój tylko, mniejsza :)

Właściwie to wybrałam powitalny temat zbiorowy, by za wiele na początek na swój temat nie zdradzać, ale skoro już zostałam zapytana, to coś tam pokrótce o sobie opowiem ;)

Zacznę więc od końca. Moje upodobania literacko-filmowe to głownie tematyka kryminalna, fantasy i zjawisk paranormalnych.
Muzyka - bazuje na samym rocku i metalu, preferuję wszelkie odmiany i te cięższe brzmienia i luźniejsze. Uwielbiam koncerty.
Na co dzień uczę się i pracuje, rozwijając się przy okazji w kierunkach, które lubię. A lubię, ba kocham - Sztukę.
Reprezentuje przedział wiekowy między 20 a 25 rokiem życia. Pochodzę z województwa kujawsko-pomorskiego.
Wybacz mi, że tak ogólnikowo, ale to właśnie wynika z tej mrocznej strony rzeczywistości.
Jestem osobą bardzo introwertyczną, niedostępną, ze skłonnością do zamykania się we własnym świecie. Bardzo cenię sobie prywatność i swoją indywidualną przestrzeń.
Wizualnie zaś nierozłącznym i najbardziej charakterystycznym elementem mojego wizerunku są właśnie glany...

wt 28 lis, 2017 11:56

Hej Alka,

i ja witam Cię tutaj bardzo serdecznie.

Alka pisze:Muzyka - bazuje na samym rocku i metalu, preferuję wszelkie odmiany i te cięższe brzmienia i luźniejsze. Uwielbiam koncerty.

To mamy zbieżne gusta muzyczne. Ja też jestem w 100% metalowo - rockowym maniakiem.

Alka pisze:Wizualnie zaś nierozłącznym i najbardziej charakterystycznym elementem mojego wizerunku są właśnie glany...

Glanów nigdy nie nosiłem. Za moich czasów metale nosiły białe adidasy ( serio !)

Baw się dobrze !

śr 29 lis, 2017 08:56

Tobie również dziękuję i witam ciepło :przytulas:

rytygier pisze:To mamy zbieżne gusta muzyczne. Ja też jestem w 100% metalowo - rockowym maniakiem.

Z tego co zdążyłam zaobserwować po Twoich wypowiedziach, myślę że nie tylko gusta muzyczne ;)

rytygier pisze:Glanów nigdy nie nosiłem. Za moich czasów metale nosiły białe adidasy ( serio !)

Wierzę :)
To też nie jest tak, że ja noszę glany ze względu na modę. Po prostu uwielbiam to obuwie, pewnie i wygodnie się w nich czuję.

śr 29 lis, 2017 11:20

Alka, kurczę. Wydajesz się być ciekawa. I nie wiem czy bym Cię polubiła bo wymieniasz tyle rzeczy, które i ja lubię, czy bym Ciebie nie polubiła właśnie, bo masz zbyt dużo zbieżnych ze mną rzeczy, które mogłyby wadzić. :D
Gdzie się wcześniej ukrywałaś?

śr 29 lis, 2017 15:52

Alka pisze:Rozumiem, że facebook, obowiązki, ale jednak sądziłam że skoro to forum wielotematyczne o tak ogromnej różnorodności tematów, tych postów będzie więcej niż 2-3 na dzień. Może być może chwilowy postój tylko, mniejsza :)

Zawsze można ambitnie podejść do tematu [czy choćby tylko: nie zniechęcać się] i spróbować samemu zostać iskierką, która roznieci płomień gorących dyskusji ;) Tak naprawdę właśnie na tym polega główny problem w tego typu sytuacjach: każdy chciałby, aby na forum panował zauważalny ruch, ale już mało kto ma ochotę/cierpliwość przyczynić się do niego własnym wkładem. A tymczasem jak zastój napędza zastój, tak aktywność nakręca aktywność. Zresztą być może zauważyłaś to na własnym przykładzie.

Zamiłowanie do fantasy, metalu, po części także sztuki i sfery paranormalnej [o skrajnym introwertyzmie i skłonności do zamykania się we własnym świecie nie wspominając] - również i my mamy ze sobą wiele wspólnego. Piszesz, że cenisz sobie prywatność i swoją indywidualną przestrzeń, nie będę więc już przesadnie indagować, ale jednak coś więcej na temat swej miłości do sztuki musisz mi powiedzieć ^_-

czw 30 lis, 2017 09:16

Witaj Ruta :przytulas:
Nie trzeba się lubić, najważniejsze by się szanować.
Wcześniej, czyli ok. 2-3 lat temu, udzielałam się trochę na forach o tematyce paranormalnej i psychologicznej. Niestety spotkałam się tam z wielkim brakiem kultury i poszanowania człowieka ( wszelkie próby zwracania uwagi kończyły się odwrotnym skutkiem)... Zbyt emocjonalnie odbierałam takie zachowania i w rezultacie dla wewnętrznego spokoju, zaczęłam unikać takich miejsc.
Ostatnio przypadkiem natknęłam się na to oto forum... Po przeczytaniu dość sporej ilości postów, wywarły one na mnie tak pozytywne wrażenie iż poczułam, że być może tutaj się odnajdę.

