Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

Rytm w muzyce

Jeśli muzyka jest całym Twoim światem, bądź znaczącym jego elementem, wprowadź nas do niego i sam sprawdź w jakich dźwiękach jest nasz.

Rytm w muzyce

Postautor: Leah P » pt 06 sty, 2017 18:00

Nie wiem, czy zwracacie na to uwage przy sluchaniu muzyki, ale dla mnie jest to najwazniejszy element kazdego utworu. Sama mialam ogromne problemy z rytmem, kiedy jeszcze gralam na instrumentach - slyszalam go idealnie, gdy ktos inny gral, ale nie bylam w stanie wykonac tego samego.

Istnieja tworcy, ktorzy moze sa uznawani za mainstreamowych, ale zdarzy im sie stworzyc cos cudownie rytmicznego. Sa tez tacy, ktorzy graja na tym przez cala swoja kariere. Moja ulubiona plyta pod wzgledem rytmicznym jest Watching Movies With The Sound Off Maca Millera. Nie tylko muzyka jest tam zbudowana na idealnym podkladzie, ale takze tekst jest idealnie wywazony pod wzgledem sylab i liter laczacych sie ze soba i mimo ze niektore teksty nie sa wysokich lotow, sluchanie tych utworow relaksuje mnie niezmiernie.

A wy - zwracacie uwage na rytmicznosc, czy linia basowa w muzyce ma dla was znaczenie? Czy moze pozostale elementy sa dla was wazniejsze?

Awatar użytkownika
Leah P
Marzyciel

Has thanked: 31 times
Have thanks: 36 times
Imię: Leah
Medals: 1

Wróć do Muzyka