Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

Mój piecho :)

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka, kot chodzi własnymi drogami, chomik staje się aktywny dopiero nocą. A jaki jest Twój pupil? Pływające, biegające, skaczące, latające - tutaj o całym naszym zwierzyńcu.

Mój piecho :)

Postautor: ZuzannaW » pt 20 paź, 2017 22:01

Mamy go już 4 lata. Jest z Toz. Kochamy go całą rodzinką i nie wyobrażamy sobie życia bez niego :)
Ale nie wiem jak zdjęcie tutaj dodać :(
Awatar użytkownika
ZuzannaW

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Re: Mój piecho :)

Postautor: QueenDream » pt 20 paź, 2017 22:12

ZuzannaW, najlepiej przez zewnętrzny hosting zdjęć typu fotosik, a tutaj wstawiasz tylko linka ;)
"Tak jak obłok zstąpił z nieba podał rękę, tak jak ptak mi dziś zaśpiewa swą piosenkę, tak jak szczęście trwa już wiecznie, trwa dziś dłużej, tak on szczęście mi przyniesie, białe róże...."
Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator

Has thanked: 51 times
Have thanks: 40 times
Imię: Aldona
Marzenie: Być szczęśliwą i spełnioną mężatką.
Medals: 1

Re: Mój piecho :)

Postautor: Kerosine » sob 21 paź, 2017 11:51

ZuzannaW, musisz skorzystać z zewnętrznego serwisu hostingowego [np. tego]. Wgrywasz nań zdjęcie Twojego pupila z dysku swego komputera, a po dokonaniu tego kopiujesz tzw. bezpośredni odnośnik do grafiki i wklejasz go w forumowy edytor postów, po czym umieszczasz w tagu [img] - jeśli serwis oferuje taką możliwość możesz zresztą również od razu skopiować i wkleić już otagowany odnośnik. Całość powinna wyglądać w ten sposób:

Kod: Zaznacz cały
[img]http://wrzucaj.net/images/2017/09/02/137.jpg[/img]
Gotowe! Klikając "Podgląd" przed wysłaniem posta możesz sprawdzić czy udało Ci się wszystko poprawnie wykonać =)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kerosine
Moderator

Has thanked: 4 times
Have thanks: 8 times

Wróć do Zwierzęta