Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

Jaki film ostatnio oglądaliście?

Jesteś kinomanem? Nałogowo oglądasz seriale? To dział specjalnie dla Ciebie!

Re: Jaki film ostatnio oglądaliście?

Postautor: Suicider » wt 22 sie, 2017 19:54

Mia pisze:Oldboy, japonski film. No nie... nuda przez 3/4 filmu

A mnie ten film strasznie intrygował przez cały czas...
Nie domyśliłem się końca i nie powiem, zaskoczył mnie totalnie przez co dobrze go pamiętam.
Kiedyś tam dobejrzę chyba jeszcze 2 części, nie wiem ile ich jest, chyba coś z Zemstą.

Gully Foyle, dej spokój, ja tylko z sentymentu dałem 6 i cieszę się bardzo że nie poszedłem do kina.
Mnie nawet Fassbender nie przekonał bardzo. Ten dziwny koniec, bez happy endu.
Załoga statku przedstawiona jako strasznie naiwna. Już chyba bardziej do gustu przypadła mi walka z Life (2017). Calvin bardziej mroczny. Cieszę się że się nie ekscytowałem zbytnio, to i mniejszy zawód.
Ciekawi mnie czy on chce to dalej ciągnąć.

Ja oglądam całą serię X-Men i może podzielę się wrażeniami.
Pierwsze co mogę powiedzieć - nie wiedziałem że maczał w tym palce Marvel.
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Suicider
Extra marzyciel

Has thanked: 37 times
Have thanks: 23 times
Marzenie: spieprzyć do ekowioski

Postautor: urszulanka » wt 12 wrz, 2017 16:01

Ostatnio oglądałam Ghost Rider 2 :D
Awatar użytkownika
urszulanka

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Postautor: Mia » wt 19 wrz, 2017 17:33

Gully Foyle pisze:jest filmem Koreańskim

pardon, faktycznie

Gully Foyle pisze:Jak dla mnie to bardzo dobre, mocne i trudne zarazem kino. Dlatego nie dziwię się, że tak go odebrałaś.
może dlatego go tak odebrałam bo widziałam inne dobre/lepsze filmy, po innych w/w wymienionych ma się już ta ściorany łeb, że jak obejrzałam oldboya no to... może kiedyś, gdybym nie oglądałam tyle psychicznych i dramatycznych filmów ten - wywarłby na mnie wrażenie.

Podam taki przykład filmu "Alive - dramat w Andach" 1 raz go oglądałam jako 9latka i wywarł na mnie duże wrażenie, pamiętam że mogłam go obejrzeć pod warunkiem że będzie ktoś dorosły (w tym przypadku tata) i za każdym razem jak leciał w tv go oglądałam. Widziałam go naprawdę mnóstwo razy i ostatnio jakoś rok temu z moim chłopakiem, tylko że dla mojego chłopaka był to 1 raz, uznał że jest dobry i tyle. Pewnie gdybym go oglądała w mniej więcej takim czasie jak obecnie pewnie bym podeszła do tego podobnie. Podsumowując, mam czasami wrażenie że dużo zależy w jakim czasie się ogląda film. Z jakim nastrojem itd. czyż nie podobnie jest z muzyką? Czasami pewna piosenka w ogóle nie podchodzi, a za którymś razem ta sama piosenka nagle się okazuje strzałem w 10 na nasz nastrój/podejście/klimat itd.

Baywatch. Słoneczny patrol (2017) nie lubię komedii, ale ta... przypadła mi bardzo do gustu :P początkowo myślałam że to "gruby" jak zawsze w takich filmach będzie robił za ciamajdę i to z niego mamy się śmiać cały film, a tu proszę, Zac Efron - idealnie dopasował się do owej roli. Jak dla mnie komedia w dechę i naprawdę się uśmiałam kilkanaście razy. A myślałam że będzie to strata czasu i gdybym poszła na to do kina, nie żałowałabym, a tak oglądałam to na kochanym i uroczym cda.
Mówią, że to, czego wszyscy szukamy, to sens życia. Myślę, że to czego szukamy, to doświadczenie bycia żywym, wtedy gdy nasze doświadczanie życia, czysto fizyczne, odbija się w środku naszego bytu i naszej najbardziej intymnej rzeczywistości, gdy naprawdę czujemy cud bycia żywym. J.Campbell
Awatar użytkownika
Mia
Extra marzyciel

Has thanked: 30 times
Have thanks: 28 times

Poprzednia

Wróć do Film