Avatar

Jesteś kinomanem? Nałogowo oglądasz seriale? To dział specjalnie dla Ciebie!
Awatar użytkownika
Melancthe
Newbie
Posty: 1733
Rejestracja: 28 paź 2010, 13:18
Imię: Wioletta
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wien

Re: Avatar

Post autor: Melancthe » 02 kwie 2012, 21:34

Guśka pisze:dla mnie :D
Podkreślmy to słowo :D albowiem, to nie jest 'jedno i to samo'

Guśka
Newbie
Posty: 1822
Rejestracja: 22 mar 2012, 20:18
Imię: Dagmara

Re: Avatar

Post autor: Guśka » 02 kwie 2012, 21:46

Nieważne, jak zwał tak zwał, wiemy o co chodzi :)

Midnight
Extra marzyciel
Posty: 564
Rejestracja: 27 paź 2010, 10:06
Imię: Justyna
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraków

Re: Avatar

Post autor: Midnight » 11 kwie 2012, 16:30

Nie jestem wielbicielką. Poza tym, że film rzeczywiście jest miliowym krokiem naprzód pod względem technologii, jest to kolejna opowieść o Pocahontas. Choć znam ludzi, którzy w fabule doszukali się czegoś więcej. Ale ja niestety nie.
Dla mnie pozostanie dziełem o fenomenalnej powierzchowności, niestety o pustym wnętrzu.

sepän poika
Newbie
Posty: 3050
Rejestracja: 18 maja 2011, 15:11
Lokalizacja: Blåkulla

Re: Avatar

Post autor: sepän poika » 11 kwie 2012, 23:44

Puma1718 pisze:Obejrzałem go na DvD i muszę przyznać, że zrobił na mnie wielkie wrażenie. Muzyka jest po prostu niebanalna nic dziwnego jak ścieżkę dźwiękową komponował mój ulubiony kompozytor James Horner Wink Fabuła mnie wciągneła od pierwszych minut filmu jednak największą uwagę zwróciły na mnie efekty specjalne oraz scenografia ,która wygląda no GENIALNIE! W ogóle cały film to istne arcydzieło z mądrym przesłaniem.
Eeeeee, nie. Muzyka jest niezła, ale nie rzuca na kolana. Efekty? Mogą być, ale bez 3D raczej bieda. Poza tym jak już kopiujesz swoją wypowiedź z innego forum to rób to sensownie :]

Renfri

Re: Avatar

Post autor: Renfri » 27 kwie 2012, 6:48

Wyjątkowo nie podobał mi się ten film, ale byłam na nim w kinie, bo koleżanki bardzo polecały. "Avatar" był nudny jak flaki z olejem, w niczym mnie nie powalił na kolana. Nie rozumiem tego całego szumu wokół niego.

Black_Pearl
Marzyciel-Gaduła
Posty: 66
Rejestracja: 23 kwie 2012, 8:51
Imię: Olga

Re: Avatar

Post autor: Black_Pearl » 27 kwie 2012, 18:44

Oglądałam, ale po 40 minutach stwierdziłam, że raczej nie dokończę i do dnia dzisiejszego całego Avatara nie obejrzałam.

adelia
Newbie
Posty: 2853
Rejestracja: 19 cze 2012, 19:10
Płeć: Kobieta

Re: Avatar

Post autor: adelia » 28 cze 2012, 19:11

Kilka razy oglądałam i za każdym razem podobał mi się bardziej. ;) Z niecierpliwością czekam na kolejne części, jestem ciekawa, co pokażą ^^

LadySunshine
Początkujący marzyciel
Posty: 44
Rejestracja: 31 paź 2011, 21:43
Imię: Kasia

Re: Avatar

Post autor: LadySunshine » 31 sie 2012, 1:32

QueenDream pisze:Oglądaliście ten film? Jak wrażenia? Podobał się Wam? Dlaczego tak bądź też nie?
Byłam na nim w kinie, bo miałam zrobić recenzję do gazetki szkolnej. ;) Powiedziałabym, że całkiem dobry film. Niemniej, zapowiadanego przez twórców szału niestety nie ma.

Awatar użytkownika
_Magnolia_
Łapacz chmur
Posty: 978
Rejestracja: 12 paź 2012, 20:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Avatar

Post autor: _Magnolia_ » 31 paź 2012, 18:58

W sumie jest świetna grafika komputerowa, wygląda wszystko jak prawdziwe, piękne widoki i ta cała przyroda. Wyobraźnia tego wszystkiego jest świetna, tylko że trochę za długi film (prawie 3h), jest wiele niepotrzebnych scen które tylko przedłużają cały film: jakby dało się poobcinać trochę scen myślę że nie byłby taki nudny. Sama treść filmu i przekaz są bardzo dobre. Na pierwszy raz wywarło na mnie bardzo dobre wrażenie, na plus, ale jest fajny do oglądania kiedy naprawdę nudzi się ze względu na to że jest długi.

Awatar użytkownika
PCouter
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 178
Rejestracja: 07 cze 2013, 16:07
Imię: Paweł
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gliwice/Zakopane

Re: Avatar

Post autor: PCouter » 04 lip 2013, 21:15

Oglądaliście ten film?
Tak
Jak wrażenia?
Bardzo pozytywne.
Podobał się Wam?
Tak.
Dlaczego tak bądź też nie?
Bardzo podobała mi się fabuła. Chociaż nie przepadam za filmami tego typu ale Avatar był bardzo dobry.

Juliett
Marzyciel-Gaduła
Posty: 51
Rejestracja: 02 lip 2013, 9:53
Imię: Julita
Płeć: Kobieta

Re: Avatar

Post autor: Juliett » 04 lip 2013, 23:06

Oglądałam.
Byłam nastawiona obojętnie. Nie chciało mi się go oglądać ale kiedy już obejrzałam. Oczywiście najpierw chwila ciszy. Następnie cały mój światopogląd się wali... Nie mogę oglądać tego typu filmów, które noszą jakieś konkretne przesłanie, ponieważ zaczynam podważać swoją egzystencje.
Jednakże lecę do takich filmów jak ćma do ognia.
Film bardzo mi się podobał. :ok:

Awatar użytkownika
_Magnolia_
Łapacz chmur
Posty: 978
Rejestracja: 12 paź 2012, 20:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Avatar

Post autor: _Magnolia_ » 03 maja 2016, 17:24

Za dużo tych kolorów (mam na myśli sceny nocne), że aż ogłupiają, piękne widoki, ciekawie zostało przedstawione to życie tego plemienia, ale jako sama fabuła nie jest oryginalna (to, że zupełnie odmienne 2 cywilizacje się spotkały, gdzie jedna chce zdobyć/zabrać tereny drugiej i przez to jest wojna nie jest żadną nowością). Miłość jest słabo przedstawiona, właściwie na jakich podstawach się pojawiła to nie wiadomo, chyba tylko dlatego że się spojrzeli... Ładny, kolorowiuśki film, dobry do oglądania by się zrelaksować.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości