Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

Jak byście sobie poradzili w sytuacji...

Znajdują się tu wszelkiego rodzaju gry forumowe oraz "spamowe tematy". Nie znaczy to jednak, że w tym dziale robimy co chcemy. Tu również obowiązuje Regulamin.

Jak byście sobie poradzili w sytuacji...

Postautor: Śniący » ndz 07 sty, 2018 10:08

Jest to temat, a zarazem SZKOŁA ŻYCIA, przetrwanie w niespotykanych warunkach.

Jest coś takiego: z jakichś przyczyn, jakimś cudem znajdujecie się gdzieś na wyspie bezludnej, na jakimś forcie, gdzie jesteście zupełnie sami, wokół nie ma nikogo i praktycznie niczego, oprócz wody, Morza, Oceanu, a wyspa, jakiś fort znajduje się na środku Morza, i co teraz zrobić, żeby się stamtąd wydostać i przeżyć?

Powiedzmy, że w takim miejscu znalazło się kilkoro znajomych, ktoś ich porwał, uśpił i przywiózł, przepłynął jakimś statkiem, łodzią lub też helikopterem i zostawił na środku Morza czy Oceanu, na takiej wyspie, forcie bez jedzenia, bez pitnej wody, a osoby te mają na sobie tylko własne ubrania, nie mają telefonów komórkowych, bo zostały im zabrane i mają tylko siebie...

Można powiedzieć, że ktoś ich tam pozostawił na "pewną śmierć...", a oni nie mogą się stamtąd wydostać na normalny ląd, gdyż są pośrodku jakiegoś Morza, oddalonego o tysiąc kilometrów od najbliższego lądu, miasta, miejscowości, nie mają żadnej łodzi, żadnego pontonu i nawet jeśli umieliby pływać, nie mieliby żadnych szans na przepłynięcie tysiąc kilometrów do lądu, więc po zmęczeniu, i tak by się utopili.
Akurat dobrze mają, bo są tam, w takim miejscu latem, gdzie mogą spać na piasku, pod jakimiś krzakami i mogą się kąpać w ciepłym Morzu i jest to miejsce, gdzie zawsze jest gorąco, wokół egzotycznych krajów.

Nikt nie wie, gdzie się znajdują, nie można się z nimi skontaktować, nikt nie przybędzie im z pomocą, więc oni są skazani tylko na siebie i to od nich w tym momencie zależy, czy przeżyją, czy jednak dadzą sobie rade i przetrwają.

Jak mieliby tam przeżyć i przetrwać? Czy wyobrażacie sobie, jak Wy byście się zachowali, co byście czuli, gdyby to Was coś takiego spotkało, że nagle się znajdujecie w takiej sytuacji, w której nie macie wyjścia?? :szok:
Mam kilka swoich marzeń, ale nie wiem czy choćby jedno z nich mi się spełni...
Awatar użytkownika
Śniący
Extra marzyciel

Has thanked: 0 time
Have thanks: 14 times
Imię: Konrad
Marzenie: Wyjechać i zwiedzić USA, Rosje, daleką Syberię.

Re: Jak byście sobie poradzili w sytuacji...

Postautor: 108 » ndz 07 sty, 2018 10:28

to wreszcie mają się stamtąd wydostać (jak pisałeś w drugim akapicie) czy nie mają szans się stamtąd wydostać i muszą tylko jakoś przeżyć (tak jak pisałeś od czwartego akapitu)?
108
Marzyciel-Gaduła+

Have thanks: 4 times

Re: Jak byście sobie poradzili w sytuacji...

Postautor: Śniący » ndz 07 sty, 2018 10:44

Mają sobie tam jakoś poradzić tak, żeby się wydostać i przeżyć, bo inaczej zginą, umrą z głodu, z wycieńczenia.
Może i wody im by nie brakowało, bo mają jej pod dostatkiem, ale czy taka woda byłaby tak całkiem dobra do picia?

Jeszcze mogę dodać, że, jak tam trafili, w to miejsce, to ludzie, którzy ich tam przywieźli, jakieś jedzenie im zostawili, ale wystarczy im tego jedzenia tylko na kilka dni, i to skromnie.

Więc, ja myślę, że w takiej "pułapce", osoby te mają dwa wyjścia: albo coś wymyśleć, pogłówkować, albo tam umrzeć, i to w strachu.

Co wymyślą?

No ale akurat mowa jest tutaj o Was, gdybyście Wy się tam znaleźli, to jak byście sobie poradzili, żeby żyć? Chodzi o dwie - trzy osoby.
Mam kilka swoich marzeń, ale nie wiem czy choćby jedno z nich mi się spełni...
Awatar użytkownika
Śniący
Extra marzyciel

Have thanks: 14 times
Imię: Konrad
Marzenie: Wyjechać i zwiedzić USA, Rosje, daleką Syberię.

Wróć do Off-topic