Kerosine pisze:Zawsze można ambitnie podejść do tematu [czy choćby tylko: nie zniechęcać się] i spróbować samemu zostać iskierką, która roznieci płomień gorących dyskusji ;)

W miarę możliwości bardzo chętnie się przyczynie. :) Nie chciałabym tylko by zostało to odebrane jako chęć zwrócenia na siebie zainteresowania.
Wolałabym raczej pozostać w cieniu, ale też nie boję się być sobą, wyrażać tego co myślę i czuję.

Kerosine pisze:Zamiłowanie do fantasy, metalu, po części także sztuki i sfery paranormalnej [o skrajnym introwertyzmie i skłonności do zamykania się we własnym świecie nie wspominając] - również i my mamy ze sobą wiele wspólnego. Piszesz, że cenisz sobie prywatność i swoją indywidualną przestrzeń, nie będę więc już przesadnie indagować, ale jednak coś więcej na temat swej miłości do sztuki musisz mi powiedzieć ^_-

Od zawsze najbliższa mi była muzyka, plastyka i teatr.
Miałam przyjemność skończyć szkoły w dwóch pierwszych kierunkach, a teraz dane jest mi je łączyć poprzez pracę w teatrze. W miejscu gdzie stawiałam swoje pierwsze kroki w poczynaniach artystycznych i które zawsze było i jest dla mnie do tej pory, ostoją w ciężkich chwilach.
Z czasem pewnie coś więcej na ten temat zdradzę. ;)

czw 30 lis, 2017 18:37

Alka pisze:Witaj Ruta
Nie trzeba się lubić, najważniejsze by się szanować.
Wcześniej, czyli ok. 2-3 lat temu, udzielałam się trochę na forach o tematyce paranormalnej i psychologicznej. Niestety spotkałam się tam z wielkim brakiem kultury i poszanowania człowieka ( wszelkie próby zwracania uwagi kończyły się odwrotnym skutkiem)... Zbyt emocjonalnie odbierałam takie zachowania i w rezultacie dla wewnętrznego spokoju, zaczęłam unikać takich miejsc.
Ostatnio przypadkiem natknęłam się na to oto forum... Po przeczytaniu dość sporej ilości postów, wywarły one na mnie tak pozytywne wrażenie iż poczułam, że być może tutaj się odnajdę.

Ja tutaj sama kiedyś dużo pisywałam. Teraz baaaaardzo rzadko.
Bywam na innym forum, tu się już chyba wypaliłam. :-)
Niemniej mam dobre wspomnienia z tym miejscem.
Mam nadzieję, że uda Ci się odnaleźć.

czw 30 lis, 2017 19:56

Alka, też witam. Milo widzieć osobkę, która chce się udzielać, w dodatku świeżą... jak świeżaki z Biedronki :swirus:
no... też tu było mnie więcej, też miło wspominam to forum. Pozostalo zyczyc, bys bawila się tu dobrze i nie uciekala!

ndz 03 gru, 2017 02:32

:D

Witaj Dafne, dzięki! :przytulas:

ndz 10 gru, 2017 01:00

Cześć wszystkim, bardzo się cieszę, że tu jestem:) Mam na imię Monika, czuję, że panuje tu super atmosfera, więc miło będzie się udzielać :serce: Nie mogę się doczekać :love:

ndz 10 gru, 2017 08:34

introverted.dreamer, witaj. Fajnie, że dołączyłaś do Naszego grona. Mam nadzieję, że Ci się u Nas spodoba i zostaniesz z Nami na dłużej. Pozdrawiam.

ndz 10 gru, 2017 12:50

Cześć Moniko :przytulas:

introverted.dreamer pisze:czuję, że panuje tu super atmosfera

Słuszne masz odczucia ;)

ndz 10 gru, 2017 18:16

introverted.dreamer pisze:Cześć wszystkim, bardzo się cieszę, że tu jestem:) Mam na imię Monika, czuję, że panuje tu super atmosfera, więc miło będzie się udzielać :serce: Nie mogę się doczekać :love:

My też nie możemy :serce:

introverted.dreamer pisze:Marzenie: Nocne rozmowy pod gwiazdami

Czyżbym wyczuwała mniejszą lub większą fascynację niebem nad naszymi głowami? Jeśli tak, z pewnością znajdziesz co najmniej jedną osobę, która ją również podziela =)

Baw się dobrze na forum!

śr 13 gru, 2017 20:10

introverted.dreamer, witaj ;) A jak do nas trafiłaś?
Udzielaj się i baw się w naszym gronie bardzo dobrze ;)

wt 19 gru, 2017 10:17

Witam wszystkich :) jestem Luiza
Odpowiedz