Zniewolone przez staniki

Jak to mówią ''w zdrowym ciele, zdrowy duch'', a wy jak dbacie o siebie aby utrzymać dobrą kondycję ciała? Nie tylko zdrowie to droga do sukcesu, kobietom pomagają też w tym makijaż, ciuchy. Tutaj dowiecie się o nowinkach kosmetycznych oraz modowych.
miiuriel
Marzyciel-Gaduła
Posty: 64
Rejestracja: 17 lip 2013, 14:43
Płeć: Kobieta

Re: Zniewolone przez staniki

Post autor: miiuriel » 29 kwie 2017, 23:38

Skoro z większym też używają, to może się skuszę. No i dzięki za informację. ;)

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: Zniewolone przez staniki

Post autor: Leah P » 02 maja 2017, 13:43

Okej, jako ze moje zamowienie dotarlo podziele sie pierwszym eksperymentem - to rzeczywiscie dziala i wyglada calkiem spoko jak na to, ze zamowilam najtanszy chinski za £0.59 - ten oto. ten klej mnie zastanawia tak bardzo bo do palcow sie nie klei, a jednak cycki trzyma razem i wysoko i nic sie nie odkleja samo z siebie, czarna magia. Jak zakladalam koszulke to boczny fragment sie lekko odkleil, ale spokojnie go przykleilam z powrotem. Jedyna krytyczna uwaga to to, ze nie robi dokladnie takiego ksztaltu jaki bym chciala, ale nie ma co narzekac na 59pp, taniej niz paczka M&M's. A, za dostawe £2, bo z Chin. Wszystko spoko z uwaga, ze nie wykonywalam zadnych sportow wyczynowych typu sprzatanie domu, raczej siedzialam na dupie caly dzien z przerwami na zrobienie herbaty. Drugi przetestuje w bardziej ekstremalnych warunkach. Rozmiar D, ciutke przymaly.

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Zniewolone przez staniki

Post autor: Pawian » 02 maja 2017, 17:43

Na spacer tez spoko lub w gosci :P
Ja bede zamawiac ten ze sciagaczami, dla efektu push up.

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: Zniewolone przez staniki

Post autor: Leah P » 03 maja 2017, 10:30

Pawian, a jak to jest z uzywaniem tego wiele razy? Bo tak na logike - pewnie klej sie robi co raz mniej klejacy, a w internecie poczytalam, ze dziewczyny nie wyrzucaja tego po jednym uzyciu. I jak to przechowywac jesli jest wielorazowy?

Btw. zalozylam to tez do pracy, wiec ekstremalne warunki sie wydarzyly, czyli sortowanie dostawy alkoholu, czyt. heavy lifting :rotfl: Zupelnie o tym zapomnialam i sie nie odkleilo. Na poczatku wydawalo mi sie, ze musze to sprawdzac co piec minut, ale jak przestalam o tym myslec to to uczucie zniknelo.

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Zniewolone przez staniki

Post autor: Pawian » 03 maja 2017, 19:12

Leah P, moje mialy taka folie ochronna, po prostu znowu przyklejalam folie, wiec zadne brudy czy meszki z ubran nie mialy szans sie przykleic i zabrac ze soba klej. Jeden drozszy mial w zestawie do tego etui, wiec mi po tych 4 latach nadal klej na nich siedzi :P

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: Zniewolone przez staniki

Post autor: Leah P » 03 maja 2017, 21:38

A no rzeczywiscie, byla z tym folia, tylko ja wyrzucilam, zakladajac, ze jak cena to 59 pensow, to pewnie jest jednorazowy i po co mi jakies smieci z opakowania. Nastepna zachowam. Ale 4 lat bym sie nie spodziewala, ze cos takiego by dzialalo, wow. Tym bardziej sie zastanawiam z czego ten klej.

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Zniewolone przez staniki

Post autor: Pawian » 05 maja 2017, 18:54

Pewnie jakas magia, ogolnie tych przylepnych uzywam tylko do sukienek, gdzie widac by mi bylo bielizne, wiec w ciagu roku sa to raptem 2-3 miesiace i tez nie codziennie.

