Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

Japoński test osobowości

Twój temat nie pasuje do innych działów? Umieść go tutaj!

Japoński test osobowości

Postautor: HELLBRINGER » pn 20 mar, 2017 07:07

Wrzucam całość testu po angielsku, niestety nie chce mi się tego tłumaczyć ( leń ) Sam test jest bardzo ciekawy, w spojlerze na dole są moje odpowiedzi, ale tam proszę zerknąć dopiero po zrobieniu testu by nie sugerować się niczym ;)

Dobrej zabawy! Czekam na wasze odpowiedzi.
Kod: Zaznacz cały
First, imagine you’re in a desert. The desert is incredibly large. Sitting in the desert is a cube.

Do you see it? How big is the cube? Where exactly is it? Is it buried in the sand or is it sitting on top? Is it floating? How big is it? Is the cube moving? What’s it made of?

Think about it for a bit, then move onto the next prompt.
As you’re observing the cube, you begin to notice that there’s also a ladder in the desert.

What’s the ladder made of? How long is it? Is it an old ladder? Where is it in relation to the cube?

Now imagine that a horse has appeared in the desert.

Is the horse moving at all? If so, in which direction? What does it look like?

If you’re sketching this out, don’t worry if you can’t draw a horse all that well. Don’t be afraid to scribble a little note describing what you can’t draw. You’re still cool, I promise.
Next, imagine flowers in this desert.

How many flowers can you see? Where are they in relation to the other objects in the desert? Where are they growing from?
I hope you brought an umbrella – a thunderstorm is coming!

Can you see it? Is the wind strong? Is the storm far away, or are you right in the thick of it? Is the storm affecting the horse, flowers, cube or ladder at all?

Dobrze, ale co to wszystko znaczy? ( spojler )

Spoiler:

Teraz moje odpowiedzi :P
Spoiler:
Vul­ne­rant om­nes, ul­ti­ma ne­cat

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Im­pa­res nas­ci­mur, pa­res mo­rimur

Mors ma­lum non est, so­la ius aequum ge­neris hu­mani

Nie ma już nadziei.

Nie mam sumienia więc tłumacz się w Niebie,
ja tnę bez wytchnienia więc zetnę i ciebie…!
HELLBRINGER
Spełniacz Marzeń

Has thanked: 30 times
Have thanks: 25 times
Marzenie: A co to jest marzenie?
Medals: 4

Re: Japoński test osobowości

Postautor: Dafne » pn 20 mar, 2017 21:15

- sześcian jest niewielkich rozmiarów, kolorowy w drobne żółte paski. Kolorem wiodącym jest pomarańcz. Sześcian pływa sobie w strumyku pod rozłożystym baobabem. Delikatnie porusza się, obraca powoli. Wykonany z tworzywa sztucznego, plastiku.
- drabina znajduje się nieopodal sześcianu, rzucając nań cień. Jest drewniana, brązowa. Ustawiona pod baobabem. Nie jest długa, nie jest też stara. Postawiwszy nogę na stopniu, można się skaleczyć, widoczne są wystające gwoździe.
- okazuje się, że koń jest umaszczenia czarnego, spogląda w dal, kierując spojrzenie za horyzont. Ma piękną, bujną grzywę, dość wysoki, widać, że młody.
- kwiatów nie jest sporo, znajdują się pod baobabem i okalają płynący strumyk. To stokrotki.
- czuć chłodny wiatr zwiastujący niewielkie gradobicie. Na niebie nie zdążyły pojawić się jeszcze czarne chmury.
dum spiro, spero

Has thanked: 90 times
Have thanks: 133 times
Medals: 10

Wróć do Rozmówki marzycieli