Opalenizna

Jak to mówią ''w zdrowym ciele, zdrowy duch'', a wy jak dbacie o siebie aby utrzymać dobrą kondycję ciała? Nie tylko zdrowie to droga do sukcesu, kobietom pomagają też w tym makijaż, ciuchy. Tutaj dowiecie się o nowinkach kosmetycznych oraz modowych.
marigot
Bujający w obłokach
Posty: 409
Rejestracja: 01 cze 2015, 14:23
Płeć: Kobieta

Re: Opalenizna

Post autor: marigot » 15 paź 2017, 21:24

QueenDream, ja wcześniej testowałam kilka, ale właśnie st.moriz i ich rękawica to dla mnie rozwiązanie idealne..
Pawian, ostatnio gdzieś słyszałam, że nawet lampy do paznokci nie są zdrowe i mają podobne działanie jak solaria, więc jakoś mi ciężko uwierzyć w zdrowe solarium.

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Opalenizna

Post autor: Pawian » 20 paź 2017, 20:48

Moze nie jest do konca takie zdrowe, znajoma prowadzaca solarium mowi, ze jest to po prostu mniej szkodliwe. Mozna to porownac do robienia frytek w klasycznej frytkownicy z tymi specjalnymi "frytkownicami" z Tefala co dodaje sie jedna lyzke oleju. Niby to samo, ale mniej... szkodliwe?

marigot
Bujający w obłokach
Posty: 409
Rejestracja: 01 cze 2015, 14:23
Płeć: Kobieta

Re: Opalenizna

Post autor: marigot » 26 paź 2017, 19:23

Pawian, no to ciekawe na ile faktycznie jest to mniej szkodliwe...
Ile razy jest tak, że mówią że coś jest niby lepsze a jednak po jakimś czasie wychodzi inaczej..
Choć by na przykładzie różnych rzeczy dla dzieci...

Awatar użytkownika
veryAnka
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 131
Rejestracja: 05 kwie 2011, 23:00

Re: Opalenizna

Post autor: veryAnka » 02 lis 2017, 22:05

Solarium i zdrowe to się dla mnie wyklucza. Zostanę przy samoopalaczu - jakim to wiadomo już. ;)

Nibovua
Posty: 3
Rejestracja: 04 lis 2017, 15:00
Imię: Nibovua
Płeć: Kobieta

Re: Opalenizna

Post autor: Nibovua » 04 lis 2017, 15:35

W zestawieniu słońce - solarium wybieram jednak solarium. Samoopalacza nie umiem używać - wychodzą mi plamy ;) Jedynie ten w chusteczkach mi pasuje, ale za dużo by mnie kosztowały chusteczki na całe ciało ;)

Awatar użytkownika
veryAnka
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 131
Rejestracja: 05 kwie 2011, 23:00

Re: Opalenizna

Post autor: veryAnka » 21 lis 2017, 18:10

A w mgiełce próbowałaś? Dla mnie mega, bo zawsze wychodzi równo i nie musisz wydawać majątku jak na chusteczki. StMoriz takie ma. :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość