Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

Hobby

To, czym się interesujemy, co sprawia nam przyjemność na co dzień.

Re: Hobby

Postautor: Chandler » pt 19 maja, 2017 09:55

rytygier, jeśli w końcu uznam, że coś co napisałem jest godne przeczytania przez inną osobę, to prawdopodobnie tak zrobię. Napisałem już książkę fantasy oraz jedną z gatunku horror, przeczytało ją kilkanaście osób, lecz suma summarum, nie spodobała mi się na tyle, żeby ją puścić w świat i trafiła na podpałkę na ognisko (rękopis). Jestem perfekcjonistą, więc jeśli coś piszę, to musi być napisane na 110% dobrze, więc jedno opowiadanie przykładowo piszę 20 minut, a poprawiam je miesiącami, a później usuwam.
Przestałem być sobą, nie jestem nawet połową, zostało mnie ćwierć.
Awatar użytkownika
Chandler
Początkujący marzyciel

Has thanked: 0 time
Have thanks: 2 times
Imię: Paweł
Marzenie: Niekończąca się butelka Whiskey.

Postautor: Qart » pn 19 cze, 2017 00:04

Moim głównym hobby jest sport. Uwielbiam jeździć na rowerze, biegać, grać w piłkę i tenisa :D Tak samo jak grać lubię oglądać te sporty w TV. Poza tym lubię poczytać dobrą książkę ;)
Awatar użytkownika
Qart

Have thanks: 0 time
Imię: Artur

Postautor: madzia14 » wt 05 wrz, 2017 07:39

Tenis super sprawa :) Też kiedyś grywałam :)
Awatar użytkownika
madzia14

Imię: Magdalena

Postautor: Morgan99 » pn 11 wrz, 2017 16:33

Moim hobby jest akwarystyka , mam kilka akwarium i bawię się w małą hodowle
Awatar użytkownika
Morgan99

Marzenie: wygrana w totolotka

Postautor: QueenDream » pn 11 wrz, 2017 20:28

Morgan99, a co dokładnie hodujesz?
"Tak jak obłok zstąpił z nieba podał rękę, tak jak ptak mi dziś zaśpiewa swą piosenkę, tak jak szczęście trwa już wiecznie, trwa dziś dłużej, tak on szczęście mi przyniesie, białe róże...."
Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator

Has thanked: 51 times
Have thanks: 42 times
Imię: Aldona
Marzenie: Być szczęśliwą i spełnioną mężatką.
Medals: 1

Postautor: Emma91 » pn 06 lis, 2017 13:31

Szkicuję, maluję. Amatorsko, ale sprawia mi to wielką przyjemność.
Awatar użytkownika
Emma91

Postautor: Shoa » pt 10 lis, 2017 11:45

Moim hobby poza graniem w gry, jest uprawianie sportów bieganie, gra w gry zespołowe piłka nożna, siatkówka
Awatar użytkownika
Shoa

Have thanks: 1 time
Imię: Michał
Marzenie: Wydać mój autorski projekt

Postautor: lilijka » pt 08 gru, 2017 22:28

Hejka. Moim hobby ogólnie jest sport, uwielbiam się ruszać i nie usiedze za długo w jednym miejscu. Ostatnio dostałam propozycje od kolegi że pójść z nim postrzelać/pobawić się w asg ? Co myślicie o tym ? Kobiety też w to się bawią ?
Awatar użytkownika
lilijka

Imię: Lila
Marzenie: Milionerka

Postautor: Drela » pt 22 gru, 2017 01:00

Hej ! Ja uwielbiam sport, moją największą pasją jest jazda konna odkąd pamiętam. Ale bardzo dużo jeżdżę na rowerze i od jakiegoś czasu brat zaraził mnie trochę surviwalem, spaniem pod gołym niebem i radzeniem sobie w warunkach innych niż kapcie i kołdra :D Super zabawa i niesamowite przeżycia :D

lilijka pisze:Hejka. Moim hobby ogólnie jest sport, uwielbiam się ruszać i nie usiedze za długo w jednym miejscu. Ostatnio dostałam propozycje od kolegi że pójść z nim postrzelać/pobawić się w asg ? Co myślicie o tym ? Kobiety też w to się bawią ?

A dlaczego by miały się kobiety tym nie zajmować ? :D Skoro ktoś to lubi to nie ma podziały na 'wypada kobiecie ' i ' nie wypada;' :D Grunt to się dobrze bawić i czerpać z tego przyjemność. Znasz się może na sprzęcie do asg? masz już swój własny ?
Awatar użytkownika
Drela

Postautor: lilijka » sob 23 gru, 2017 10:02

Drela pisze:Hej ! Ja uwielbiam sport, moją największą pasją jest jazda konna odkąd pamiętam. Ale bardzo dużo jeżdżę na rowerze i od jakiegoś czasu brat zaraził mnie trochę surviwalem, spaniem pod gołym niebem i radzeniem sobie w warunkach innych niż kapcie i kołdra Super zabawa i niesamowite przeżycia

masz jakiś profesjonalny sprzęt ? gdzie się zaopatrujesz w takie rzeczy ?

Drela pisze:A dlaczego by miały się kobiety tym nie zajmować ? Skoro ktoś to lubi to nie ma podziały na 'wypada kobiecie ' i ' nie wypada;' Grunt to się dobrze bawić i czerpać z tego przyjemność. Znasz się może na sprzęcie do asg? masz już swój własny ?

niestety własnego sprzętu jeszcze nie mam, ale chciałabym sobie już niedługo coś kupić. Chciałabym poznać kilka opinii a nie tylko mojego kolegi żeby móc coś wybrać
Awatar użytkownika
lilijka

Imię: Lila
Marzenie: Milionerka

Postautor: zoner » czw 04 sty, 2018 20:01

Kiedyś malowałem.Teraz robię coś z niczego,"poprawiam fabrykę"->Tzn.
-Odrestaurowuje stare przedmioty.Kupiłem na bazarku stary nieduży zegar ścienny ale był rozwalony czyli w wielu oddzielnych kawałkach.To go zrobiłem prawie od nowa-dorabianie elementów,których w nim już nie było(obudowa oczywiście),sklejanie malowanie,postarzanie...Niestety będąc po poradę u dobrego zegarmistrza on też nie potrafił naprawić b.uszkodzonego mechanizmu.Więc zastosowałem nowy elektroniczny...i teraz wygląda nawet nawet...
-"Poprawianie fabryki"->Teraz rozebrałem stare nieużywane kolumny głośnikowe,tanie ale z dobrą obudową drewnianą i posilając się wiedzą ze starych książek z lat 60 i 70 tych oraz wiedzą z netu próbuję zrobić z nich takie jak z najwyższej półki cenowej bardzo małym kosztem!!!
Moje talenty są tak ukryte,że nawet ja nie mogę ich znaleźć.
Awatar użytkownika
zoner
Marzyciel-Gaduła

Has thanked: 3 times

Postautor: Blinoli » ndz 14 sty, 2018 17:02

Jestem strasznym nerwusem, wszystko mnie irytuje i ciężko mi się dłużej skupić na danej czynności, ale jest jeden wyjątek - haft krzyżykowy :) Wtedy się uspokajam i cały świat może nie istnieć...
Awatar użytkownika
Blinoli

Poprzednia

Wróć do Hobby