Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

Nowe marzenie Pawianki

Marzenia towarzyszą nam każdego dnia, ale czy warto marzyć? Czy w dzisiejszym świecie jest jeszcze miejsce i czas na marzenia?

Nowe marzenie Pawianki

Postautor: Pawian » śr 03 sie, 2016 15:47

Od jakiegos czasu czuje sie na silach, by zilustrowac jakas ksiazke. Kilka lat temu odrzucalam takie propozycje, bo mialam blokade mojej wyobrazni. Teraz maluje i rysuje glownie wlasne koncepty i strasznie bym chciala dla kogos wykonac pare ilustracji. Patrzac na moja estetyke i moj styl, musiala by byc to ksiazka o zabarwieniu fantasy lub erotyczna. Nie oczekiwalabym tez jakiegos ogromnego wynagrodzenia, bo to bylaby moja pierwsza wspolpraca tego typu [jakis procent ze sprzedazy bylby spoko] :D
nie, nie mam polskich znakow.
Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel

Has thanked: 56 times
Have thanks: 70 times
Marzenie: Zostaly tylko dwa do spelnienia!
Medals: 5

Re: Nowe marzenie Pawianki

Postautor: never » sob 06 sie, 2016 15:19

Myślę, że jak zamienisz marzenie na cel, to na pewno go osiągniesz. Masz umiejętności, więc trzeba się tylko rozejrzeć za okazją do ich wykorzystania :) Trzymam kciuki!
Awatar użytkownika
never

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Marzenie: zdrowie, rodzina

Re: Nowe marzenie Pawianki

Postautor: Pawian » sob 06 sie, 2016 21:02

Troche nieumiejetnie szukam, ale moze znajde kogos, kto lubi moja estetyke i chcialby nawiazac wspolprace.
nie, nie mam polskich znakow.
Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel

Has thanked: 56 times
Have thanks: 70 times
Marzenie: Zostaly tylko dwa do spelnienia!
Medals: 5

Wróć do Strefa Marzeń