Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

Zemdlałam we śnie

Troszkę dreszczyku emocji, mrożące krew w żyłach, często zaskakujące tematy. Wszystko co nas ciekawi, fascynuje, jest dla nas zagadką. Ufo, duchy, owiane tajemnicą miejsca - możesz wierzyć lub nie.

Re: Zemdlałam we śnie

Postautor: QueenDream » pn 25 kwie, 2016 07:44

Myślałam, że zemdlenie we śnie jest niemożliwe, ale parę dni temu mi się to zdarzyło, podczas jakiegoś szeregu zdarzeń, który miał miejsce w moim śnie. Czułam się tak jakbym wirowała, a przecież leżałam na łóżku, nie chciałabym drugi raz czegoś takiego przeżyć.
"Tak jak obłok zstąpił z nieba podał rękę, tak jak ptak mi dziś zaśpiewa swą piosenkę, tak jak szczęście trwa już wiecznie, trwa dziś dłużej, tak on szczęście mi przyniesie, białe róże...."
Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator

Has thanked: 51 times
Have thanks: 37 times
Imię: Aldona
Marzenie: Być szczęśliwą i spełnioną mężatką.
Medals: 1

Postautor: Dafne » pn 25 kwie, 2016 07:54

Miałam takie uczucie będąc mocno odurzona alkoholem. :P Tak zwany samolocik, gdzie Ci wszystko wiruje w głowie. Może byłaś niedotleniona albo przysnilo Ci się coś. Natomiast zemdlenie to raczej nie było.
dum spiro, spero
Marzyciel

Has thanked: 88 times
Have thanks: 129 times
Medals: 10

Postautor: QueenDream » pn 25 kwie, 2016 07:58

Dafne, podejrzewam, że nie było to zemdleniem w kwestii fizjologicznej, a po prostu takim wrażeniem(akurat we śnie wtedy zemdlałam, pewnie stąd takie dziwne objawy miałam).
"Tak jak obłok zstąpił z nieba podał rękę, tak jak ptak mi dziś zaśpiewa swą piosenkę, tak jak szczęście trwa już wiecznie, trwa dziś dłużej, tak on szczęście mi przyniesie, białe róże...."
Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator

Has thanked: 51 times
Have thanks: 37 times
Imię: Aldona
Marzenie: Być szczęśliwą i spełnioną mężatką.

Postautor: Lisek » pn 26 gru, 2016 23:03

Ostatnio mam lekkie problemy z sercem, jakaś arytmia, tachykardia mnie dopada. Przed nimi, miałem problemy z oddychaniem i właśnie ze spaniem. Uwierzcie mi, uczucie odpływania i zasypiania ze sobą są okropne.
http://lisiepismo.pl - Uśmiech i intryga.
Awatar użytkownika
Lisek
Newbie

Has thanked: 20 times
Have thanks: 8 times
Imię: Piotr
Medals: 3

Postautor: _Magnolia_ » pn 02 sty, 2017 13:09

Lisek pisze:Ostatnio mam lekkie problemy z sercem, jakaś arytmia, tachykardia mnie dopada. Przed nimi, miałem problemy z oddychaniem i właśnie ze spaniem. Uwierzcie mi, uczucie odpływania i zasypiania ze sobą są okropne.

Problem z oddychaniem, spaniem, a teraz z sercem. Wiesz co, lepiej żebyś poszedł z tym do lekarza.
"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej" - Albert Einstein.
Awatar użytkownika
_Magnolia_
Łapacz chmur

Has thanked: 26 times
Have thanks: 18 times

Postautor: Lisek » pn 02 sty, 2017 15:02

_Magnolia_ pisze:Problem z oddychaniem, spaniem, a teraz z sercem. Wiesz co, lepiej żebyś poszedł z tym do lekarza.

A byłem!
Robili mi parę razy EKG, raz miałem ECHO, raz wysiłkowy :luka: Zero zmian, lekka tachykardia, a serce bez żadnych upośledzeń. Nerwica, dołączyłem do grona 8 milionów Polaków :luka:
Awatar użytkownika
Lisek
Newbie

Postautor: _Magnolia_ » pn 02 sty, 2017 18:37

Lisek pisze:Nerwica, dołączyłem do grona 8 milionów Polaków :luka:

Albo brak magnezu ;) .
"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej" - Albert Einstein.
Awatar użytkownika
_Magnolia_
Łapacz chmur

Has thanked: 26 times
Have thanks: 18 times

Postautor: Lisek » pn 02 sty, 2017 21:39

_Magnolia_ pisze:Albo brak magnezu .

Codziennie przyjmuję aspargin, magnez + b6 - czasami odczuwam jakieś bóle, gubienie rytmu :oczami: NADAL.

Koniec tematu :rotfl:
Awatar użytkownika
Lisek
Newbie

Poprzednia

Wróć do Strefa tajemnic