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: Zniewolone przez staniki

Post autor: Jaśmin » 06 maja 2017, 1:02

Tak to chwalicie, że aż mam ochotę zamówić. 60 centów :zdziwko: ??? Bitch, please... Na lato jak znalazł a ja mam miseczkę tylko C więc może, może...

marigot
Bujający w obłokach
Posty: 409
Rejestracja: 01 cze 2015, 14:23
Płeć: Kobieta

Re: Zniewolone przez staniki

Post autor: marigot » 12 cze 2017, 23:02

To skoro używają z większymi to i ja muszę popatrzeć :D

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: Zniewolone przez staniki

Post autor: Jaśmin » 15 cze 2017, 2:18

Dziewczyny zamowilam sobie te magiczne staniki :D Akurat szukalam czegos na slub pod gorset (nie bedzie widac a zeby mi biust troche zebralo) i jeszcze wzielam w kolorze cielistym i czarny... Czekam wlasnie az do mnie dotra, zaplacilam od 1,5 do 2,5 euro za sztuke (wzielam te z zapieciem bo sznurki jakos do mnie nie przemawialy)... Nie moge sie doczekac az je przetestuje!!!

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Zniewolone przez staniki

Post autor: Pawian » 15 cze 2017, 19:44

Wlasnie te z zapieciem najgorzej u mnie wypadaja [mam spory rozmiar], te sznurki wlasnie najlepiej zbieraja piersi, obojetnie jakiej wielkosci.

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: Zniewolone przez staniki

Post autor: Leah P » 15 cze 2017, 21:59

Jeszcze nie probowalam tych ze sznurkami, ale na filmach rzeczywiscie wyglada na to, ze sznurkowe daja lepszy ksztalt.

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: Zniewolone przez staniki

Post autor: Jaśmin » 16 cze 2017, 1:47

No nic, zobaczymy...

'Najlepsze', ze zamowilam je na Amazonie z dwoch roznych sklepow. Nawet nie wiedzialam ze tak jest bo po raz pierwszy zamawialam z Amazona. W jednym sklepie zamowilam dwa cieliste a w drugim dwa czarne i dwa biale... Dzis dostalam maila ze nie wysla mi jednego z zamowien i dostalam zwrot pieniedzy... Nie wiem z jakiego powodu bo niby mail byl w kilku jezykach ale przetlumaczony chyba automatycznie bo wersji hiszpanskiej nie dalo sie zrozumiec. Takze tyle.

Bardzo duzo rzeczy ostatnio zamowilam z internetu i wrazenia bardzo pol na pol, niestety. Stwierdzilam ze zaczne kupowac jednak w stacjonarnych sklepach.

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Zniewolone przez staniki

Post autor: Pawian » 16 cze 2017, 18:22

Jaśmin, jednak czesto te instagramowe nowinki za 50 dolarow to to samo co chinszczyzna za 2dolce, wiec mozliwe ze jakosciowo beda jednakowe te co zamowilas.

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: Zniewolone przez staniki

Post autor: Jaśmin » 19 cze 2017, 20:09

No zobaczymy. Jak narazie czekam juz ze trzy tygodnie az do mnie dotra. Zamowilam sobie szlafrok do makijazu slubnego i koszulke na noc poslubna ( :swirus: ) i z tego zamowienia jestem BARDZO zadowolona, jakosc jest swietna, nie plastikowa, czuc ze material jest miekki i delikatny a koronki bardzo dobrze wykonane wiec z tym zamowieniem trafilam. Czekam jeszcze na podwiazke i te biustonosze wlasnie. Jak juz przetestuje to dam znac na pewno :ok:

Usunięty 6091

Re: Zniewolone przez staniki

Post autor: Usunięty 6091 » 21 cze 2017, 9:00

Jaśmin pisze:koszulke na noc poslubna
no wee pokaż, a nie rozbudzasz moje zmysły :dance:

miiuriel
Marzyciel-Gaduła
Posty: 64
Rejestracja: 17 lip 2013, 14:43
Płeć: Kobieta

Re: Zniewolone przez staniki

Post autor: miiuriel » 21 cze 2017, 15:41

A ja nadal się namyślam, w sumie kurde jak już bym przywykła do myśli, że przyklejone i nie odpadnie to może dałabym radę. :szok: Ale jakoś te przesyłki z chin to dla mnie czarna magia... Koleżanka z pracy zamawia, więc może się skuszę. Mojego rozmiaru nie ma z tych klejonych...

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: Zniewolone przez staniki

Post autor: Leah P » 21 cze 2017, 17:29

Update: Jak wiecie, kupilam te najtansze za £0.59, wiec jakby co, to wiedzialam, ze jakoscia nie dorownaja tym drozszym. Ale po okolo 20 uzyciach klej zaczyna po prostu schodzic z materialu. Np. na prawym cycku w jednym z nich juz prawie w ogole nie mam kleju i sie ledwo trzyma. Do wyrzucenia juz. No ale te 20 razy wytrzymal. Wiec jesli nosicie sukienki, do ktorych ich potrzebujecie raz na dwa tygodnie to da rade. Jesli tak jak ja - codziennie, to juz warto moze zainwestowac w lepszy.

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: Zniewolone przez staniki

Post autor: Jaśmin » 22 cze 2017, 3:18

Ja zainwestowalam az 2 euro za sztuke. Nie moge sie juz doczekac az dotra i je przetestuje... Ostatnio wszedzie w internecie sa te staniki... Dam pozniej znac jak z trwaloscia.
Mia pisze:
Jaśmin pisze:koszulke na noc poslubna
no wee pokaż, a nie rozbudzasz moje zmysły :dance:
No masz... ;)
https://www.amazon.es/gp/product/B019SZ ... UTF8&psc=1

Ale nie spodziewaj sie cudow... nie zaszalalam raczej :oczami:
Wzielam w kolorze champán.

:przytulas:

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Zniewolone przez staniki

Post autor: Pawian » 22 cze 2017, 13:36

Rownie dobrze mozna zamawiac z aliexpress :P
Ja swojego czasu nalogowo tam zamawialam xD

Awatar użytkownika
Melancthe
Newbie
Posty: 1733
Rejestracja: 28 paź 2010, 13:18
Imię: Wioletta
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wien

Re: Zniewolone przez staniki

Post autor: Melancthe » 26 cze 2017, 21:26

Sama naleze do osob uwielbiajacych staniki, gorsety itp.(ale do tych 'przylepianych' jakos przekonac sie nie moge...) Mimo to moje podejscie do tego tematu jest dosc liberalne. Sama niekiedy rezygnuje ze stanika gdy ten jest niejako 'wszty' w sukienke np. Uwazam tez ze kazda kobieta powinna sama decydowac czy chce zaozyc stanik czy tez nie i nikomu nic do tego.

marigot
Bujający w obłokach
Posty: 409
Rejestracja: 01 cze 2015, 14:23
Płeć: Kobieta

Re: Zniewolone przez staniki

Post autor: marigot » 29 cze 2017, 21:24

Kurcze, szukam ... tylko przestanę karmić :rotfl: :rotfl: :rotfl:

adelia
Newbie
Posty: 2853
Rejestracja: 19 cze 2012, 19:10
Płeć: Kobieta

Re: Zniewolone przez staniki

Post autor: adelia » 15 lip 2017, 21:59

Ja czasami chodzę bez stanika, stwierdziłam, że muszę korzystać, dopóki jestem młoda i jeszcze wszystko jest jędrne i nie opada :swirus:. Lubię tak, szczególnie właśnie latem, kiedy te wszystkie letnie sukienki, aż o to proszą, by nie zakładać pod nie żadnego stanika :>

Chociaż ostatnio zafundowałam sobie super fajne staniki, dobrane przez brafiterkę. Jestem z nich bardzo zadowolona, bo serio świetnie leżą i nigdy bym się nie spodziewała, że tak dobrze dobrany stanik tak wpływa na ogólny wygląd sylwetki, marzenie!

marigot
Bujający w obłokach
Posty: 409
Rejestracja: 01 cze 2015, 14:23
Płeć: Kobieta

Re: Zniewolone przez staniki

Post autor: marigot » 31 lip 2017, 21:03

JAk teraz te upały to ja często chodze bez stanika... Wygoda...

Awatar użytkownika
laurene2022
Posty: 2
Rejestracja: 27 wrz 2022, 21:39

Zniewolone przez staniki

Post autor: laurene2022 » 28 wrz 2022, 14:25

Laurene - ale gówno

Józek
Dupek żołędny
Marzyciel-Gaduła
Posty: 57
Rejestracja: 10 maja 2021, 0:18
Imię: Józek
Płeć: Kobieta

Zniewolone przez staniki

Post autor: Józek » 13 paź 2022, 0:47

Ruta pisze: 13 wrz 2014, 20:16 Ostatnio zastanawiałam się trochę nad niesprawiedliwością.
Chodzi mi o noszenie biustonosza w pewnych sytuacjach. W sumie każdy powinien nosić to co chce, o ile nie odsłania więcej jak zasłania. Czyli jeśli mam bluzeczkę/sweterek, który zakrywa moje ciało, to teoretycznie nie mam obowiązku zakładania biustonosza. Ale wiele osób twierdzi, że są miejsca, w których kobieta ma wręcz obowiązek nosić biustonosz. Np. w pracy o ściśle ustalonym dress code. Strój galowy, czyli biała bluzka i ciemny dół. Ale w sumie zastanawia mnie... jeśli nic by nie prześwitywało, dlaczego kobieta koniecznie musi zakładać ten stanik?

I w ogóle, czemu tak dziwnie reaguje się na kobiety nie noszących staników?
Ja chadzam bez stanika wszędzie i zawsze, taki już jestem.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości