Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

adopcja zwierząt..

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka, kot chodzi własnymi drogami, chomik staje się aktywny dopiero nocą. A jaki jest Twój pupil? Pływające, biegające, skaczące, latające - tutaj o całym naszym zwierzyńcu.

adopcja zwierząt..

Postautor: cayman » sob 09 sty, 2016 19:03

gdybyście mieli wybór to jakie zwierzątko byście chcieli mieć..?
ja mam dylemat....lew lub tygrys..te zwierzaki mi imponują i chcciałbym jedno z nich miec na własność..
Awatar użytkownika
cayman
Extra marzyciel

Has thanked: 99 times
Have thanks: 13 times
Medals: 1

Re: adopcja zwierząt..

Postautor: aspołeczne.kurczę » sob 09 sty, 2016 19:07

Małpkę. Ponieważ na oko jest najbardziej podobna do człowieka, a jednocześnie pozbawiona jego największych wad.
Oczywistości są po to, by je podawać w wątpliwość.
aspołeczne.kurczę
Marzyciel

Has thanked: 29 times
Have thanks: 41 times

Postautor: Laurelin » sob 09 sty, 2016 19:19

Quokka, wiecznie szczęśliwe zwierzątko.
Oczywiście nie 'adoptowane' z dziczy, a takie, które nie przetrwałoby w niej.
Exstasowa muzyka

"Fuzzy Wuzzy was a bear. Fuzzy Wuzzy had no hair. Fuzzy Wuzzy wasn't very fuzzy was he."

Moje gg: 823139
Awatar użytkownika
Laurelin
Moderator

Has thanked: 3 times
Have thanks: 6 times
Marzenie: 1000cc

Postautor: QueenDream » pt 22 kwie, 2016 10:09

Nie chciałabym adoptować żadnych dzikich zwierząt-one powinny żyć tam gdzie jest ich miejsce.
Nie rozumiem tego iż niektóre osoby nie mogą tego pojąć. Intrygujące jest także po co oni w ogóle "adoptują" takie zwierzęta ( o ile w ogóle można to nazwać jakąkolwiek adopcją-co jednak adopcja kojarzy mi się z działaniem na rzecz dobra zwierzęcia a nie więzieniem), czy chcą komuś zaimponować, że dajmy na to np. mają tygrysa w domu?
Oczywiście już nie mówię o negatywnych skutkach, jakie miałoby to mieć dla samego człowieka, który decydowałby się na taki krok, chodzi mi o bezpieczeństwo dla osób przebywających w otoczeniu tego zwierzaka-jednak dzikiej natury się nie oszuka.
"Tak jak obłok zstąpił z nieba podał rękę, tak jak ptak mi dziś zaśpiewa swą piosenkę, tak jak szczęście trwa już wiecznie, trwa dziś dłużej, tak on szczęście mi przyniesie, białe róże...."
Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator

Has thanked: 51 times
Have thanks: 40 times
Imię: Aldona
Marzenie: Być szczęśliwą i spełnioną mężatką.

Postautor: _Magnolia_ » pn 25 kwie, 2016 10:54

Psa, a muszę się nacieszyć swoimi rybkami czerwonymi. Oczywiście rybki są ładne, są duże, widoczne, chlapią, żyją mi bardzo długo (najstarsza w tym roku będzie miała 10 lat), ale ryba to nie pies, nie da się pogłaskać, wyjść na spacer, pobawić się, pobiegać. Najbardziej mi się podobają wilczury.
"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej" - Albert Einstein.
Awatar użytkownika
_Magnolia_
Łapacz chmur

Has thanked: 26 times
Have thanks: 18 times

Wróć do Zwierzęta