Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Nasza społeczność jest wyjątkowa! Ten dział zapewnia pełną swobodę. Rozmowy o wszystkim i o niczym... bo przecież życie to nie tylko poważne sprawy, ale także mnóstwo zabawy.
Awatar użytkownika
Jessica_126
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 162
Rejestracja: 25 sie 2015, 9:53
Imię: Karola
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Post autor: Jessica_126 » 06 wrz 2015, 17:40

??
Ciesz się w życiu drobiazgami, bo któregoś dnia możesz spojrzeć za siebie i zobaczyć, że to były rzeczy wielkie

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Post autor: Ruta » 06 wrz 2015, 17:41

Tak.
I jestem w trakcie tworzenia swojego.

Awatar użytkownika
Jeruka
Bujający w obłokach
Posty: 253
Rejestracja: 23 mar 2015, 18:30

Re: Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Post autor: Jeruka » 06 wrz 2015, 19:24

nie tylko tu na pozostałe już nie wchodzę
Ruta pisze:I jestem w trakcie tworzenia swojego.
a dokładnie phbb,mybb ?

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Post autor: Ruta » 07 wrz 2015, 7:03

jeruka9-san, SMF. To nie forum nastawione na bicie rekordów w ilości osób. Celuję na konkretną grupę osób, a jak wyjdzie... zobaczymy ;-)

Usunięty 2094

Re: Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Post autor: Usunięty 2094 » 07 wrz 2015, 8:41

Jestem tylko tutaj.
Przez lipiec stałam się bardziej aktywna internetowo, byłam na paru PBFach, ale szybko się nudzę takimi miejscami i je porzucam. Kiedyś fora to było moje hobby, gdzie miałam możliwość no- lifowania, teraz czerpię satysfakcję z innych rzeczy. :D

Awatar użytkownika
Hinaru
Marzyciel
Posty: 1010
Rejestracja: 18 sty 2014, 20:44
Imię: Fabian
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Post autor: Hinaru » 12 gru 2015, 17:17

Tylko tutaj. Pewnie z lenistwa. Nie chce mi się po prostu na nowo zaczynać wszystkiego...

Awatar użytkownika
cayman
Extra marzyciel
Posty: 553
Rejestracja: 07 gru 2010, 20:20

Re: Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Post autor: cayman » 23 gru 2015, 21:02

Ruta pisze:jeruka9-san, SMF. To nie forum nastawione na bicie rekordów w ilości osób. Celuję na konkretną grupę osób, a jak wyjdzie... zobaczymy ;-)
droga pani ruta..bardzo zdrowe podejście..służę pomoca ponieważ wraz z kolegą ciąniemy pewne forum juz 5 lat i ciągle panuje tam pełna kultura.,,nawet różnice pogladów nie są nas w stanie wyprowadzic z równowagi..nie moge podac linka(regulamin) aby samemu sie przekonac czy to fakt czy ściema..

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Post autor: Pawian » 24 gru 2015, 18:44

Myslalam o tym, ale przegladajac inne fora doszlam do wniosku, ze dziwnie jest sie powtarzac. Znaczna wiekszosc tematow jest jednakowa, wiec mialabym pisac od poczatku to samo, co pisalam juz tutaj? Moze moje podejscie jest zle, mam nadzieje, ze ktos mi to wytlumaczy, bym mogla wyrobic sobie na ten temat zdanie.

Usunięty 5938

Re: Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Post autor: Usunięty 5938 » 25 gru 2015, 18:22

Oprócz Marzeń udzielam się jeszcze na Forum Ruty.
I to mi w zupełności wystarczy.
Wolę się skoncentrować na dwóch forach niż angażować się na ,, pół gwizdka" na wielu.

Awatar użytkownika
Hinaru
Marzyciel
Posty: 1010
Rejestracja: 18 sty 2014, 20:44
Imię: Fabian
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Post autor: Hinaru » 25 gru 2015, 21:44

rytygier, Zgadzam się z tym.

Pawian, Mam dokładnie tak samo. Po za tym nie chce się "zapoznawać" na nowo.

marigot
Bujający w obłokach
Posty: 409
Rejestracja: 01 cze 2015, 14:23
Płeć: Kobieta

Re: Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Post autor: marigot » 26 lut 2016, 8:25

Jestem w sumie aktywna jeszcze na typowo kobiecych forach, na jednym bo jestem tam moderatorem, poza tym człowiek się przyzwyczaił i część siebie zostawił... 2 pozostałe babskie to z przyzwyczajenie, szczególnie teraz kiedy się jest w ciązy i nie raz człowiek się musi czegoś dowiedzieć i dopytać...

