Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

Ankieta dla Leah

Twój temat nie pasuje do innych działów? Umieść go tutaj!

Ankieta dla Leah

Postautor: Leah P » sob 01 lip, 2017 22:41

Chciałabym was prosić o wypełnienie tej oto ankiety, która pomoże mi w przeprowadzeniu badań do pewnej pracy. Wyniki zostaną opublikowane w połowie sierpnia. Jeśli macie jakieś pytania na temat tego, co się w niej znajduje, lub pomysły na jej temat, śmiało piszcie. :D
Awatar użytkownika
Leah P
Marzyciel

Has thanked: 31 times
Have thanks: 35 times
Imię: Leah
Medals: 1

Re: Ankieta dla Leah

Postautor: Lucanidae » ndz 02 lip, 2017 12:08

Ja mam pytanie na jej temat - dlaczego akurat Albania? :D
Awatar użytkownika
Lucanidae
Marzyciel-Gaduła

Has thanked: 0 time
Have thanks: 3 times
Marzenie: Niezwykle długie życie.

Postautor: rytygier » ndz 02 lip, 2017 15:40

Leah P, wypełniłem i wysłałem ale obawiam się, że moja wiedza o Albaniii jest bardzo szczątkowa
Społeczeństwu nie udało się mnie zaakceptować i mnie nie udało się zaakceptować społeczeństwa.
Awatar użytkownika
rytygier
Marzyciel

Has thanked: 35 times
Have thanks: 63 times
Medals: 2

Postautor: Leah P » ndz 02 lip, 2017 16:34

Lucanidae pisze:Ja mam pytanie na jej temat - dlaczego akurat Albania? :D

Celem ankiety jest zbadanie wiedzy Polakow na temat Albanii i pozniej odwrotnie - Albanczykow na temat Polski. Interesuje sie Albania i mam na jej temat calkiem spora wiedze, ale kiedy wzenilam sie w albanska rodzine, zauwazylam, ze w obie strony wiedza o drugim kraju jest wlasciwie szczatkowa. Polacy wiedza sporo rzeczy o prawie wszystkich krajach w Europie, a ledwo sa w stanie przypomniec sobie stolice Albanii. To samo Albanczycy. Nie jest to badanie na studia ani nic, po prostu interesuja mnie wyniki i w sumie nie tylko mnie, jak sie okazuje, bo ankieta spotkala sie ze sporym odezwem z roznych stron i ludzie wyrazali zainteresowanie poznaniem wynikow w przyszlosci.
Awatar użytkownika
Leah P
Marzyciel

Postautor: Lucanidae » ndz 02 lip, 2017 16:55

Też jestem zainteresowany poznaniem wyników w przyszłości. Geografia społeczna jest moją ogromną pasją, ale przyznam, że prawie nic nie wiem o Albanii i rzadko kiedy trafiam na jakiekolwiek informacje o tym kraju. Z ich historii znam tylko Hodżę i fakt, że cała Albania jest usiana bunkrami, które za czasów komunistycznego reżimu budowano wszędzie.
Ale że Albańczycy nie wiedzą za dużo o Polsce, to ciekawe. Jesteśmy jednym z największych krajów w Europie w końcu...
Awatar użytkownika
Lucanidae
Marzyciel-Gaduła

Postautor: Leah P » pn 03 lip, 2017 00:35

Generalnie maja podobna wiedze o Polsce jak Polacy o Albanii, tj. polozenie, status w EU, to ze panowal komunizm, no i papiez. Niektorzy sa w stanie wymienic troche wiecej faktow na temat Polski, ale wydaje mi sie, ze nie jest to duzo wiecej niz Polacy o Albanii. Dla nich Polska jest na tyle odleglym i niebezposrednio zwiazanym z nimi samymi panstwem, ze za bardzo sie nie interesuja. Ale to na razie sa moje spekulacje na podstawie tego, co sama zaobserwowalam, zobaczymy rzeczywiste wyniki we wrzesniu ;)
Awatar użytkownika
Leah P
Marzyciel

Postautor: Jaśmin » pn 03 lip, 2017 15:45

No niestety ja tez sie nie moge pochwalic zbyt duza wiedza o Albanii, ale ankiete wypelnie... mam nadzieje ze sie przyda.
Fai quello che devi comunque sia. Un cuore, una via.
~ Lucrezia Borgia
Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel

Has thanked: 52 times
Have thanks: 27 times
Imię: Cornèlia

Postautor: Melancthe » pn 03 lip, 2017 22:09

Moja wiedza na temat Albanii: mniej niz zero, wiec nie wypelniam :D
The mind is its own place, and in itself can make a heaven of hell, a hell of heaven..'
Melancthe
Newbie

Has thanked: 21 times
Have thanks: 7 times
Imię: Wioletta

Postautor: Jaśmin » wt 04 lip, 2017 00:15

Melancthe pisze:Moja wiedza na temat Albanii: mniej niz zero, wiec nie wypelniam :D

