Liczba postów pod awatarem

Masz pomysł na rozwój forum? A może znalazłeś błąd? Możesz napisać o tym tutaj. Pragniemy, aby nasze miejsce spotkań było jak najbardziej komfortowe dla wszystkich marzycieli!

Czy jesteś za wprowadzeniem liczby postów pod avatarem ?

Tak.
8
44%
Nie.
5
28%
Nie mam zdania/Jest mi to obojętne
5
28%
 
Liczba głosów: 18

Awatar użytkownika
Redo26
Marzyciel-Gaduła
Posty: 65
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:46
Imię: Radosław
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Z pewnego miejsca na Ziemi

Liczba postów pod awatarem

Post autor: Redo26 » 08 lut 2017, 18:40

Jako nowy user mam pewne trudności z przyjęciem hierarchii i pozycji userów na forum, nie wiem kto się udziela więcej, a kto mniej. Na niektórych forach bardzo pomocnym wskaźnikiem jest liczba postów pod awatarem. Dlaczego na naszym forum ona nie istnieje ? Mogłaby być to bardzo fajna i pomocna zmiana dla nowych użytkowników. O ile żaden z userów nie zacząłby spamować aby tylko nabić jak największą liczbę postów :)

Z góry dziękuję Szanownym Administratorom za rozpatrzenie prośby.

Pozdrawiam

Usunięty 2094

Re: Liczba postów pod awatarem

Post autor: Usunięty 2094 » 08 lut 2017, 19:10

Redo26, posty usera oraz ich liczbę możesz zobaczyć klikając na profil danego usera.

Awatar użytkownika
Redo26
Marzyciel-Gaduła
Posty: 65
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:46
Imię: Radosław
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Z pewnego miejsca na Ziemi

Re: Liczba postów pod awatarem

Post autor: Redo26 » 08 lut 2017, 19:15

Dafne pisze:Redo26, posty usera oraz ich liczbę możesz zobaczyć klikając na profil danego usera.
Sugeruję, że wprowadzenie ich liczby pod awatarem będzie dużo wygodniejsze :)

Usunięty 5226

Re: Liczba postów pod awatarem

Post autor: Usunięty 5226 » 08 lut 2017, 19:21

Redo26, ten temat był już wielokrotnie poruszany, jedni byli za, inni przeciw.
I tak w sumie to mi jest to obojętne.
Wyznacznikiem ,,stażu'' są raczej bardziej listy podziękowań :D

Np. patrzysz na rangę i liczbę otrzymanych podziękowań u Dafne i już wiesz że jest tu bardzo, bardzo długo :D

Usunięty 6091

Re: Liczba postów pod awatarem

Post autor: Usunięty 6091 » 09 lut 2017, 10:26

Redo26 pisze:Na niektórych forach bardzo pomocnym wskaźnikiem jest liczba postów pod awatarem.
wiesz kiedyś też tak myślałam, ba, sama wyszłam z taką propozycją w innym temacie, przytoczę odpowiedzi:
Mia pisze:przepraszam, nie trafiłam nigdzie na zmiany dotyczące... hmm, braku liczby postów pod danym użytkownikiem.. obecnie są takie suche dane "rejestracja, lokalizacja, podziękowania, płeć, marzenia, itd "
a liczba napisanych postów? trzeba wejść specjalnie w czyjś profil żeby wiedzieć ile osoba ma postów.. czemu to zostało usunięte? nie rozumiem.. co w tym takiego jest złego i niedobrego, że liczba postów nie ma znaczenia? i czy to wróci?!
QueenDream pisze:Usunięte to zostało ze względu na to, żeby nowi userzy nie czuli się niekomfortowo, patrząc na ludzi którzy mają po kilka tysięcy postów.
Dzięki temu w pewnym sensie wyjadacze są na równi ze zwykłymi userami.
Mia pisze:jacy nowi userzy? czy wpłynęło takie zażalenie? serio?
yy..jak tu przyszłam w styczniu to były te posty i elegancko, znacznie później tu przychodzę i co..
nie umiem się oswoić.. tak dziko wręcz.. tylko dzięki licznikowi u góry wiem ile napisałam postów..
QueenDream pisze: tak, były takie zażalenia jakiś czas temu(w sensie jeszcze jak na forum udzielało się więcej osób).
Ruta pisze:Jak ja to kocham, że przychodzi jakaś osoba i narzeka, że czegoś nie ma. Albo, że coś jest. Nie da się dogodzić wszystkim naraz.
A włączanie czy wyłączanie co chwilę jakiś dodatkowych opcji mija się z celem.
***

i teraz z perspektywy czasu podpisuję się rękami i nogami pod tym co kiedyś napisała QuennDream,
na początku faktycznie było mi dziko, pewnie tak jak teraz Tobie, ale wiesz co, właśnie na innych forach ten licznik postów praktycznie zawsze jest, po co to komu? sama Quenn ma ich (już czy jeszcze?:P) 30 tys postów.. a ja słaba trzycyfrowa liczba :P a jednak bez tego licznika jest zdecydowanie dużo lepiej, bo każdy jest równy, nikt nie patrzy na liczbę postów i to serio nie jest najważniejsze bo najważniejsze jest to co napisała Pawian:
Pawian pisze:Jako typowy forumowicz, ktory nie ma tutaj ambicji zwiazanych z tym forum, wolacy po prostu sobie troche podyskutowac.... w sumie wszystko o czym dyskutujecie by "ulepszyc forum" jest dla mnie bardzo nie istotne. Najwazniejsze sa dyskusje, wazne by byly, by mozna bylo sie wbic w temat i wrzucic swoje 5 groszy. Mozecie zmienic kolory na rozowo srakowaty, ale jezeli nadal beda dyskusje w tematach, to nadal bede sie udzielac.

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Liczba postów pod awatarem

Post autor: Ruta » 10 lut 2017, 0:09

Mia pisze:bez tego licznika jest zdecydowanie dużo lepiej, bo każdy jest równy, nikt nie patrzy na liczbę postów i to serio nie jest najważniejsze
O to.
Na małych forach aż tak się to nie rzuca w oczy, natomiast na forum z takim stażem i wieloletnimi userami... sama czułabym niemałą presję gdybym weszła na forum starych wyjadaczy.

Usunięty 6548

Re: Liczba postów pod awatarem

Post autor: Usunięty 6548 » 10 lut 2017, 3:56

Ruta pisze: sama czułabym niemałą presję gdybym weszła na forum starych wyjadaczy.
Ja i bez tych liczb świadczących o tysiącach napisanych postów czuję ogromny respekt i bojaźń przed starymi wyjadaczami i doświadczonymi wyjadaczkami :zawstydzony:

Usunięty 2094

Re: Liczba postów pod awatarem

Post autor: Usunięty 2094 » 10 lut 2017, 8:46

Krzysiekkk, stałych userów nie musisz się obawiać, mają takie same prawa jak nowicjusze, podlegają temu samemu regulaminowi... Jeśli przyjrzysz się naszej społeczności, zauważysz, że tutaj nie ma tak zwanego TWA, lizania tyłków i słodzenia. A to sprawia, że nowicjusz ma szansę się przebić. ;)

Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 735
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Liczba postów pod awatarem

Post autor: Borcejn » 10 lut 2017, 12:02

Dafne pisze:Jeśli przyjrzysz się naszej społeczności, zauważysz, że tutaj nie ma tak zwanego TWA, lizania tyłków i słodzenia. A to sprawia, że nowicjusz ma szansę się przebić. ;)
A przez co ma się przebijać, skoro żadnego TWA nie ma? :swirus:

Ja myślę, że ten licznik mógłby być i mogłoby go nie być, a jeśli chcemy upierać się przy tym, że mamy na forum demokrację, to w głosowaniu powinny wziąć udział więcej niż trzy osoby. Pokażcie, że ta sprawa jest dla Was ważna!

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Liczba postów pod awatarem

Post autor: Ruta » 10 lut 2017, 15:09

Podpisuję się pod Dafne.Też uważam, że każdy powinien być tu równy i nie powinien się przejmować dystansem stażu czy ilości postów.
Jak dla mnie pod avem mogłoby nie być nawet i nic. Raczej się tym nie sugeruję tutaj. Są po prostu osoby z którymi lubię dyskutować lub niekoniecznie.

Usunięty 2094

Re: Liczba postów pod awatarem

Post autor: Usunięty 2094 » 10 lut 2017, 16:38

Borcejn pisze:A przez co ma się przebijać, skoro żadnego TWA nie ma?
Już się nie czepiaj. Przebić się przez grono stałych wyjadaczy nie jest u nas trudno. Wystarczy spojrzeć na Ailen czy Leah. Dość szybko się zadomowiły, zaczęły dyskutować i są rozpoznawalne. Więc dla chcącego nic trudnego, a takie jojczenie, że są stali userzy, ojejciu. No wszędzie są! Ale czy trzeba chować głowę w piasek, bo widzi się kilka (dosłownie) stałych nicków?




Zagłosowałam na Nie. Dlaczego? Nie są mi potrzebne posty, żeby ocenić kto jest nowy a kto się u nas zadomowił.
Poza tym ilość postów nie świadczy o ich jakości.

Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 735
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Liczba postów pod awatarem

Post autor: Borcejn » 10 lut 2017, 22:38

A ja zagłosowałem na tak, żeby bardziej zdopingować ludzi do głosowania w ankiecie. :swirus:

Awatar użytkownika
_Magnolia_
Łapacz chmur
Posty: 978
Rejestracja: 12 paź 2012, 20:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Liczba postów pod awatarem

Post autor: _Magnolia_ » 11 lut 2017, 12:09

Mnie wisi czy ktoś ma 1000 czy 1 post, najważniejsze, żeby taka osoba pisała ciekawie.

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: Liczba postów pod awatarem

Post autor: Leah P » 11 lut 2017, 13:41

Zaglosowalam na nie, bo uwazam, ze nie jest to potrzebne. Na kazdym innym forum, na ktorym bylam, przeszkadzalo mi to na poczatku, pisalam tez posty tylko po to, by zobaczyc wiekszy numerek przy swoim profilu. Duzo lepiej czuje sie, piszac bardziej swobodnie, bez nacisku na liczby.

Gully Foyle

Re: Liczba postów pod awatarem

Post autor: Gully Foyle » 13 lut 2017, 10:35

Leah P pisze:Zaglosowalam na nie, bo uwazam, ze nie jest to potrzebne. Na kazdym innym forum, na ktorym bylam, przeszkadzalo mi to na poczatku, pisalam tez posty tylko po to, by zobaczyc wiekszy numerek przy swoim profilu. Duzo lepiej czuje sie, piszac bardziej swobodnie, bez nacisku na liczby.
Zdecydowanie zgadzam się z Leah P, dlatego głosuję na nie. Gdyby każdy widział ile kto ma postów to mogło by dojść do rozpoczęcia praktyk sztucznego ich nabijania w celu śrubowania swojego wyniku. A bez tego każdy może obejrzeć sobie profil danego usera i trochę lepiej go poznać. Wszyscy powinni umieć stwierdzić czy ktoś jest tu długo czy dopiero zaczyna. Z kolei jeśli nikt nie będzie znał ilości postów, to nadal będzie istniała pewna "równość" i nie będzie traktowania innych osób ze swoistą wyższością przez wzgląd na ilość postów.

Awatar użytkownika
shrek
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2017, 16:43
Płeć: Mężczyzna

Re: Liczba postów pod awatarem

Post autor: shrek » 13 lut 2017, 10:48

Ale po co ta liczba postów? Pod avatarem wystarczy tylko płeć żeby w razie czego było wiadomo jak się do kogoś zwracać i tyle. Reszta zbędne cyferki.

Usunięty 5938

Re: Liczba postów pod awatarem

Post autor: Usunięty 5938 » 18 lut 2017, 18:28

Nie wiem o co tyle hałasu . Mnie jest zupełnie obojętne czy liczba postów powinna być widoczna pod awatarem czy nie. Jak byłem ,,świeży" na tym Forum zupełnie nie interesowało mnie i nie zwracałem uwagi na to, ile kto napisał postów. Dziwię się, że na kogoś może to działać deprymująco. Przecież nie ilość a jakość się liczy. Pogoń za postami (,,nabijanie postów") też jest dla mnie pozbawiona sensu. Jak mam coś do powiedzenia na dany temat to piszę. Jak nie , to milczę. A tzw. ,,Starzy Userzy" pomogli mi ogarnąć to Forum i ogólnie są, moim zdaniem, ,,w porządku".

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: Liczba postów pod awatarem

Post autor: Jaśmin » 20 lut 2017, 1:20

Nie ma dla mnie znaczenia liczba postów, tym bardziej, że jeśli ktoś jest na forum lata to raczej logiczne jest, że ma ich więcej. Rejestruję się i piszę, nie mam poczucia niższości :swirus:

Ale... zagłosowałam na tak, bo jestem ciekawskim babskiem i lubię wiedzieć z kim piszę, a wchodzenie za każdym razem w profil, żeby sprawdzić liczbę postów doprowadza mnie do szewskiej pasji. Tak samo jak wiek i miejscowość, lubię to wiedzieć o osobie z którą piszę, może dlatego, że wtedy jakoś lepiej sobie mogę taką osobę wyobrazić i łatwiej mi poskładać myśli. No ale... Jak nie będzie to też się nie rozpłaczę :rozpacz:

Usunięty 6091

Re: Liczba postów pod awatarem

Post autor: Usunięty 6091 » 20 lut 2017, 10:36

Ciekawe co na to wszystko, ma do powiedzenia pani biolog QueenDream, w sumie to jej głos jest decydujący? Ta ankieta w ogóle się kiedyś kończy czy tak będą się pojawiać posty w tym temacie przez kolejny miesiąc?

Awatar użytkownika
Redo26
Marzyciel-Gaduła
Posty: 65
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:46
Imię: Radosław
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Z pewnego miejsca na Ziemi

Re: Liczba postów pod awatarem

Post autor: Redo26 » 02 mar 2017, 15:04

Ankietę dopiąłem do tematu tylko poglądowo, nie ustawiałem nigdzie żadnego czasu trwania.

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Liczba postów pod awatarem

Post autor: QueenDream » 02 mar 2017, 22:15

Mia, jak widzicie zdania są bardzo podzielone, nie ma tak, że zdecydowana większość udzielających się userów jest na tak(bo w zasadzie tych niezdecydowanych można podpiąć po prostu pod nie), a myślę że jakiś czas temu po coś ta zmiana nastąpiła jednak.
Ale zobaczymy, jak temat rozwinie się z czasem, jeśli rzeczywiście trafią się nowi userzy, którzy woleliby jednak mieć tę informację pod avatarem, to pomyśli się nad zmianą.

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: Liczba postów pod awatarem

Post autor: Jaśmin » 04 mar 2017, 2:17

QueenDream pisze:bo w zasadzie tych niezdecydowanych można podpiąć po prostu pod nie
Albo pod tak :swirus:

Niezdecydowanych można tak podpiąć jak się komu podoba. Równie dobrze możemy podzielić głosy na tych, którym liczba postów pod avatarem przeszkadza i tych, którym nie przeszkadza. Niezdecydowani będą w grupie, której zasadniczo nie przeszkadza, bo równie dobrze mogłaby ta informacja według nich być pod avatarem. A więc tych, którym to rzeczywiście przeszkadza i którzy zdecydowanie NIE chcą licznika postów to tylko 5 osób.

Gully Foyle

Re: Liczba postów pod awatarem

Post autor: Gully Foyle » 05 mar 2017, 21:36

QueenDream pisze:Mia, jak widzicie zdania są bardzo podzielone, nie ma tak, że zdecydowana większość udzielających się userów jest na tak(bo w zasadzie tych niezdecydowanych można podpiąć po prostu pod nie), a myślę że jakiś czas temu po coś ta zmiana nastąpiła jednak.
Ale zobaczymy, jak temat rozwinie się z czasem, jeśli rzeczywiście trafią się nowi userzy, którzy woleliby jednak mieć tę informację pod avatarem, to pomyśli się nad zmianą.
A nie można tego wprowadzić na okres próbny powiedzmy 2 tygodnie? Zobaczy sie jak to hula i ewentualnie zostawi. Jak będzie drażnić, to się usunie. Chyba, że to niewykonalne i można dać raz na amen. Nie znam się na budowie forum więc nie mam takich informacji.

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Liczba postów pod awatarem

Post autor: Ruta » 05 mar 2017, 21:38

No a jak ocenić czy 'działa'?

Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 735
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Liczba postów pod awatarem

Post autor: Borcejn » 05 mar 2017, 21:55

Gully Foyle dobrze prawi. Dajmy ten licznik i zróbmy nową ankietę pod tytułem "komu to przeszkadza"? Od strony technicznej nie ma żadnego problemu.;)

Awatar użytkownika
ceem
Marzyciel-Gaduła
Posty: 83
Rejestracja: 31 sty 2013, 16:20
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: niesmiali.net.pl

Re: Liczba postów pod awatarem

Post autor: ceem » 05 mar 2017, 22:16

Może być bo i tak jest widoczna w profilu użytkownika :)

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Liczba postów pod awatarem

Post autor: Ruta » 05 mar 2017, 22:31

Mnie zastanawia tylko jak miarodajna będzie ta ankieta z 'przeszkadzaniem'. Przecież to dokładnie to samo co ta, tylko stawia odwrotne pytanie. A wynik widzi każdy kto zagłosował. Po co kolejna?

Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 735
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Liczba postów pod awatarem

Post autor: Borcejn » 05 mar 2017, 22:54

Chociażby po to, żeby Cię wkurwić. Myślę, że warto. :swirus:

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Liczba postów pod awatarem

Post autor: Ruta » 05 mar 2017, 23:22

Borcejn pisze:Chociażby po to, żeby Cię wk***ić. Myślę, że warto. :swirus:
:ok:

Super podejście, inni pewnie Ci przyklasną z tym Twoim gówniarskim zachowaniem.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości