Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

Wymarzony wygląd pokoju

To, czym się interesujemy, co sprawia nam przyjemność na co dzień.

Re: Wymarzony wygląd pokoju

Postautor: Pami » śr 25 kwie, 2012 20:49

Jakiś rok temu miałam remont w pokoju i jest dokładnie taki jak sobie wymyśliłam; czerwono-beżowe ściany, jasne meble, duże, wygodne łóżko. Nigdy nie marzyłam o niczym szczególnym tylko zawsze mówiłam, że może być nawet ciasny, ale byle był własny, a miejsca mam w sam raz.
Wehikuł czasu to byłby cud
- R. Riedel
Obrazek
Awatar użytkownika
Pami
Marzyciel-Gaduła

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Postautor: Renfri » czw 26 kwie, 2012 22:39

Jak marzyć to marzyć. Duży pokój, duuuże wygodne łóżko, mnóstwo książek na ścianach, mnóstwo płyt, jakieś fajne coś do odtwarzania tych płyt, gitara elektryczna i wzmacniacz, perkusja, duża szafa, w jakimś miejscu na ścianach moje platynowe płyty ( :hyhy: ), obrazy impresjonistyczne, ekspresjonistyczne i surrealistyczne.
Awatar użytkownika
Renfri

Postautor: Dafne » wt 01 maja, 2012 08:33

Hmmmm mi się mój pokoik podoba, nie wiem, co bym mogła w nim zmienić. Ale jeśli już, urządziłabym go trochę inaczej, tak bardziej na pomarańczowo, byłby większy, dużo przestrzeni i fototapeta.
dum spiro, spero
https://cienwiatru.wordpress.com
Awatar użytkownika
Dafne
V.I.P

Has thanked: 84 times
Have thanks: 126 times
Medals: 10

Postautor: marzanna » czw 10 maja, 2012 11:15

Mieszkanie mam po remoncie,ale jeśli coś miałabym zmienić - marzę o podgrzewanej podłodze.To jedyne o czym marzę. Kaloryfery są widoczne,a chciałabym aby było ciepło,które właśnie wydobywa się z pod podłogi.Tylko byłby problem ,gdyby coś trzeba było naprawić przy nich.A ogólnie z wyglądu mojego pokoju jestem zadowolona. :)
Awatar użytkownika
marzanna
Bujający w obłokach

Have thanks: 7 times
Imię: Julia
Medals: 1

Postautor: Lily. » pt 11 maja, 2012 06:34

Uwielbiam mój pokój w kolorze atramentowym! <3 Zawsze marzyłam o ciemnym kolorze ścian, i długo się o to z mamą kłóciłam. Nie chciała się zgodzić, bo uważała, że i tak jestem już dość dziwna. Ale jakoś dała się w końcu przekonać, i wyszło idealnie.. Brakuje mi tylko wielkiego łóżka, ale cóż... Może na swoim mi się uda. ^^
Awatar użytkownika
Lily.
Extra marzyciel

Has thanked: 22 times
Have thanks: 14 times
Medals: 5

Postautor: piagizela » pt 11 maja, 2012 08:47

Tylko że to nie tutaj, bo tutaj jest idealnie.

Ściany w kolorze kości słoniowej, delikatna sztukateria pod sufitem, sufit biały, mleczne firanki na oknie.
Dwuosobowe łóżko z białą, haftowaną pościelą, garderoba, toaletka z dużym lustrem i paroma bibelotami, maleńka półka na kilka książek.
Na ścianach w cienkich ramkach z jasnego drewna skromne obrazki z suszonych kwiatów.

Wszystko jasne, przestronne i ascetyczne.
:lick:
Awatar użytkownika
piagizela
Newbie

Has thanked: 47 times
Have thanks: 44 times
Medals: 2

Postautor: Dafne » pt 08 cze, 2012 10:53

Koleżanka mnie kiedyś zaprosiła do siebie. Pokoik mały, ale za to taki... sentymentalny. Wszędzie jakieś fotografie. Z racji tego, że pstryka wiele zdjęć dziewczynkom, ma na tablicy korkowej najładniejsze zdjęcia z sesji. Hmmm, widziałam też zdjęcie przerobione na puzzle, u innej koleżanki. Ciekawy pomysł.
dum spiro, spero
https://cienwiatru.wordpress.com
Awatar użytkownika
Dafne
V.I.P

Has thanked: 84 times
Have thanks: 126 times
Medals: 10

Postautor: Offline » pn 10 gru, 2012 22:01

Od dłuższego czasu marzę o przytulnym pokoiku w starszym stylu. Ściany z elementami chintzu, damaskowa tapeta, boazeria. Pod nogami stare, skrzypiące panele. Meble drewniane, ładnie zdobione. Koniecznie toaletka i duży regał na książki. Stare zasłony, także ze wzorem chintzu (nie wiem, co się tak na niego uparłam). I okno; duże, nieco wypukłe, z niskim, szerokim parapetem przerobionym na a'la kapapę, by można było usiąść. ^_^
Awatar użytkownika
Extra marzyciel

Has thanked: 10 times
Have thanks: 11 times
Imię: Dominika

Postautor: Pawian » wt 08 sty, 2013 23:39

Jestem w trakcie urzadzania naszego [mojego i chlopaka] gniazdka. Moge na ten temat romawiac godzinami!
Obecnie jestem zakochana w stylu nordic design, czyli w stylu skandynawskim, gdzie dominuja biele i sarosci. Generalnie kontrasty i prostota- im mniej tym lepiej. :serce:
nie, nie mam polskich znakow.
Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel

Has thanked: 54 times
Have thanks: 63 times
Marzenie: Zostaly tylko dwa do spelnienia!

Postautor: Lionne » śr 09 sty, 2013 20:43

Marzą mi się fioletowo-białe, czerwone albo niebieskie ściany, na których miałabym przeróżne fotografie, reprodukcje, obrazy. Meble tak mniej więcej w kilku, konkretnych kolorach (może dwóch, trzech ewentualnie) - nie wszystko z innej parafii - trochę elementów kontrastowych, jakieś kwiaty.
I jeden, duży regał na książki, które teraz poupychane są wszędzie, gdzie znalazłam jakieś miejsce.;p
A jak duży regał - to i pokój musiałby być chyba trochę większy.
Ech, mam wizje, dużo wizji, ale opisanie ich to spore wyzwanie.;D
W moim pokoju podoba mi się przede wszystkim kształt takiego dziwnego pięciokąta. To jest ładne, może być.^^
`Lepiej patrzeć w niebo, niż w nim mieszkać. Tak tam pusto i nijako. Po prostu kraina, gdzie toczą się grzmoty i wszystko znika.`

Co nas trzy­ma na tym glo­bie prócz siły ciążenia?
Awatar użytkownika
Lionne
Marzyciel-Gaduła+

Have thanks: 2 times
Imię: Monika

Postautor: marzanna » wt 22 sty, 2013 14:13

Kocham przestrzeń, nie lubię zagraconego pokoju i uwielbiam jasne kolory. Takie mam właśnie po remoncie: dwukolorowe ściany, panele na podłodze, regał na nim telewizor i półka z książkami, wersalka, szafa,komoda, mały dywanik i to wsio. :super:
Awatar użytkownika
marzanna
Bujający w obłokach

Postautor: Pawian » śr 23 sty, 2013 21:54

marzanna, moze zainspirujesz sie stylem skandynawskim?
Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel

Postautor: Pro » pt 25 sty, 2013 20:19

marzanna pisze:Kocham przestrzeń, nie lubię zagraconego pokoju

A ja właśnie chciałbym mieć pokój tak o 1/4 mniejszy niż teraz mam. Do tego dodałbym jeszcze jedną biblioteczkę zapełnioną książkami i nowy stary fotel, bo mój już jest rozwalony. A poza tym, chyba mam wymarzony pokój. Nie licząc tej suszarki na pranie, którą moja mama często mi tu wstawia, bo przecież mam najwięcej wolnej przestrzeni w pokoju.
Awatar użytkownika
Pro
Newbie

Has thanked: 24 times
Have thanks: 60 times
Imię: Hubert
Medals: 9

Postautor: anetka » ndz 24 lut, 2013 16:34

Też preferuję minimalizm i staram utrzymywać ład w pokoju. Na większy remont jeszcze trochę muszę poczekać, ale już wiem, że w nowej odsłonie będzie przeważała biel i fiolet. Coś w tym stylu mi się podoba. Choć jak dla mnie fioletu mogło być ciut mniej, za to mógłby być bardziej intensywny. Obrazek
Awatar użytkownika
anetka

Have thanks: 0 time
Imię: Anetka

Postautor: Amie » czw 28 lut, 2013 20:18

Obrazek
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży.
Awatar użytkownika
Amie
Extra marzyciel

Has thanked: 12 times
Have thanks: 23 times
Imię: Sancho
Marzenie: Lemon haze
Medals: 3

Postautor: Pawian » sob 02 mar, 2013 11:49

Ja kocham odcienie szarosci!
Obrazek

[Na zdjeciu nasz kolega z naszymi siostrzencami]
Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel

Postautor: marzanna » pn 04 mar, 2013 14:08

Skandynawski? oj tam - ja tam lubię swój własny styl ;). A wiesz - pro- sama nieraz wstawiam suszarkę z praniem, bo tak cudnie pachnie ten mój płyn do płukania, że nie mam nic przeciwko temu. ;), :)
Awatar użytkownika
marzanna
Bujający w obłokach

Postautor: niam » pn 08 lip, 2013 19:06

Mój wymarzony pokój?
Szare ściany, biały sufit, przy suficie na ścianie zostawiony pasek, który optycznie powiększa przestrzeń. Białe i bardzo nowoczesne meble - szafa, komoda z szufladami, biurko, stolik nocny, łóżko, kilka półek na ścianach. Panele - najlepiej ciemne. Doniczki na kwiaty i ozdoby w kolorze czarnym - mówiąc ozdoby mam na myśli jakieś wazoniki, świeczniki, świeczki. Na ścianach 3 obrazy Marilyn Monroe lub Audrey Hepburn - jakoś ładnie wkomponowane. Szare rolety + czarne, ale delikatne firanki odgarnięte na boki okna. To chyba wszystko, jak można zauważyć lubię surowe wystroje wnętrz... :D Na razie mam szare ściany, może kiedyś spełnię swoje marzenie o pięknym pokoju, chociaż ten też jest całkiem ok. :super:
Awatar użytkownika
niam
Extra marzyciel

Has thanked: 29 times
Have thanks: 3 times
Imię: Katarzyna

Postautor: Hermes Trismegistos » pn 08 lip, 2013 19:33

Niedlugo budowal bede swoj dom-swiatynie i bedzie okazja zrobic odpowiedni wystroj. Pomieszczen bedzie duzo, wiec opisze te najwazniejsze.
1. Gabinet i biblioteka. Oczywiscie drewno, masywne biurko i konkretne regaly. Drewniane fotele z zielonymi obiciami, gustowna kamienna popielniczka. Jasne swiatlo tylko przy biurku i miejscu do czytania, reszta w polmroku.
2. Sypialnia. Srebro lub purpura, duze loze i duzo erotycznej sztuki. Palenisko na prawdziwe kadzidla. Brak swiatla elektrycznego.
3. Pokoje do medytacji. Jednokolorowe, we wszystkich osmiu kolorach. Puste i niezbyt przestronne.
4. Salon. Ogromny, w krolewskiej zieleni, z mozliwoscia regulacji jasnosci w calym sensownym zakresie. Duzo sztuki orientalnej.
5. Kaplica. Cos jak w ODeAA - Obrazek
Szaleństwo? To tylko następny krok ewolucji.
Awatar użytkownika
Hermes Trismegistos
Marzyciel-Gaduła+

Have thanks: 5 times
Imię: Bonawentura Iarema

Postautor: she » pn 08 lip, 2013 19:46

^ a przekalkulowałeś sobie późniejsze opłaty za duży dom i ilość sprzątania w nim, mając na uwadze możliwości czasowe? Sama po sobie wiem, że kończąc jedno pomieszczenie, wchodzi się do drugiego, gdzie pojawia się konieczność powrotu do poprzedniego :D
'she dances in a ring of fire and throws off the challenge with a shrug' - J.M
Awatar użytkownika
she
Newbie

Has thanked: 19 times
Have thanks: 37 times
Imię: Patrycja

Postautor: Hermes Trismegistos » pn 08 lip, 2013 19:48

she, przeciez nie bede w nim sprzatal, od tego jest sluzba. Oplaty to najmniejszy problem, gdy sie jest milionerem. :)
Szaleństwo? To tylko następny krok ewolucji.
Awatar użytkownika
Hermes Trismegistos
Marzyciel-Gaduła+

Have thanks: 5 times
Imię: Bonawentura Iarema

Postautor: QueenDream » sob 15 lip, 2017 10:43

W zasadzie można powiedzieć, że jeśli chodzi o moją sypialnię, która teraz mam jest ona prawie że wymarzona, na ścianie widnieje śliczny koliber, mam dośc duży telewizor, do łóżka chciałabym zrobić takie ozdobne zagłówki, mąż musi jeszcze zrobić dużą szafę na całą ścianę i będę mogła rzec, że mam swoją wymarzoną sypialnię :)
"Tak jak obłok zstąpił z nieba podał rękę, tak jak ptak mi dziś zaśpiewa swą piosenkę, tak jak szczęście trwa już wiecznie, trwa dziś dłużej, tak on szczęście mi przyniesie, białe róże...."
Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator

Has thanked: 51 times
Have thanks: 37 times
Imię: Aldona
Marzenie: Być szczęśliwą i spełnioną mężatką.

Postautor: adelia » ndz 16 lip, 2017 11:54

Ja mam dwie (dobra trzy) wymarzone sypialnie. Jedną wymarzoną już mam w mieszkaniu, druga wymarzona to taka, którą planuję urządzić sobie w przyszłe wakacje w domu rodziców i trzecia, które znajdzie się w domu moim i mojego przyszłego męża :D Wszystko mam już w głowie doskonale obmyślone. Duże łóżko bez stelaża, a z podestem, zagłówek z paneli drewnianych, fotel, komoda, szafa, duże okno z zasłoną, lustro wolnostojące, no będzie pięknie <3
Szukam możliwości ekspresji.
Miasto tętni życiem, ale to tylko ruch mięśni.
Muszę czuć we krwi puls, a nie siłą inercji
Kulić ogon kiedy krzyczą: „Biegnij”.
Pieprzyć, mogę być trupem,
Dla wielu nie będę szczurem, u celu nie czuję presji.
Chcą mnie umniejszyć, z pogardą wzrok,
To nie imadło, to chamstwo i nic ponadto, ziom.

Bisz-Serce musi bić
Awatar użytkownika
adelia
Newbie

Has thanked: 35 times
Have thanks: 33 times
Medals: 6

Poprzednia

Wróć do Hobby