Leczymy się w domu

Jak to mówią ''w zdrowym ciele, zdrowy duch'', a wy jak dbacie o siebie aby utrzymać dobrą kondycję ciała? Nie tylko zdrowie to droga do sukcesu, kobietom pomagają też w tym makijaż, ciuchy. Tutaj dowiecie się o nowinkach kosmetycznych oraz modowych.
Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Leczymy się w domu

Post autor: Pawian » 11 kwie 2017, 12:56

Mialam mri plecow, nic nie wykazalo. Musze chodzic na masaze, ale szkoda mi tylu pieniedzy.

Usunięty 6091

Re: Leczymy się w domu

Post autor: Usunięty 6091 » 21 kwie 2017, 9:29

Pawian pisze:Musze chodzic na masaze
to byś była moją pacjentką :p tiririr
Pawian pisze:powiedzial mi, zebym sie wiecej ruszala :rotfl:
Powiedzialam, ze chodze na silownie od wielu miesiecy, ale nic nie ustaje
siłownia to jedno, a ćwiczenia typowo stricte rozciągające kark i mięśnie barków, mm czworoboczny to drugie, myślę że zapracowałaś sobie tymi bólami ze względu na Twoją pracę, głowa pochylona do przodu, przecież nie malujesz z głowa do tyłu (chyba, nie? :p) musisz robić takie ćwiczenia, które odciążają te mięśnie, myślę że w dużej mierze pomogłyby Ci zabiegi fizjo (np laser) i ćwiczenia robione w domu, też miałam bóle karku od głowy pochylonej w dół (bo jeżdżę rowerem) i wyprowadziłam sobie ten ból, czasami (rzadko) jeszcze daje się we znaki więc rozmasowuje stopy (lokalizacja punktów gdzie znajdują się bolące miejsca) i jest super

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Leczymy się w domu

Post autor: Pawian » 21 kwie 2017, 22:03

Brzmi jak sporo roboty :oczami:

Ogolnie masz racje, powinnam sie an tym skupic, ale mam inne priorytety finansowe, a tutaj jednorazowy masaz kosztuje ok 50-70€, wiadomo, ze nalezy zrobic serie 10 by byl efekt.
Na silowni mamy specjalny zestaw aparatow do rozciagania miesn (flexa, czy flex-xx?)i, rozciagalam sie na nim przez kilka miesiecy, ale bole plecow byly tylko nasilone.

szuster
Posty: 4
Rejestracja: 05 lut 2018, 12:07
Płeć: Kobieta

Re: Leczymy się w domu

Post autor: szuster » 05 lut 2018, 12:10

Szczerze powiem, ze przy przeziębieniu zawsze biorę sambucol extra strong jednak oprócz tego z domowych sposobów piję też syrop z cebuli i herbatę z imbirem, czasem dodaję tez miodu i zawsze udaje mi sie szybko wyleczyc!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości