egzamin na prawo jazdy

Szkoła zajmuje nam jedną część życia, a praca drugą. Czy szkoła taka straszna jak ją malują, a praca daje nam satysfakcję? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami.
Awatar użytkownika
sikor69
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2016, 13:44

egzamin na prawo jazdy

Post autor: sikor69 » 27 sty 2016, 2:24

Cześć! Za 2 tygodnie mam egzamin na prawo jazdy a w ogóle jeszcze nie ruszyłem teorii :( Cały czas odkładałem naukę na następny weekend aż w końcu zleciały 2 miesiące i mam mały problem... Wyrobię się w czasie? Jakie znacie najlepsze metody nauki? Może polecicie jakieś specjalne programy albo testy? Dziękuję bardzo za wszelką pomoc!!

Awatar użytkownika
pawel123us
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2016, 13:56

Re: egzamin na prawo jazdy

Post autor: pawel123us » 27 sty 2016, 2:32

Aj tam nie ma powodu do paniki, jeżeli chociaż pół godziny dziennie na to poświęcisz to na pewno Ci się uda :) Najlepszym sposobem jest pewnie ten najprostszy - nauka pytań na pamięć. Jeżeli masz jakiś podręcznik to zajrzyj na ostatnie strony - autorzy często zamieszczają tam próbne testy. Jeżeli nie masz w ogóle żadnych materiałów to popytaj znajomych, na pewno ktoś coś ma. W ostateczności poszukaj czegoś w internecie, ale teraz z zamkniętą bazą pytań trudno jest znaleźć jakiś zaufany portal - na pewno nie darmowy. Trzymaj się i powodzenia!

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość