Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

Utrzymywanie znajomości z byłą/byłym

Intryguje Cię kwestia relacji między ludźmi? Zależności i stereotypów?

Re: Utrzymywanie znajomości z byłą/byłym

Postautor: Mia » ndz 22 sty, 2017 09:34

Myślę, że jak się jest w związku, to wszyscy "byli" tracą sens w utrzymaniu czegokolwiek, bo po co?
Pamiętam jak spotykałam się z kimś i mój były mi powiedział, że on poczeka bo prędzej czy później do niego wrócę, zasiał małe ziarnko niepewności i to co się potoczyło już potem nie warto pisać.
Nie czuję do byłych nienawiści, czy żalu, są mi totalnie obojętni, ale żeby mieć z nimi kontakt, kiedy jestem w związku? Nie. Ja tego zwyczajnie nie potrzebuję, już nie.
Mówią, że to, czego wszyscy szukamy, to sens życia. Myślę, że to czego szukamy, to doświadczenie bycia żywym, wtedy gdy nasze doświadczanie życia, czysto fizyczne, odbija się w środku naszego bytu i naszej najbardziej intymnej rzeczywistości, gdy naprawdę czujemy cud bycia żywym. J.Campbell
Awatar użytkownika
Mia
Extra marzyciel

Has thanked: 31 times
Have thanks: 29 times

Re: Utrzymywanie znajomości z byłą/byłym

Postautor: Jaśmin » ndz 22 sty, 2017 11:50

Mia pisze:Myślę, że jak się jest w związku, to wszyscy "byli" tracą sens w utrzymaniu czegokolwiek, bo po co?

Dokładnie, jeśli ktoś jest spełniony w związku to tak właśnie jest i żadni byli nie są potrzebni :)
Fai quello che devi comunque sia. Un cuore, una via.
~ Lucrezia Borgia
Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel

Has thanked: 52 times
Have thanks: 27 times
Imię: Cornèlia

Poprzednia

Wróć do Relacje międzyludzkie