Ja zaczelam ale jednak moja wiedza to tez mniej niz zero wiec sobie odpuscilam, bo na wiekszosc pytan musialabym odpowiedziec 'nie wiem'.
~ Lucrezia Borgia
Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel

Postautor: Leah P » wt 04 lip, 2017 19:53

No blagam, dziewczyny. Celem ankiety jest oszacowanie wiedzy i domyslow Polakow na temat Albanii, a nie zdobycie jak najwiecej punktow. Nie interesuja mnie jedynie poprawne odpowiedzi. Zrobcie i prosze, nie wpisujcie 'nie wiem', tylko zostawcie puste, tak jak napisane jest w poleceniu na poczatku :swirus: Jakby robili to wszyscy, ktorzy znaja sie na albanskiej kulturze, historii i polityce to mialabym moze ze 3 odpowiedzi :rotfl:
Awatar użytkownika
Leah P
Marzyciel

Postautor: Jaśmin » wt 04 lip, 2017 23:35

Wyslalam :)

Ogolnie to tak, jakies typowo proste pytania typu kolor flagi, gdzie sie znajduje Albania i tak dalej odrobine kojarzylam. Chociaz akurat stolica wyleciala mi z glowy... Natomiast pytania o kulture, slawnych Albanczykow i tak dalej pozostawilam wszystkie puste bo nie mam pojecia. Nie bylam nigdy w Albanii ani nawet nie poznalam zadnego Albanczyka. Jestem totalnie zielona w temacie. Religii i polityki tez nie bylam pewna, zaznaczylam co mi sie wydaje i zaraz sobie sprawdze w googlach ;)
~ Lucrezia Borgia
Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel

Postautor: Lucanidae » śr 05 lip, 2017 07:47

Ja z Albańczyków wymieniłem tylko Envera Hodżę, jedynego człowieka w historii który zdelegalizował religię : P
Awatar użytkownika
Lucanidae
Marzyciel-Gaduła

Postautor: Ruta » śr 05 lip, 2017 11:00

Też wypełniłam... podstawy gdzieś tak ogarniałam... ale z tymi sławnymi ludźmi, czy kuchnią....ojej :D
Awatar użytkownika
Ruta
Newbie

Has thanked: 70 times
Have thanks: 176 times
Medals: 13

Postautor: shrek » śr 05 lip, 2017 13:02

Jakbym się co szkoły cofnął i wypełniał klasówkę :rotfl:

A to to podchwytliwe było prawda? :rotfl:

Obrazek
Awatar użytkownika
shrek
Marzyciel-Gaduła+

Have thanks: 8 times

Postautor: Leah P » czw 06 lip, 2017 16:19

Troche tak. Ludzie, ktorzy nie interesuja sie Albania, ale znaja Gang Albanii pomysla o Popku. Ludzie, ktorzy nie interesuja sie Albania i nie znaja Gangu, zaznacza, ze nie, bo to repubika. Ludzie, ktorzy interesuja sie blizej, zaznacza, ze tak, bo Albania ma króla. W tym momencie jest to tylko jego dziedziczny tytul, ale czy istnieje? Owszem.
Awatar użytkownika
Leah P
Marzyciel

Postautor: QueenDream » sob 15 lip, 2017 11:04

Powiem tak, moja wiedza o Albanii jest zerowa, jednak ankietę wypełniłam.
"Tak jak obłok zstąpił z nieba podał rękę, tak jak ptak mi dziś zaśpiewa swą piosenkę, tak jak szczęście trwa już wiecznie, trwa dziś dłużej, tak on szczęście mi przyniesie, białe róże...."
Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator

Has thanked: 51 times
Have thanks: 37 times
Imię: Aldona
Marzenie: Być szczęśliwą i spełnioną mężatką.

Postautor: Mia » czw 03 sie, 2017 10:58

dobrze ze czlowiek rozwiazuje krzyzowki to cos tam wiedzialam i wyslalam :p
Ale pytanie o krola rozwalilo mnie totalnie. Sugerowalam sie Republika i zaznaczylam nie.
Kojarze Gang Albanii ale on sie tylko nazywa krolem, a nie wiem czy nim tak jest serio, czy jest tak na potrzebe rozglosu. Albo w pytaniu czy slucham Gang Albanii, napisalam ze nie. Kojarze pare piosenek, ale kojarzenie a sluchanie to dwie rozne sprawy.
Troche brakowalo mi takiej tzw odpowiedzi trzeciej (inna) i zeby mozna bylo napisac swoja interpretacje odpowiedzi. Bo tak mam do wyboru tak/nie i koniec.
Mówią, że to, czego wszyscy szukamy, to sens życia. Myślę, że to czego szukamy, to doświadczenie bycia żywym, wtedy gdy nasze doświadczanie życia, czysto fizyczne, odbija się w środku naszego bytu i naszej najbardziej intymnej rzeczywistości, gdy naprawdę czujemy cud bycia żywym. J.Campbell
Awatar użytkownika
Mia
Extra marzyciel

Has thanked: 30 times
Have thanks: 28 times

Wróć do Rozmówki marzycieli