Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

Wesołe miasteczko

"Dzieciństwo jest jedyną porą, która trwa w nas całe życie", więc przypomnij sobie jak to było z Tobą. ;-)

Re: Wesołe miasteczko

Postautor: karolajna22 » pt 25 lis, 2016 09:02

QueenDream pisze:
karolajna22 pisze:ednak jakoś teraz, po latach dostałam lęku wysokości i na diabelski młyn bym nie weszła

Jest to związane z jakimiś przeżyciami, czy po prostu od tak?

No właśnie ot tak :-) Mimo, że nadal kocham ekstremalne atrakcje, to te związane z dużą wysokością omijam szerokim łukiem ;-) Do tego stopnia mi się wszystko pozmieniało, że nawet jak jestem na jakiejś wieży widokowej czy wysokim wieżowcu, to nie zbliżam się do barierki, nawet jakby była cała zabudowana i przeszklona ;-)
Awatar użytkownika
karolajna22
Początkujący marzyciel

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Imię: Karolina
Marzenie: Żyć spokojnie

Postautor: adelia » sob 24 gru, 2016 21:34

Zamierzam się wybrać, bo akurat otworzyli w moim mieście takie fajne świąteczne karuzele. Oczywiście, to nie wygląda tak super, jak jest bez śniegu, a z deszczem, ale wyglądają świetnie, więc może będzie fajnie. :ciacho:
Szukam możliwości ekspresji.
Miasto tętni życiem, ale to tylko ruch mięśni.
Muszę czuć we krwi puls, a nie siłą inercji
Kulić ogon kiedy krzyczą: „Biegnij”.
Pieprzyć, mogę być trupem,
Dla wielu nie będę szczurem, u celu nie czuję presji.
Chcą mnie umniejszyć, z pogardą wzrok,
To nie imadło, to chamstwo i nic ponadto, ziom.

Bisz-Serce musi bić
Awatar użytkownika
adelia
Newbie

Has thanked: 35 times
Have thanks: 33 times
Medals: 6

Postautor: Mia » ndz 04 cze, 2017 21:37

dzisiaj zaliczyłam Energylandię : D

QueenDream pisze:A na Mayanie byłam aż 3 razy

ile kurka włochata?! Boże dziewczyno, ja nie byłam na żadnym ekstremalnym.
Nie to co męskie grono z mojej ekipy. Byli na F1, Tsunami i Aztec Swing.
Byłaś na Aztecku? Ja od samego patrzenia na to, myślałam że dostanę zawału.
Za to naderwałam mięśnie barku przy... Dragon Rmf Roller Coster. Zaliczyłam kilka atrakcji z strefy familijnej i dla najmłodszych. I też planetarium <3 Zdecydowanie mam lęk wysokości. Ale jestem z siebie dumna. Faktycznie czekaliśmy dość długo na niektóre przejażdżki, ale końca końcem nawet tak tego nie odczułam, a że dziś jeszcze trwał Kinder Party to dzieciaków było naprawdę sporo, i jak jeden z nich zszedł (łebek może miał z 5 lat... -.-' ) po F1 (a tam było do góry nogami, nie dla mnie takie cuś) to powiedział że było fajnie i że chce jeszcze raz... Bez kitu! Pogoda nam wspaniale dopisywała, i coś czuje że męskie grono chce jechać jeszcze raz bo żałują że nie poszli na Mayana (trochę ze strachu, nie dziwię się!)
A że 15.07 park jest otwarty od 10-24 to aż sama chce pojechać i zobaczyć jak to jest oświecone itd. To by było coś. Podobało mi się też to, że panowie na parkingu pokazywali gdzie jechać i jak zaparkować, a nie że ludzie parkują jak popadnie. Pełna profeska i kulturka.
Mówią, że to, czego wszyscy szukamy, to sens życia. Myślę, że to czego szukamy, to doświadczenie bycia żywym, wtedy gdy nasze doświadczanie życia, czysto fizyczne, odbija się w środku naszego bytu i naszej najbardziej intymnej rzeczywistości, gdy naprawdę czujemy cud bycia żywym. J.Campbell
Awatar użytkownika
Mia
Bujający w obłokach

Has thanked: 28 times
Have thanks: 25 times

Postautor: QueenDream » pn 05 cze, 2017 12:57

Mia, ja uwielbiam wszelkie ekstremalne atrakcje ;) A na Aztecu nie byłam bo za duża kolejka, nie chciało mi sie tyle stać ;)
"Tak jak obłok zstąpił z nieba podał rękę, tak jak ptak mi dziś zaśpiewa swą piosenkę, tak jak szczęście trwa już wiecznie, trwa dziś dłużej, tak on szczęście mi przyniesie, białe róże...."
Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator

Has thanked: 51 times
Have thanks: 37 times
Imię: Aldona
Marzenie: Być szczęśliwą i spełnioną mężatką.
Medals: 1

Postautor: Mia » śr 07 cze, 2017 12:43

QueenDream pisze:A na Aztecu nie byłam

to jak będziesz to daj znać i podziel się wrażeniami :P
Mówią, że to, czego wszyscy szukamy, to sens życia. Myślę, że to czego szukamy, to doświadczenie bycia żywym, wtedy gdy nasze doświadczanie życia, czysto fizyczne, odbija się w środku naszego bytu i naszej najbardziej intymnej rzeczywistości, gdy naprawdę czujemy cud bycia żywym. J.Campbell
Awatar użytkownika
Mia
Bujający w obłokach

Postautor: QueenDream » śr 07 cze, 2017 15:28

Mia, na pewno pójdę przy najbliższej okazji, jak tylko odwiedzę park :) Tym bardziej, że się przeprowadziłam i do energylandii mam może 20 minut drogi ;P
"Tak jak obłok zstąpił z nieba podał rękę, tak jak ptak mi dziś zaśpiewa swą piosenkę, tak jak szczęście trwa już wiecznie, trwa dziś dłużej, tak on szczęście mi przyniesie, białe róże...."
Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator

Postautor: Mia » czw 08 cze, 2017 07:52

QueenDream pisze:mam może 20 minut drogi
:zdziwko: :zdziwko:

o Ty cwaniaro! W takim razie, jak będziemy kiedyś tam jechać to dam Ci znać, może podskoczysz pod zamek księżniczko i się spotkamy i selfie z kijka :D
a jeździsz na rowerze? bo jak jechaliśmy to tam musi się świetnie jeździć, takie kręte ścieżki i pod górkę, niesamowity klimat, w pewnym momencie ma się wrażenie że jest się w górach xd domki są wyżej postawione niż droga, ciekawi mnie jak tam jest w zimie i jak oni odkopują sobie wyjazd do drogi ;p
Awatar użytkownika
Mia
Bujający w obłokach

Postautor: QueenDream » czw 08 cze, 2017 15:42

Mia, spoko, jakoś się to ogarnie ;) jak na razie to nie mam kiedy wsiąść na rower, ale pewnie niedługo zacznę jak już ogarnę mgr i się obronię.
Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator

Postautor: shrek » czw 08 cze, 2017 17:18

Przecież to się tam zwymiotować można. :D
Awatar użytkownika
shrek
Marzyciel-Gaduła+

Have thanks: 8 times

Postautor: Mia » czw 08 cze, 2017 17:25

4:20

poza tym jak my tam bylismy i patrzylismy to taaaak, ludzie wymiotują po Aztec Swing, tam Ci pracownicy tylko zmywają wymiociny i podają wiadra xd
Awatar użytkownika
Mia
Bujający w obłokach

Postautor: QueenDream » sob 15 lip, 2017 10:13

Mia pisze:zmywają wymiociny i podają wiadra

Tego to tam nie widziałam jak byłam ;)
Ale niedługo znów wybieram się do Energy :) Może akurat trafię na otwarcie nowego WaterCostera ;)
Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator

Postautor: Elizka001 » śr 19 lip, 2017 12:07

Jak byłam mała uwielbiałam wesołe miasteczka :hurra: Raz do roku do mojej miejscowości przyjeżdżało wesołe miasteczko, a mnie nie mogło na nim zabraknąć. Oczywiście z roku na rok mogłam chodzić na coraz to straszniejsze karuzele, które z perspektywy lat nie były w ogóle straszne. Dwa lata temu będąc na wakacjach byłam w Parku rozrywki Walibi w Belgii. Mimo lęku wysokości nie mogłam się oprzeć wszystkim kolejkom i atrakcjom. W najbliższym czasie chciałabym odwiedzić Energylandię.
Awatar użytkownika
Elizka001

Have thanks: 0 time

Poprzednia

Wróć do Kraj dzieciństwa i młodości