Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

#czekamnalisty

Twój temat nie pasuje do innych działów? Umieść go tutaj!

#czekamnalisty

Postautor: Ezometka » wt 21 lip, 2015 06:13

Zaintrygowała mnie ostatnio reklama w kinie z Mikołajem na plaży! Zwłaszcza, że ja lubię zestawienia takich nietypowych konwencji. Bo wiadomo, Mikołaj i plaża, w naszej rzeczywistości wygląda dosyć nietypowo ;) Poszperałam, pogooglałam i wynalazłam konkurs #czekamnalisty. Cała zabawa polega na tym, że trzeba zrobić zdjęcie i otagować je właśnie tym "hasztagiem". Ja i moja romantyczna dusza właśnie przymierzamy się do zrobienia jakiejś fajnej fotki, która wpisze się w ten klimat :D Mam całkiem fajny pomysł na zdjęcie ze starą maszyną do pisania. Co o tym sądzicie, wpiszę się w klimat? ;)
Ezometka

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Re: #czekamnalisty

Postautor: kallina » śr 22 lip, 2015 21:10

Uważam, że wpiszesz się, na pewno! Może jakaś romantyczna, steampunkowa sceneria? :) Wydaje mi się, że nie może to być coś sztampowego, rozumiecie: list, kałamarz...
Swoją drogą, maile to też pewnego rodzaju listy... Hmm, przyszedł mi właśnie do głowy pewien pomysł, tylko muszę założyć teraz instagrama :)
kallina
Początkujący marzyciel

Imię: Joasia

Postautor: Ezometka » ndz 02 sie, 2015 18:48

O, zakładaj koniecznie! Ja to uwielbiam takie klimatyczne, kreatywne konkursy! Zwłaszcza, gdy może ponieść cię wodza fantazji.
Już od kilku dni biegam z aparatem i w wolnej chwili cykam fotki szukając inspiracji.
Kurcze, wbrew pozorom dosyć trudne jest zrobienie takiego zdjęcia, które byłoby ciekawe i jednocześnie sensowne! ;)
Ezometka

Postautor: roma » sob 08 sie, 2015 15:04

ta maszyna do szycia to bardzo dobry pomysl.
Ezometka, moze za bardzo sie napinasz? jak robisz zdjecie, to nie mysl o konkursie, tylko o fajnej zabawie:)
i wtedy wena sama przyjdzie, to jak ze wszystkim:)
roma
Początkujący marzyciel

Imię: Roma

Postautor: a.paszko » pn 17 sie, 2015 14:02

Rzeczywiście bardzo fajny pomysł z tymi fotkami! A może zdjęcie w poczekalni? ;) Ktoś ma info do kiedy trwa ten konkurs? :zabawa:
Awatar użytkownika
a.paszko

Marzenie: Przeczytać Prousta

Postautor: Seer » śr 26 sie, 2015 13:55

A kto to organizuje, ale z jakiego powodu to jest? Widziałem reklamę tego w kinach, więc to jakaś większa akcja. Raczej to nie reklama Mikołaja z Laponi. ;)
Seer
Marzyciel-Gaduła+

Have thanks: 3 times
Imię: Marcin

Postautor: bokik » śr 26 sie, 2015 20:40

To chyba akcja związana z filmem "Listy do M. 2" . Też mam konkurs fotograficzny https://instagram.com/p/5fKooZmCuM/ , zasady proste a więc do dzieła:)
Awatar użytkownika
bokik

Postautor: a.paszko » czw 27 sie, 2015 21:15

No na sto procent chodzi o Listy do M. 2 ;) Już obczaiłam ten konkurs, trwa on do premiery :cisza:
Awatar użytkownika
a.paszko

Marzenie: Przeczytać Prousta

Postautor: Miss Sixi » pn 07 wrz, 2015 11:10

a.paszko pisze:No na sto procent chodzi o Listy do M. 2 ;) Już obczaiłam ten konkurs, trwa on do premiery :cisza:

Konkurs konkursem, ale na film to czekam - będize moja Kożuchowska i Dygant znowu razem! :)
Miss Sixi
Marzyciel-Gaduła+

Has thanked: 2 times
Imię: ala

Postautor: Ezometka » wt 15 wrz, 2015 19:21

Och no pierwsza część była cudowna! Nie za często podobają mi się komedie romantyczne, a Listy do M. akurat mi bardzo przypadły do gustu :) Mam nadzieję, że druga część będzie równie wspaniała. Bo już tak nakręciłam się tymi konkursowymi fotkami, że szok :P
Ezometka

Wróć do Rozmówki marzycieli