Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

Spełniłam nietypowe marzenie

Marzenia - większość je ma i pragnie zrealizować. Jeśli to Ci się udało lub jesteś w czasie realizacji jakichś pragnień - podziel się tym z nami i zmotywuj innych do działania!

Spełniłam nietypowe marzenie

Postautor: Balley » wt 19 lip, 2016 14:05

Cześć! Słuchajcie chciałabym pochwalić się spełnionym marzeniem, zupełnie innym niż większość tutaj no ale, co mi tam!

Krótki zarys: mieszkamy z mężem na poddaszu, niezły metraż, dobra lokalizacja jeszcze lepsza cena no i mamy własne 4 kąty.

Mieszkanie kopiliśmy 2 lata, ale wkrótce okazało się, że cena nie była niska bez powodu: nawet nie wiecie jak konkretnie potrafi nagrzać się takie mieszkanie! Cóż od tamtej pory zaczęliśmy marzyć o klimatyzacji.

Pierwsza myśl kupimy coś taniego, no ale zaczęliśmy czytać o tych wszystkich wynalazkach, rurach które trzeba wyprowadzać przez okno itp, więc postanowiliśmy kupić coś konkretnego, i teraz wreszcie się nam udało! Kupiliśmy z polecenia klimatyzator. xxx
Cóż kolejne spełnione marzenie do kolekcji!
Awatar użytkownika
Balley

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Re: Spełniłam nietypowe marzenie

Postautor: _Magnolia_ » wt 19 lip, 2016 14:51

Takie mieszkania na poddaszu zawsze mi się podobały, niech jeszcze jest balkonik z kawałkiem dachu, to normalnie cudo, ale niestety ich minusem jest, że jak tam słońce grzeje, to tam jest jak w piecu. Nie wiem jak z klimatyzacją, chyba żeby ochłodzić będziecie musieli wydać sporo pieniędzy za prąd.

W każdym razie gratuluję za spełnione marzenie :ok:
"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej" - Albert Einstein.
Awatar użytkownika
_Magnolia_
Łapacz chmur

Has thanked: 26 times
Have thanks: 18 times
Medals: 1

Postautor: Redo26 » śr 08 lut, 2017 21:14

Balley pisze:Cześć! Słuchajcie chciałabym pochwalić się spełnionym marzeniem, zupełnie innym niż większość tutaj no ale, co mi tam!
i teraz wreszcie się nam udało! Kupiliśmy z polecenia klimatyzator. xxx
Cóż kolejne spełnione marzenie do kolekcji!

Super, że mamy jeszcze tak szalonych ludzi, którzy potrafią cieszyć się z małych rzeczy. Dla mnie to jest mega urocze ! :)
"Ale dosyć już o mnie. Mów, jak Tobie mija
czas - i czy czas coś znaczy,
gdy się jest Tobą."

Stanisław Barańczak ~ "Widokówka z tego świata"
Awatar użytkownika
Redo26
Marzyciel-Gaduła

Has thanked: 4 times
Have thanks: 0 time
Imię: Radosław

Postautor: Leah P » sob 11 lut, 2017 13:52

Ja tam tez sie bardzo cieszylam, jak moi rodzice zainstalowali klimatyzacje na poddaszu, kiedy jeszcze z nimi mieszkalam, bo czesto w blokach bez dobrej izolacji robi sie tam strasznie goraco. Bez klimy czasami mozna by bylo oszalec latem.
Awatar użytkownika
Leah P
Marzyciel

Has thanked: 31 times
Have thanks: 35 times
Imię: Leah

Postautor: Serduszko » wt 01 sie, 2017 19:29

Cześć, chciałam się podzielić z Wami spełnionym marzeniem moim i mojego ukochanego, który zorganizował z okazji zaręczyn lot balonem. Mój ukochany spełnił swoje i moje marzenie przy jednoczesnym uczczeniu wyjątkowego dnia zaręczyn, który już na zawsze zostanie nam w pamięci. Pozdrawiam i życzę spełnienia marzeń :)
Awatar użytkownika
Serduszko

Has thanked: 0 time
Have thanks: 1 time

Postautor: Melancthe » sob 26 sie, 2017 09:05

W czasie tego lata ja też marzyłam o klimatyzacji....dlatego niemal płakałam ze szczęścia idąc do pracy :rotfl:
The mind is its own place, and in itself can make a heaven of hell, a hell of heaven..'
Melancthe
Newbie

Has thanked: 21 times
Have thanks: 7 times
Imię: Wioletta

Postautor: obet77 » pt 06 paź, 2017 06:50

marzenia są ważne bardzo

]
Awatar użytkownika
obet77