Awatar użytkownika
satoremihi7
Posty: 9
Rejestracja: 26 lut 2016, 15:54

Re: Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Post autor: satoremihi7 » 27 lut 2016, 17:16

na emulator zone jeszcze.

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Post autor: Jaśmin » 22 maja 2016, 17:48

Jestem zarejestrowana na wielu ale nie piszę na kilku forach naraz, raczej skaczę sobie z kwiatka na kwiatek. Raz tu raz tam. Aktualnie jestem tutaj.

Awatar użytkownika
Kero
Moderator
Posty: 207
Rejestracja: 30 sty 2013, 9:04
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Cin&Cinnati

Re: Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Post autor: Kero » 08 cze 2017, 11:38

Poza Naszymi Marzeniami można mnie znaleźć jeszcze na m-forum, gdzie jestem stałym użytkownikiem już od wielu lat =)

Awatar użytkownika
Śniący
Łapacz chmur
Posty: 833
Rejestracja: 21 wrz 2016, 16:40
Imię: Konrad
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Nieciekawe miejsce...

Re: Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Post autor: Śniący » 08 cze 2017, 14:46

No ja to jestem użytkownikiem kilku różnych forów, bo lubię się udzielać szerzej.
Mogę nawet wymienić fora dyskusyjne, na których jestem zarejestrowany, ale nie na każdym z tych forów aktywnie uczestniczę.

Oto te fora, już pomijając forum marzycielskie:

1. forum psychologiczne - depresja, natręctwa, samotność.

2. forum o samotności, poświęcone głównie tej tematyce.

3. forum kryminalistyczne na tematy z tym związane ( jestem pasjonatem spraw kryminalnych, policji kryminalnej i trochę też medycyny sądowej ).

4. forum kolejowe ( INFO KOLEJ ), ponieważ interesuje się również polską koleją.

5. forum literackie dla osób lubiących czytać.

Są jeszcze dwa, wielotematyczne fora ( wśród nich jest forum dla singli ), ale tam to ostatnio wcale się nie wypowiadałem.

Także, ja jestem wszechstronny, jeżeli chodzi o fora, ale fora są różne, czyli: tematyczne, wielotematyczne, ogólne.
Konkretne tematy na takich forach, to tak, jak np. forum kolejowe i forum o kryminalistyce, czyli dyskusje głównie na takie tematy.

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Post autor: Jaśmin » 08 cze 2017, 21:54

Ufff, niezły zbiór Śniący, masz czas na to wszystko? :)

Ja ostatnio zaczęłam pisać regularnie na pewnym hiszpańskim forum, które jest #3 pod względem wielkości na świecie i rzeczywiście jest tam ogromny ruch. Jest to forum na którym nie można się zarejestrować od tak, trzeba mieć zaproszenie a zaproszenie trzeba sobie wywalczyć ;) Czasem admin robi losowanie zaproszeń i wystawia na przykład na instagramie o danej godzinie 500 zaproszeń i te 500 zaproszeń znika w DWIE MINUTY, także możecie sobie wyobrazić jak tam wygląda aktywność. Specyfika tamtego forum jest zupełnie inna niż tutaj, tam jest się o wiele bardziej anonimowym, jest więcej 'spamu' czy po prostu luźnych tematów, nieraz i głupich i do nabijania. Ale są też różne życiowe tematy, polityczne, sytuacje związkowe, podróże, języki, najróżniejsze kwestie. W teorii jest to forum samochodowe ale oprócz tego własnie są tematy najróżniejsze. Nazywa się to forocoches :) Mój narzeczony tam pisze od 11 lat i wciągnął mnie :P Najpierw pisałam z jego konta a później zdobył zaproszenie dla mnie i od kwietnia jestem pełnoprawną forumowiczką :D

Usunięty 6091

Re: Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Post autor: Usunięty 6091 » 09 cze 2017, 7:06

Weszłam w jakiś temat corn flakes a tam #9 post i żółta wielka kaczuszka :D ekstra, teraz zaczna mnie prześladować -.- oczywiście gucio z tego rozumiem bo nie znam języka, ale brawo dla Hoze, jak on Cię kocha że zdobył to zaproszenie a Ty się nie musiałaś wysilać :P mam nadzieje ze ladnie mu podziekowalas sasa

Awatar użytkownika
Śniący
Łapacz chmur
Posty: 833
Rejestracja: 21 wrz 2016, 16:40
Imię: Konrad
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Nieciekawe miejsce...

Re: Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Post autor: Śniący » 09 cze 2017, 9:28

Teraz fora dyskusyjne są praktycznie na każdy temat, z wielu dziedzin życia.
Pasjonaci jakichś dziedzin są najaktywniejsi na takich forach i poświęcają sporo czasu na dyskusję.
Ale to też zależy od forum, od aktywności na takich forach.

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Post autor: Jaśmin » 09 cze 2017, 14:53

Mia pisze:Weszłam w jakiś temat corn flakes a tam #9 post i żółta wielka kaczuszka :D ekstra, teraz zaczna mnie prześladować -.- oczywiście gucio z tego rozumiem bo nie znam języka, ale brawo dla Hoze, jak on Cię kocha że zdobył to zaproszenie a Ty się nie musiałaś wysilać :P mam nadzieje ze ladnie mu podziekowalas sasa
Oczywiście, mam swoje sposoby na podziękowanie :rotfl: :rotfl:

Usunięty 6091

Re: Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Post autor: Usunięty 6091 » 09 cze 2017, 16:54

Śniący pisze: fora
Śniący pisze:dyskusyjne
Śniący pisze:dziedzin
Śniący pisze:dziedzin
Śniący pisze:najaktywniejsi
Śniący pisze:forach
Śniący pisze:dyskusję
Śniący pisze:forum
Śniący pisze:aktywności
Śniący pisze:forach
a to tylko 3 zdania... serio można to było napisać w jednym i nie powtarzając w/w tyle razy wyrazów, babka od polskiego nie uczyła cię co to znaczy masło maślane?

:ban:

Awatar użytkownika
Śniący
Łapacz chmur
Posty: 833
Rejestracja: 21 wrz 2016, 16:40
Imię: Konrad
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Nieciekawe miejsce...

Re: Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Post autor: Śniący » 09 cze 2017, 17:54

Ale mi tak pasowało i tak sobie to wymieniłem.
Ja się nie czepiam wypowiedzi innych. :wstyd:

Usunięty 6091

Re: Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Post autor: Usunięty 6091 » 09 cze 2017, 18:41

Śniący pisze:Ja się nie czepiam wypowiedzi innych
bo nie masz czego :cool:
Śniący pisze:Ale mi tak pasowało i tak sobie to wymieniłem.
a mi też tak to pasowało i tak sobie wymieniłam, pogrubiłam i powiększyłam

Awatar użytkownika
TypowoNegatywny
Bujający w obłokach
Posty: 406
Rejestracja: 22 kwie 2012, 20:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Post autor: TypowoNegatywny » 10 cze 2017, 22:29

Kerosine pisze:Poza Naszymi Marzeniami można mnie znaleźć jeszcze na m-forum, gdzie jestem stałym użytkownikiem już od wielu lat =)
Byłaś tam już w 2009? Bo wtedy tam urzędowałem, jak się okazuje :P

Awatar użytkownika
Kero
Moderator
Posty: 207
Rejestracja: 30 sty 2013, 9:04
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Cin&Cinnati

Re: Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Post autor: Kero » 11 cze 2017, 6:20

TypowoNegatywny pisze:Byłaś tam już w 2009? Bo wtedy tam urzędowałem, jak się okazuje :P
Nie, aż tak długo tam mimo wszystko nie siedzę :P Zarejestrowałam się w 2011 roku.

Usunięty 5226

Re: Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Post autor: Usunięty 5226 » 11 cze 2017, 22:03

Kejt22 pisze: Z całą sympatią do tego portalu tamte miejsce znaczy dla mnie o wiele więcej i to nigdy się nie zmieni. :cisza:
A ktoś ci każe to zmieniać? :D

Ja zaglądam na jeszcze 2 inne fora wielotematyczne i jedno warezowe.
Jedno, bliższe mojemu sercu jest tak zaśmiecone że nie da się z niego korzystać.
I ludzie się rozeszli.

Usunięty 6699

Re: Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Post autor: Usunięty 6699 » 11 cze 2017, 22:07

Suicider pisze:A ktoś ci każe to zmieniać?
Można by rzec, że siła wyższa mnie do tego zmusza lecz się tak nie zdarzy. :rotfl:

Usunięty 2094

Re: Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Post autor: Usunięty 2094 » 27 sie 2017, 14:03

Śniący pisze:Teraz fora dyskusyjne są praktycznie na każdy temat, z wielu dziedzin życia.
A ja mam wręcz odwrotne wrażenie, fora w polskim internecie zrobiły się sztampowe i tematy powielają się praktycznie na każdym, nie omijając tego. Zero oryginalności.

Jaśmin, zaciekawiłaś mnie, raczej wśród polskich forów trudno szukać tego rodzaju, które gromadzą ludzi głównie w luźnych tematach, zamiast tych politycznych czy religijnych. Mnie ten aspekt najbardziej od for odpycha, bo traktuję je jako relaks.


Nie udzielam się już prawie wcale na tym i moja aktywność będzie tu stopniowo maleć, więc wykreślam w zasadzie NM z for, na których się udzielam. Nie jestem też już marzycielem. Na liście zostaje jedno, które prowadzi Ruta. Jest ono dobre jakościowo, z sensem i ciekawi ludzie. Na więcej nie mam czasu, choćbym chciała, ale też przestały mi sprawiać frajdę, a zaczęły nudzić.

Usunięty 5226

Re: Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Post autor: Usunięty 5226 » 27 sie 2017, 18:41

Mnie też już prawie w ogóle to nie kręci.
Zaglądałem tu dla czatu, ale wszyscy się porozchodzili i nie mam z kim nawet o głupotach pisać.
Dafne pisze:tematy powielają się praktycznie na każdym
Zgodzę się, i for jest za dużo, a za mało ludzi którzy mogliby się na nich udzielać.
Ja nie widzę sensu pisać tego samego na dwóch forach, jest to męczące na dłuższą metę.
Póki sami zaglądacie od święta, nie dziwcie się że ktoś tu zagląda coraz rzadziej.

Awatar użytkownika
Śniący
Łapacz chmur
Posty: 833
Rejestracja: 21 wrz 2016, 16:40
Imię: Konrad
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Nieciekawe miejsce...

Re: Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Post autor: Śniący » 02 wrz 2017, 8:08

Ja sobie tak myślę, że na każde forum trzeba mieć sporo czasu, ponieważ, jeżeli ludzie się tam udzielają na wiele tematów, są sympatykami forów tematycznych, wielotematycznych, to muszą, co najmniej po parę godzin dziennie lub co kilka dni przesiadywać na forach.
Oczywiście chodzi o takich "użytkowników", którzy są bardzo aktywni i regularnie siedzą na forach.
Można sobie ograniczać uczestnictwo na forach tak, żeby nie zabierało to wiele czasu, jak również, ogólnie korzystanie z Internetu, ale to już zależy od ludzi, a wiemy, że Internet potrafi wciągać i zabierać dużo czasu.

Ja z tym problemu nigdy nie miałem, bo gdybym, z jakiejś przyczyny miał odebrany Internet i fora dyskusyjne, to nie płakałbym z takiego powodu i nie odczuwałbym jakiejś pustki...
Chociaż przyznam, że brakowałoby mi forów, udzielania się w tematach, bo jednak sporo lat spędziło się na różnego rodzaju forach.

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: Jesteście jeszcze na jakimś forum oprócz tego?

Post autor: Jaśmin » 02 wrz 2017, 13:05

Dafne pisze:Jaśmin, zaciekawiłaś mnie, raczej wśród polskich forów trudno szukać tego rodzaju, które gromadzą ludzi głównie w luźnych tematach, zamiast tych politycznych czy religijnych. Mnie ten aspekt najbardziej od for odpycha, bo traktuję je jako relaks.
Mnie ostatnio w sumie tez. Jak mialam 16-17 lat to bardzo lubilam dyskutowac na tematy polityczne, religijne, historyczne, dlatego ze wiele sie z for uczylam. Pozwalaly mi sie zainteresowac roznymi tematami i zdobyc nowa wiedze ale w tym momencie juz mam raczej okreslone poglady, i nie potrzebuje juz for by sie doksztalcac dlatego glownie pisze o zwiazkach, urodzie i dupie marynie kiedy chce sie zrelaksowac.

Tamto forum o ktorym pisalam tez ma duzo minusow, jest tak duze wiec i poziom trollingu jest ogromny. Z drugiej strony panuje tam tez taka 'ogolnoforumowa' ideologia i wszyscy po sobie powtarzaja rozne bzdury. Takze kazdy kij ma dwa konce.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość