Jakim prezydentem będzie A. Duda?

Bądź na bieżąco, dowiedz się jaką nowiną aktualnie żyje świat. Co nowego w polityce, gospodarce, wśród gwiazd. Miejsce na gorące ploteczki, ale także rzeczowe dyskusje!
maleficent
Początkujący marzyciel
Posty: 45
Rejestracja: 22 lis 2015, 14:53
Płeć: Kobieta

Re: Jakim prezydentem będzie A. Duda?

Post autor: maleficent » 22 lis 2015, 15:09

na tle Komorowskiego to chyba każdy wypadłby dobrze. Ważne, że przynajmniej potrafi się dogadać po angielsku

Usunięty 5938

Re: Jakim prezydentem będzie A. Duda?

Post autor: Usunięty 5938 » 24 lis 2015, 8:35

marzanna,

masz dużo racji w tym co piszesz. Rządy i prezydenci się zmieniają a widoków na polepszenie sytuacji nie ma. Wręcz przeciwnie- zwykłym ludziom ( takim jak ja ) żyje się coraz gorzej.
Zmiana ekipy rządzącej to tylko wymiana świń u koryta. Z tym, że te które się teraz do niego dobrały są o wiele żarłoczniejsze od swoich poprzedników.

Awatar użytkownika
LuCyferKA
Bigiel
Bujający w obłokach
Posty: 262
Rejestracja: 12 lis 2015, 11:44
Płeć: Mężczyzna

Re: Jakim prezydentem będzie A. Duda?

Post autor: LuCyferKA » 24 lis 2015, 10:01

marzanna, każdy sobie rzepkę skrobie... każdy na stołku, im się żyje coraz lepiej, a co bogatsi podnoszą średnia krajową.
Lubimy towarzystwo, ale nie możemy znieść ludzi cały czas koło siebie. Więc gdzieś się gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diabły.

Awatar użytkownika
Basia Komarek
Marzyciel-Gaduła
Posty: 50
Rejestracja: 13 lis 2015, 17:31

Re: Jakim prezydentem będzie A. Duda?

Post autor: Basia Komarek » 11 gru 2015, 21:07

jak dla mnie widząc to co się dzieje to robi wszystko pod swoją partię

Awatar użytkownika
Hinaru
Marzyciel
Posty: 1010
Rejestracja: 18 sty 2014, 20:44
Imię: Fabian
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jakim prezydentem będzie A. Duda?

Post autor: Hinaru » 11 gru 2015, 21:23

Wszyscy normalni ludzie o tym wiedzą Basia Komarek, Komor, też wszystko za PO, tylko nie aż tak jawnie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lussi-M
Newbie
Posty: 2581
Rejestracja: 18 lip 2010, 15:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ---

Re: Jakim prezydentem będzie A. Duda?

Post autor: Lussi-M » 27 gru 2015, 22:08

Co by nie mówić według mnie ta zmiana w pałacu prezydenckim była potrzebna, bo Polska już była już zmęczona rządami Bronisława. Trzeba dać Dudzie szansę, a z czasem odklei od siebie łatkę Prawa i Sprawiedliwości.

Awatar użytkownika
Hinaru
Marzyciel
Posty: 1010
Rejestracja: 18 sty 2014, 20:44
Imię: Fabian
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jakim prezydentem będzie A. Duda?

Post autor: Hinaru » 27 gru 2015, 22:10

Lussi-M, Ja jednak, uważam że nie odklei. Patrząc na to co się dzieje...

Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 735
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Jakim prezydentem będzie A. Duda?

Post autor: Borcejn » 28 gru 2015, 17:36

A czemu ma się odklejać? Co ma niby robić - wetować ustawy? Dzieje się coś złego? Żal dupę ściska, że Tatę oderwali od koryta i będą go teraz rozliczać za matactwa? Bo innych powodów do niepokoju nie widzę. Te zmiany są dla Ciebie dobre. Trybunał powstał jeszcze za Jaruzela. Trybunał stoi na straży Konstytucji postkomunistycznej, którą trzeba zmienić. Tak, trzeba zmienić Konstytucję. Być może boisz się tej zmiany, bo oglądasz zbyt dużo TVNu, ale PiS i Duda w ciągu miesiąca zrobili dla Polski więcej dobrego niż PO-PSL przez 8 lat. Ponad wszelką wątpliwość mamy do czynienia z paniką czerwonej kliki. Ty nie musisz się bać. Ty nie robiłeś interesów na cmentarzu,

Awatar użytkownika
Patorek
Spełniacz Marzeń
Posty: 4865
Rejestracja: 22 lis 2011, 11:44
Imię: Twoje marzenie

Re: Jakim prezydentem będzie A. Duda?

Post autor: Patorek » 28 gru 2015, 23:37

Jestem ostatni do bronienia pisu, ale tutaj Borcejn, ma rację. Aktualne zmiany, które chce pis wprowadzić są konieczne. Ludzie w mediach są manipulowani, ale to żadna nowość. Propaganda jest silna i działa na emocje, a liderzy wszystkich strajków to ludzie, którzy zostali oderwani od koryta i chcą do niego wrócić, bo w normalnym życiu są niczym więcej jak kawałkiem śmiecia, który bez działania propagandowego i korupcyjnego nie jest w stanie nic zrobić.

HELLBRINGER
Spełniacz Marzeń
Posty: 1214
Rejestracja: 31 sie 2010, 14:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakim prezydentem będzie A. Duda?

Post autor: HELLBRINGER » 30 gru 2015, 20:57

Oglądałem dziś obrady sejmu. Niezłe jaja, jak zawsze u nas. Wzajemne wyzwiska można pominąć. Po burzyło się jak to jaki to zamach na wolne media że kasują dziennikarzy z PO.
Ktoś z PiSu wyciągnął listę ludzi wywalonych zaraz po dojsciu do władzy PO dawno temu.
Jak widać każdy robił swoje, nic nadzwyczajnego W TYM przypadku się nie dzieje.

Nie podobają mi się te decyzje o zwolnieniach w środku nocy. Mogli by to robić bardziej po ludzku :P

Awatar użytkownika
Hinaru
Marzyciel
Posty: 1010
Rejestracja: 18 sty 2014, 20:44
Imię: Fabian
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jakim prezydentem będzie A. Duda?

Post autor: Hinaru » 30 gru 2015, 21:00

HUNTER, Dokładnie, przez to ich po nocy tylko podburzają. No ale cóż xd

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości