Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

Pierwszy pocałunek

Intryguje Cię kwestia relacji między ludźmi? Zależności i stereotypów?

Re: Pierwszy pocałunek

Postautor: Ajsza » pt 12 lip, 2013 19:41

Nie pamiętam mojego pierwszego pocałunku. Miałam wtedy 15 lat i całowałam mężczyznę który miał być ze mną już do końca. Był - parę lat. Z racji, że nie pamiętam samego momentu pocałunku to nie było to nic strasznego, ani jakiegoś bardzo wspaniałego.
Natomiast pamiętam mój pierwszy pocałunek z moim obecnym mężczyzną, tak tu były fajerwerki! Szybkie bicie serca i głębokie uczucie które zostało w ten sposób okazane. Pamiętam czas, miejsce, aurę...magia! A najpiękniejsze jest to, że minął prawie rok, a ja nadal czuję to samo.
Ajsza
Bujający w obłokach

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Imię: Ajsza
Medals: 1

Re: Pierwszy pocałunek

Postautor: Jaśmin » pt 10 mar, 2017 00:15

Mój był z przypadkowym chłopakiem w klubie. W wieku około 16 lat, z ciekawości, z potrzeby poeksperymentowania, bo nie byłam wtedy w związku.

Mam do tego stosunek neutralny, ani nie jest to super ważna chwila w moim życiu, ani też nie żałuję. Kolejne pocałunki z moim pierwszym chłopakiem, którego kochałam, były o niebo bardziej przyjemne i w ogóle LEPSZE w każdym calu.
Fai quello che devi comunque sia. Un cuore, una via.
~ Lucrezia Borgia
Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel

Has thanked: 52 times
Have thanks: 27 times
Imię: Cornèlia

Poprzednia

Wróć do Relacje międzyludzkie