Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

Kierunek studiów

Szkoła zajmuje nam jedną część życia, a praca drugą. Czy szkoła taka straszna jak ją malują, a praca daje nam satysfakcję? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami.

Re: Kierunek studiów

Postautor: Ramoneska » śr 24 maja, 2017 11:27

Wydaje mi się, że żyjemy w czasach, gdzie praca podzieliła się na bardzo wąskie specjalizacje i wykształcenie ogólne mało co teraz daje. Socjologia, psychologia, kulturoznawstwo już sie mocno przejadły... Teraz bardziej kierunki techniczne, informatyczne i rzadkie języki
Awatar użytkownika
Ramoneska

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Imię: Anna
Marzenie: Nieśmiertelność

Postautor: Miss Sixi » pn 03 lip, 2017 13:09

Co do języków, to koleżanka znalazła ciekawą odmianą filologii angielskiej - akademia vistula ma z rozszerzonym chińskim i to jest coś, co może ją wyróżnić, żeby uczyć trzeba mieć papiery.
Awatar użytkownika
Miss Sixi
Marzyciel-Gaduła+

Has thanked: 2 times
Imię: ala

Postautor: sweatdream » pt 14 lip, 2017 12:59

Miss Sixi pisze:Co do języków, to koleżanka znalazła ciekawą odmianą filologii angielskiej - akademia vistula ma z rozszerzonym chińskim i to jest coś, co może ją wyróżnić, żeby uczyć trzeba mieć papiery.

Czasem też jest tak, że gdzieś już pracujemy i mamy doświadczenie, ale ktoś wyżej wymaga od nas papierka i trzeba wtedy po prostu iść na zaoczne studia, żeby stało się zadość formalności.
Miss Sixi to może być bardzo ciekawe, w sumie kiedyś sama tak dla siebie próbowałam się uczyć jakichś tam podstaw, ale szybko się zniechęciłam. ;)
Awatar użytkownika
sweatdream
Marzyciel-Gaduła

Has thanked: 2 times
Marzenie: mieć zawsze o czym marzyć...

Poprzednia

Wróć do Edukacja i Praca