Zaadoptuj faceta!

Nasza społeczność jest wyjątkowa! Ten dział zapewnia pełną swobodę. Rozmowy o wszystkim i o niczym... bo przecież życie to nie tylko poważne sprawy, ale także mnóstwo zabawy.
Usunięty 2094

Zaadoptuj faceta!

Post autor: Usunięty 2094 » 01 kwie 2015, 19:16

Istnieje alternatywny portal randkowy, w którym kobiety mają okazję znaleźć drugą połowę, kompana do piwa lub na studniówkę czy po prostu sympatycznego rozmówcę na wiele samotnych wieczorów. Portal w dość humorystyczny sposób prezentuje dostawę takich "towarów" jak rudzi, wytatuowani, z brodą czy bez, blondyni, itp. Sama miałam tam konto, więc mogłam przyjrzeć się, jak wygląda to wszystko od kuchni i prezentuje się bardzo smacznie. Ostatnio o stronie napisano w tym artykule. Nieśmiali single powinni czuć się usatysfakcjonowani.

Co sądzicie?
Macie konto? Znacie kogoś, kto poznał się za pomocą tego portalu?

Obrazek

Peggy_Brown
Marzyciel
Posty: 8625
Rejestracja: 02 maja 2009, 21:11

Re: Zaadoptuj faceta!

Post autor: Peggy_Brown » 01 kwie 2015, 19:19

Unikam takich portali. Kiedyś chciałam się zarejestrować by poszukać sobie faceta, bo miałam kryzys wiary w nich :D Ale jakoś mi się nie uśmiechało by rejestrować się na portalu. Może tylko dla samego pogadania, ale ta druga strona mogłaby czegoś więcej chcieć więc by się zawiedli.

Awatar użytkownika
poly
Newbie
Posty: 2659
Rejestracja: 13 lut 2011, 11:44
Imię: Iwona

Re: Zaadoptuj faceta!

Post autor: poly » 01 kwie 2015, 19:23

Szukanie miłości na siłę, to już tylko szukanie miłości na siłę.

Jak to nazwać? Jak dla mnie czysta desperacja. Bo, szukać kogoś, żeby iść z nim na imprezę - słabo, szukać miłości z samej teorii szukania miłości - słabo.

Nigdy bym się nie zarejestrowała. Nie znam nikogo kto by to zrobił.

Peggy_Brown
Marzyciel
Posty: 8625
Rejestracja: 02 maja 2009, 21:11

Re: Zaadoptuj faceta!

Post autor: Peggy_Brown » 01 kwie 2015, 19:33

poly pisze:Nie znam nikogo kto by to zrobił.
A ja znam. Kilka koleżanek tak zrobiło i długo będę wspominała historię, gdzie kumpela uwielbia wysokie szpilki i spotakała się z chłopakiem, który był niski. Poszli usiąść i siedzieli :D

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Zaadoptuj faceta!

Post autor: Ruta » 01 kwie 2015, 20:01

Pierwsze słyszę. Jak ktoś ma ochotę się rejestrować i tam szukać, czemu nie?
Kolejne miejsce gdzie ktoś może kogoś spotkać. Jak ktoś na tym wyjdzie.. to inna sprawa.

Usunięty 2094

Re: Zaadoptuj faceta!

Post autor: Usunięty 2094 » 01 kwie 2015, 20:17

Ja tam nie widzę desperacji, bo ludzie poznają się w różnych miejscach. Desperację można spotkać nawet na żywo, i to w najmniej spodziewanych okolicznościach.
Jeśli dla kogoś taki portal okaże się pomocny, to jestem za. Można szybko poznać bardzo fajnych ludzi w tym miejscu, tu już nie chodzi o jakieś długotrwałe związki, ale wyjść z kimś, pogadać. Nawet u nas na forum jest jeden samotny użytkownik i czemu odmawiać takim osobom szans na poznanie kogoś fajnego?


Ten portal ma moją rekomendację, bo po pierwsze: wywalane są portale z fałszywym zdjęciem (jak już się spotkać, to znając wygląd), po drugie: wszystko jest tam ujęte z przymrużeniem oka i osoba "starająca się" nie jest stawiana w pozycji jakiegoś poniżenia i nie jest jej głupio założyć tam konto, po trzecie: w bardzo łatwy sposób można okazać swoje zainteresowanie drugiej stronie, wystarczy wysłać do kogoś "czułe słówka", co za tym idzie, nie trzeba tracić czasu na wysyłanie PW i takie upadlanie się. Faceci jako towar to też żart i miłe odwrócenie sytuacji, w której na wielu tego typu portalach to kobieta stawiana jest w pozycji jakiegoś produktu. Tu ten produkt jest przedstawiony humorystycznie, nie ma też tych wszystkich rubryk, gdzie trzeba wpisać historię życia.

Na plus.

Awatar użytkownika
poly
Newbie
Posty: 2659
Rejestracja: 13 lut 2011, 11:44
Imię: Iwona

Re: Zaadoptuj faceta!

Post autor: poly » 03 kwie 2015, 18:46

Dafne pisze:Ja tam nie widzę desperacji, bo ludzie poznają się w różnych miejscach. Desperację można spotkać nawet na żywo, i to w najmniej spodziewanych okolicznościach.
Jasne, całe życie jest jej pełne.
Jeśli dla kogoś taki portal okaże się pomocny, to jestem za. Można szybko poznać bardzo fajnych ludzi w tym miejscu, tu już nie chodzi o jakieś długotrwałe związki, ale wyjść z kimś, pogadać. Nawet u nas na forum jest jeden samotny użytkownik i czemu odmawiać takim osobom szans na poznanie kogoś fajnego? [/quote]

Nikt nikomu nie odmawia. Tylko, że tu jest miejsce na poznanie ludzi. Tam jest miejsce na poznanie ludzi z ukierunkowaniem na "romans, seks, związek". Poznanie kogoś ot tak, przyjaciela, to raczej dla mnie skutek uboczny, czyli "nie ma chemii, ale ok się gada".

adelia
Newbie
Posty: 2853
Rejestracja: 19 cze 2012, 19:10
Płeć: Kobieta

Re: Zaadoptuj faceta!

Post autor: adelia » 03 kwie 2015, 20:14

Od dłuższego czasu znam ten portal, jakiś czas temu powiedział mi o nim przyjaciel, który zarejestrował się tam i znalazł, jak mówi, kobietę swojego życia. Bardzo fajnie. Podoba mi się pomysł na ten portal, aż chce się tam zarejestrować i poprzeglądać każdego. :hyhy:

Usunięty 2094

Re: Zaadoptuj faceta!

Post autor: Usunięty 2094 » 03 kwie 2015, 20:17

poly, a nie sądzisz, że ludzie czasem poznają się przypadkowo? Ok, nawet jeśli nie wyjdzie, to zawsze jest ta znajomość, zawsze można dzięki tej osobie poznać inną, nową, taką w sam raz dla nas. Nie znaczy to, że tamta idzie sobie w odstawkę, ale jeśli ludzie się tak zwyczajnie lubią i nie działa to na zasadzie przymusu jakiegoś, to i przyjaźń może się wywiązać. Poza tym, wydaje mi się, że nie zawsze ludzie spotykają się w konkretnym celu - czy to związku, seksu, przyjaźni, a spotykają się tak po prostu, nawet przenosząc relację z netu do realu. Umawiając się z kimś przez neta trzeba mieć świadomość, że może nie wyjść, więc najlepiej mieć dystans.

adelia, też myślałam, żeby się ponownie zarejestrować, ale mam kogoś i to tak by głupio mogło wyglądać dla odwiedzających mój profil :P.

Awatar użytkownika
poly
Newbie
Posty: 2659
Rejestracja: 13 lut 2011, 11:44
Imię: Iwona

Re: Zaadoptuj faceta!

Post autor: poly » 04 kwie 2015, 14:13

Dafne pisze:poly, a nie sądzisz, że ludzie czasem poznają się przypadkowo? Ok, nawet jeśli nie wyjdzie, to zawsze jest ta znajomość, zawsze można dzięki tej osobie poznać inną, nową, taką w sam raz dla nas.
Właśnie o tym mówię. Ludzie poznający się przypadkowo, mogą coś stworzyć etc. A jeśli idzie się tam z ukierunkowaniem "szukam miłości", to nie jest się już tak obiektywnym, a zaślepionym swoim celem i tylko on staje się najważniejszy.

Nie mam nic do szukania tego w necie, sama mam miłość stąd <3, ale jeśli ślepo dąży się do jakiegoś celu to to nigdy nie wychodzi na dłużej.

ajwenhou
Newbie
Posty: 5529
Rejestracja: 20 paź 2010, 18:54
Imię: Ania
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gouda

Re: Zaadoptuj faceta!

Post autor: ajwenhou » 16 sie 2015, 10:31

pierwszy raz widzę ten portal. nie będę się rejestrować bo nie mam potrzeby, ale jakbym była wolna to pewnie bym się zarejestrowała. nie, żeby szukać na siłę faceta, a po to żeby pogadać. każdy czasem potrzebuje komplementów i rozmów z kimś innym.
raz się zarejestrowałam na tym badoo i poznałam tam chłopaka z którym mam kontakt do dziś ;)

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: Zaadoptuj faceta!

Post autor: Jaśmin » 21 mar 2017, 3:39

Sue pisze:Faceci jako towar to też żart i miłe odwrócenie sytuacji,
No nie wiem. Mojego narzeczonego strasznie to boli i nie pozostawił suchej nitki na tym portalu, kiedy mi o nim mówił kilka dni temu... Według niego to straszne upodlenie i stwierdził, że wolałby być sam do końca życia niż zrobić z siebie artykuł do kupienia :rotfl: No ale jak dla kogoś to takie zabawne to super, ważne żeby każdy był usatysfakcjonowany.

Ja osobiście nie mam nic do portali randkowych. Sama nigdy z nich nie korzystałam ale znam ludzi, którzy się w ten sposób poznali i dziś tworzą szczęśliwe rodziny, tylko po co to wsadzanie facetów do koszyka jak rzecz...? Trochę to... głupie? Poniżające? :P

HELLBRINGER
Spełniacz Marzeń
Posty: 1214
Rejestracja: 31 sie 2010, 14:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zaadoptuj faceta!

Post autor: HELLBRINGER » 21 mar 2017, 11:38

Rejestracja darmowa? Może się zgłoszę. :rotfl:

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: Zaadoptuj faceta!

Post autor: Jaśmin » 21 mar 2017, 20:49

Chcesz sprawdzić jakie to uczucie się sprzedać? :rotfl:

Usunięty 2094

Re: Zaadoptuj faceta!

Post autor: Usunięty 2094 » 21 mar 2017, 21:02

Pamiętam, że te koszyczki właśnie bardzo mi pomogły, bo w ten sposób dany pan wiedział, że mi się spodobał. :D

HELLBRINGER
Spełniacz Marzeń
Posty: 1214
Rejestracja: 31 sie 2010, 14:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zaadoptuj faceta!

Post autor: HELLBRINGER » 21 mar 2017, 21:04

Jaśmin, dokładnie tak! :hyhy:

Awatar użytkownika
TypowoNegatywny
Bujający w obłokach
Posty: 406
Rejestracja: 22 kwie 2012, 20:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zaadoptuj faceta!

Post autor: TypowoNegatywny » 21 kwie 2017, 0:04

Nie mam nic przeciwko portalom randkowym, chociaż sam od dawna na żadnym nie przebywam - tak, byłem kiedyś zarejestrowany na jednym. Jednak sama nazwa akurat tego portalu i jego wygląd mnie odrzucają, tak jak chłopak Jaśmin, uważam bytowanie facetów na tym portalu jako swego rodzaju upodlenie i traktowanie siebie, jako rzecz.

Awatar użytkownika
Śniący
Łapacz chmur
Posty: 833
Rejestracja: 21 wrz 2016, 16:40
Imię: Konrad
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Nieciekawe miejsce...

Re: Zaadoptuj faceta!

Post autor: Śniący » 21 kwie 2017, 13:41

Ja również uważam, że takie "poszukiwanie" kogoś do wypadu na piwo, na kawę jest czasem desperacją niektórych kobiet.
I tutaj pojawia się istotne pytanie: na kogo się trafi? Jaki ktoś będzie z takiego serwisu? Poznawanie drugiej osoby przez jakieś portale jest o tyle fajne i dobre, jeśli trafi się odpowiednia osoba, która będzie ciekawą osobą, która będzie warta uwagi.

Nie jest to proste.

Gorzej, jeżeli potem będzie jakieś rozczarowanie...?

Awatar użytkownika
TypowoNegatywny
Bujający w obłokach
Posty: 406
Rejestracja: 22 kwie 2012, 20:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zaadoptuj faceta!

Post autor: TypowoNegatywny » 21 kwie 2017, 18:09

Śniący pisze:Gorzej, jeżeli potem będzie jakieś rozczarowanie...?
To się więcej nie spotykacie i po sprawie :p

Peggy_Brown
Marzyciel
Posty: 8625
Rejestracja: 02 maja 2009, 21:11

Re: Zaadoptuj faceta!

Post autor: Peggy_Brown » 21 kwie 2017, 20:43

Rozczarować się można także poznając kogoś na żywo. Chyba więcej się wtedy rozczarowałam niż po spotkaniu z internetu. W tym drugim przypadku przez pewien czas był związek, przy pierwszych zdarzała się klapa.
Nikt i nic nie zagwarantuje powodzenia znajomości obojętnie czy osoba jest poznana przez internet czy przez znajomych. Ja gdybym miała teraz poszukiwać partnera chyba zrobiłabym to właśnie przez jakiś portal randkowy. Bo znajomych moich znajomych już znam :D Chociaż nie wiem, trudno ocenić. Wszystko ma plusy i minusy.

Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 735
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Zaadoptuj faceta!

Post autor: Borcejn » 21 kwie 2017, 20:56

Portal randkowy - OK. Natomiast sprowadzenie drugiego człowieka do jakiegoś towaru, który się "adoptuje" - nie OK. Nawet w żartach. Najwyraźniej nie mam poczucia humoru, bo takie podejście do tematu mnie odrzuca.

Awatar użytkownika
Śniący
Łapacz chmur
Posty: 833
Rejestracja: 21 wrz 2016, 16:40
Imię: Konrad
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Nieciekawe miejsce...

Re: Zaadoptuj faceta!

Post autor: Śniący » 22 kwie 2017, 19:35

Peggy_Brown pisze:Rozczarować się można także poznając kogoś na żywo. Chyba więcej się wtedy rozczarowałam niż po spotkaniu z internetu. W tym drugim przypadku przez pewien czas był związek, przy pierwszych zdarzała się klapa.
Nikt i nic nie zagwarantuje powodzenia znajomości obojętnie czy osoba jest poznana przez internet czy przez znajomych. Ja gdybym miała teraz poszukiwać partnera chyba zrobiłabym to właśnie przez jakiś portal randkowy. Bo znajomych moich znajomych już znam :D Chociaż nie wiem, trudno ocenić. Wszystko ma plusy i minusy.
No bo to tak jest, że każdy ma jakieś oczekiwania wobec drugiej osoby i każdy chciałby, żeby te oczekiwania były w pełni spełnione, a tak nie zawsze jest.
Można mieć wiele oczekiwań względem drugiej osoby, można sobie dużo wyobrażać o drugiej osobie, ale rzeczywistość pokaże inaczej, niż oczekiwaliśmy.
Więc albo chce się coś, kogoś akceptować, albo nie i tyle.

Zależy od nas samych.

Tylko akceptacji też trzeba się nauczyć, bo są osoby, które nie potrafią czegoś i kogoś akceptować.

Awatar użytkownika
TypowoNegatywny
Bujający w obłokach
Posty: 406
Rejestracja: 22 kwie 2012, 20:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zaadoptuj faceta!

Post autor: TypowoNegatywny » 22 kwie 2017, 22:42

Śniący pisze:Tylko akceptacji też trzeba się nauczyć, bo są osoby, które nie potrafią czegoś i kogoś akceptować.
Ale to przecież raczej zaleta. Każdy ma pewien system wartości i rzeczy, które akceptuje, a których kategorycznie nie, bo są sprzeczne z jego światopoglądem. Za to jeśli mielibyśmy ot tak akceptować osoby, czy rzeczy które nie są nam bliskie, to zwyczajnie stracilibyśmy wiarygodność.

Awatar użytkownika
Dafne
fajna frela
Posty: 13
Rejestracja: 13 lut 2019, 17:49
Płeć: Kobieta

Zaadoptuj faceta!

Post autor: Dafne » 27 cze 2019, 21:13

Poznalam na tym portalu mojego byłego już faceta i cóz mogę powiedzieć? Miejsce jak każde inne, portal dla ludzi z poczuciem humoru, jednak okazało się, że niezupełnie dla mnie.

Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 735
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Zaadoptuj faceta!

Post autor: Borcejn » 29 cze 2019, 2:35

Zawsze mogło być gorzej - podobno seks ze mną to jak inseminacja bydła :crazy:

Józek
Dupek żołędny
Marzyciel-Gaduła
Posty: 57
Rejestracja: 10 maja 2021, 0:18
Imię: Józek
Płeć: Kobieta

Zaadoptuj faceta!

Post autor: Józek » 14 lis 2023, 20:59

Borcejn pisze: 29 cze 2019, 2:35 Zawsze mogło być gorzej - podobno seks ze mną to jak inseminacja bydła :crazy:
Szklany byk mawiają mieszkańcy siedziskich wiosek i inseminatorach.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości