Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

W co obecnie grasz?

Zarywasz nocki z powodu jakiejś strzelanki? A może uwielbiasz gry strategiczne? Jeśli tak, to znalazłeś właśnie miejsce dla siebie.

Re: W co obecnie grasz?

Postautor: Suicider » sob 08 kwie, 2017 12:31

Mogę już co nieco napisać o Far Cry Primal, mam za sobą wg wskaźników ukończone ponad 30%.

Generalnie mi zajęło 1-2 dni na ogarnięcie systemu misji.
Było tak że chodziłem po terenie, zbierałem nowe punkty do umiejętności, a nie mogłem ich wykorzystać przez to że nie budowałem domków i świątyń z surowców.

Długo też nie miałem odblokowanego szponu, co strasznie komplikuje sprawę, wiele misji go wymaga.

Na portalach gamingowych krytykują trochę tę grę, że jest za dużo nawiązań do części 4, wizje zwierząt, jazdy na mamucie, system walk. No niestety, nie mam porównania. Oswajanie zwierząt jest świetne, wizje w innych wymiarach też. Aktualnie mam swojego pupila w postaci tygrysa.

Można narzekać trochę na monotonność, na początku zdobywamy nowe posterunki i lokalizacje, pomagamy braciom. Normalnie na każdym kroku dostają wycisk i trzeba ich bronić.
Teraz, już po dłuższej rozgrywce odblokowałem ciekawsze bronie, ale są misje które nawet cieżko zaliczyć, co uważam na plus w trybie normal.

Ja ogólnie się wkręciłem, bardzo podoba mi się ten otwarty świat, flora i fauna.
Podpalanie wrogów podpalonymi strzałami. Rzucanie bomb-osowych. Nasyłanie własnej bestii na wrogów.
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Suicider
Extra marzyciel

Has thanked: 37 times
Have thanks: 23 times
Marzenie: spieprzyć do ekowioski

Postautor: CreamCake » sob 08 kwie, 2017 21:58

Obecnie pogrywam w Fife 17, ale głównie to Battlefield 1 multiplayer jakoś nie umiem się oderwać od tej gry... zacząłem również wiedźmina 3 ale do niego potrzeba dużo czasu i narazie leży
Awatar użytkownika
CreamCake
Początkujący marzyciel

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Imię: Rafał

Postautor: Jaśmin » ndz 09 kwie, 2017 02:57

Suicider pisze:Mogę już co nieco napisać o Far Cry Primal, mam za sobą wg wskaźników ukończone ponad 30%.

Generalnie mi zajęło 1-2 dni na ogarnięcie systemu misji.
Było tak że chodziłem po terenie, zbierałem nowe punkty do umiejętności, a nie mogłem ich wykorzystać przez to że nie budowałem domków i świątyń z surowców.

Długo też nie miałem odblokowanego szponu, co strasznie komplikuje sprawę, wiele misji go wymaga.

Na portalach gamingowych krytykują trochę tę grę, że jest za dużo nawiązań do części 4, wizje zwierząt, jazdy na mamucie, system walk. No niestety, nie mam porównania. Oswajanie zwierząt jest świetne, wizje w innych wymiarach też. Aktualnie mam swojego pupila w postaci tygrysa.

Można narzekać trochę na monotonność, na początku zdobywamy nowe posterunki i lokalizacje, pomagamy braciom. Normalnie na każdym kroku dostają wycisk i trzeba ich bronić.
Teraz, już po dłuższej rozgrywce odblokowałem ciekawsze bronie, ale są misje które nawet cieżko zaliczyć, co uważam na plus w trybie normal.

Ja ogólnie się wkręciłem, bardzo podoba mi się ten otwarty świat, flora i fauna.
Podpalanie wrogów podpalonymi strzałami. Rzucanie bomb-osowych. Nasyłanie własnej bestii na wrogów.

Kurczę ale mam ochotę na tę grę! Już po kilkuminutowym gameplayu się napaliłam. Właśnie te otwarte tereny mnie urzekły, taka dzika natura! Niestety José się uparł, że tej gry nie kupi, więc chyba obejdę się smakiem bo mi samej szkoda kasy na razie...
Fai quello che devi comunque sia. Un cuore, una via.
~ Lucrezia Borgia
Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel

Has thanked: 52 times
Have thanks: 27 times
Imię: Cornèlia

Postautor: uschly » sob 15 kwie, 2017 00:05

"new vegas", po raz enty. choć obecnie niewiele w tym rozgrywki, a więcej ślęczenia w gecku. w planie owb.
konto zamknięte. powód: nie ma z kim powymieniać zdań w działach, na które szczególnie zwracam uwagę. ponadto żaden ze mnie marzyciel, co zresztą przyznałem na samym początku. pozdrawiam.
Awatar użytkownika
uschly
Początkujący marzyciel

Have thanks: 1 time

Postautor: Gully Foyle » sob 15 kwie, 2017 09:53

uschly pisze:"new vegas", po raz enty. choć obecnie niewiele w tym rozgrywki, a więcej ślęczenia w gecku. w planie owb.

Po raz n-ty? A co cie sklania do tak dlugiego grana w NV?
Ja tez mam za sobą niejedna wizyte na Mohave. Zazwyczaj motywacja byly dodatki a teraz są to proby nowych konfiguracji bojowych. Snajper, energetyczne zabawki, komandos czy kowboj w lekkim armorze jak ostatnio. Z zastrzezeniem uzywania tylko strzelb, pistoletow i shotgunow. Zabawa przednia. Nastepny w kolejce, moze juz ostatni, zostal ninja z bronia biala i piesciami. Juz sie nie moge doczekac spotkania z Deathclawem.

Teraz gram ponownie w Red Dead Redemption tym razem na hardkorze. O wiele wiekszy realizm a poziom trudnosci zupelnie zmienia rozgrywke. Ale satysfakcja z ukonczenia najprostszych zadan gwarantowana.
Do tego NFS: MW z 2005. Tu zawsze mozna liczyc na frajde chocby z poscigow.
A takze D3. Sezon 10 juz w pelni i wszystko wskazuje na to ze padnie jakis rekord glebokiej szczeliny i poprawienie miejsca w rankingu na co licze.
“Gully Foyle is my name
And Terra is my nation.
Deep space is my dwelling place,
The stars my destination.”

― Alfred Bester, The Stars My Destination
Awatar użytkownika
Gully Foyle
Marzyciel-Gaduła+

Has thanked: 1 time
Marzenie: To make all dreams come true

Postautor: uschly » sob 15 kwie, 2017 11:24

fakt iż rynek nie ma do zaproponowania nic lepszego. myriad premier, tysiące nie wartych czasu, szablonowych do bólu pseudo produkcji. co prawda nie znoszę technologicznej lipy odwalanej przez bethesdę, ale role play i modyfikacje pozwalają jakoś przebrnąć.
konto zamknięte. powód: nie ma z kim powymieniać zdań w działach, na które szczególnie zwracam uwagę. ponadto żaden ze mnie marzyciel, co zresztą przyznałem na samym początku. pozdrawiam.
Awatar użytkownika
uschly
Początkujący marzyciel

Postautor: Gully Foyle » czw 15 cze, 2017 11:12

Skończyłem drugie podejscie do Red Dead Redemption. Tym razem w trybie hardcore. Wg mnie jest to najlepszy sposób grania. Realizm rosnie ogromnie a przez znacznie trudniejszy tryb satysfakcja z ukończenia poszczegolnych zadan czy wyzwan jest nieporównywalnie wieksza. Wreszcie mam 100% ukonczenia gry wiec takie mini marzenie spelnione :). Teraz pewnie powrot do Skyrima i gra magiem.
“Gully Foyle is my name
And Terra is my nation.

Awatar użytkownika
Gully Foyle
Marzyciel-Gaduła+

Postautor: Suicider » czw 15 cze, 2017 13:32

Gully Foyle pisze:Teraz pewnie powrot do Skyrima i gra magiem

Tak mnie ciągnie do Skyrima przed sesją...
Też mam w planach tym razem grę magiem, po kocurze.
I jeszcze Shadow Warrior 2 przeszedłbym jeszcze raz, jak patrzę na te gameplay'e to bardzo tęsknię.
Na trudniejszym poziomie na pewno.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Awatar użytkownika
Suicider
Extra marzyciel

Postautor: Lucanidae » czw 22 cze, 2017 16:55

Praktycznie codziennie gram w partyjkę darmowej gry na silniku Half Life'a - Fistful of Frags.
Poza tym, przechodzę obecnie Thief: Dark Project z modem graficznym Dark Mod oraz orginalnego Deus Exa z modem Revision który fenomenalnie poprawia grafikę w tej już nieco przestarzałej gierce.
Awatar użytkownika
Lucanidae
Marzyciel-Gaduła

Have thanks: 3 times
Marzenie: Niezwykle długie życie.

Postautor: Jaśmin » czw 22 cze, 2017 17:54

Obecnie pozaczynalam sto gier i zadnej jakos nie moge dokonczyc.

Niedawno przeszlismy z narzeczonym The Last of Us (jedna z lepszych gier w ktore gralam, bardzo sie wciagnelam).

Zaczelismy Wolf Among Us (najlepsze ze to ja cisnelam zeby ja kupic a teraz w nia nie gram) i Horizon ale jakos mamy ostatnio przerwe od konsoli. To chyba przez lato, nie chce sie siedziec w domu przed ekranem.
~ Lucrezia Borgia
Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel

Postautor: Lucanidae » pt 23 cze, 2017 00:53

Jaśmin pisze:Zaczelismy Wolf Among Us

A ja nie mogłem się do niej przekonać.
Inna sprawa, że do TWD też nie mogłem, a jak usiadłem, to następnego dnia ryczałem przy zakończeniu. Muszę się zmusić w końcu do Wolf Among Us, bo bardzo dużo osób mi poleca jako świetną historię.
Awatar użytkownika
Lucanidae
Marzyciel-Gaduła

Have thanks: 3 times
Marzenie: Niezwykle długie życie.

Postautor: Gully Foyle » pt 23 cze, 2017 08:55

Wlasnie instaluje świeżo zakupiony Baldurs Gate II EE. Juz sie nie moge doczekac kiedy po raz kolejny w niego zagram, bo mam kilkuletnia przerwe. A dodatki zapowiadaja sie calkiem przyjemnie. Do tego w kolejce czeka AvP Classic 2000 czyli tez wspominkowo bedzie. Wyprzedaz na Steamie to wspaniala rzecz :) .
“Gully Foyle is my name
And Terra is my nation.

Awatar użytkownika
Gully Foyle
Marzyciel-Gaduła+

Postautor: Jaśmin » pt 23 cze, 2017 14:32

Lucanidae pisze:
Jaśmin pisze:Zaczelismy Wolf Among Us

A ja nie mogłem się do niej przekonać.
Inna sprawa, że do TWD też nie mogłem, a jak usiadłem, to następnego dnia ryczałem przy zakończeniu. Muszę się zmusić w końcu do Wolf Among Us, bo bardzo dużo osób mi poleca jako świetną historię.

Tez sie poplakalam przy TWD.

No wlasnie ja tez nie sadzilam ze TWD to beda moje klimaty ale kocham ta gre, fabula jest piekna. Wolf Among Us ogladalam gameplaya pierwszy epizod i bardzo mnie wciagnal ale jakos grac sama to juz nie to samo...
~ Lucrezia Borgia
Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel

Postautor: Mia » śr 28 cze, 2017 05:54

no i gucio, wkręciłam się w Forge of Empires... potrafię wstać bardzo wcześnie tylko po to żeby zebrać skarb przed końcem czasu, atakować inne miasta graczy, zbierać narzędzia i produkować następne
:help: ja chce moje życie przed tą gierką :rozpacz: xd
Mówią, że to, czego wszyscy szukamy, to sens życia. Myślę, że to czego szukamy, to doświadczenie bycia żywym, wtedy gdy nasze doświadczanie życia, czysto fizyczne, odbija się w środku naszego bytu i naszej najbardziej intymnej rzeczywistości, gdy naprawdę czujemy cud bycia żywym. J.Campbell
Awatar użytkownika
Mia
Extra marzyciel

Has thanked: 31 times
Have thanks: 29 times

Postautor: Suicider » śr 28 cze, 2017 13:16

Mia pisze:potrafię wstać bardzo wcześnie tylko po to żeby zebrać skarb przed końcem czasu, atakować inne miasta graczy, zbierać narzędzia i produkować następne

Ta ułuda że coś tam się gdzieś posiada...
Dobrze że nie znam tego z autopsji grania w gry przeglądarkowe.
Mnie kusi za to zwykłe zbieractwo w grach, w Skyrim mam wypchane kufry że hoho...
Po sesji robię kolejne podejście do RE 7
Awatar użytkownika
Suicider
Extra marzyciel

Postautor: Dafne » śr 28 cze, 2017 23:53

Simsy 4. :3
Bardzo fajna część i, chociaż mam sentyment do dwójki, to czwórka trzyma poziom. Już nie trzeba załatwiać niani, gdy wychodzi się z domu, dzieciak ląduje w żłobku. Są też inne udogodnienia. Fajna część.

No i też gram w FoE, kończę kolonializm.
dum spiro, spero
Marzyciel

Has thanked: 88 times
Have thanks: 131 times
Medals: 10

Postautor: Ksantypa » ndz 17 wrz, 2017 08:30

Obecnie gram w Uncharted Zaginione Dziedzictwo.
Awatar użytkownika
Ksantypa

Postautor: Jaśmin » ndz 17 wrz, 2017 20:02

Aktualnie w nic i nie wiem wlasnie jaka gre zaczac, nie czuje inspiracji do zadnej.

Ostatnio przeszlam Beyond Two Souls (genialna gra!) i jakos sie zacielam i nie wiem po co teraz siegnac...
~ Lucrezia Borgia
Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel

Postautor: Gully Foyle » pn 18 wrz, 2017 09:17

Mass Effect

Próbuję przejść całą serię na maksymalnym poziomie trudności Szpiegiem. Na razie idzie dobrze.

Disciples II

Jak ktoś lubi strategie turowe w świecie elfów, krasnoludów i podobnych to bardzo polecam. Zwłaszcza klimat i rozwój jednostek są dla mnie tym elementem, dla którego powracam do serii.
“Gully Foyle is my name
And Terra is my nation.

Awatar użytkownika
Gully Foyle
Marzyciel-Gaduła+

Postautor: hjuston » czw 05 paź, 2017 16:15

Ja od kilku lat cały czas naparzam w Counter Strike :D
Awatar użytkownika
hjuston

Imię: Jan

Postautor: Shoa » czw 19 paź, 2017 11:53

Głównie counter strike od wersji 1.5 aż do teraz (global offensive). Czasami z sentymentu pogram troszkę w 1.6 jak nachodzi mnie ochota :) A z perełek to dalej pogrywam w Tibie :P
Awatar użytkownika
Shoa

Imię: Michał
Marzenie: Wydać mój autorski projekt

Poprzednia

Wróć do Gry i technologia