Warunki

Archiwum forum dyskusyjnego nasze-marzenia.eu. Stare ogłoszenia administratorów, junior adminów, moderatorów oraz konkursy z ubiegłych lat.
COUT

Warunki

Post autor: COUT » 05 sie 2015, 10:07

Dobra, jakie warunki wg Was, Użytkowników są godne?
Czego byście oczekiwali? Co jeszcze moglibyśmy zaoferować?

Zdanie QD już poznałem. ;)

Serio, chcemy Wam pomóc. Jesteście starzy i doświadczeni. Nie musicie umierać.

Usunięty 1337

Re: Warunki

Post autor: Usunięty 1337 » 05 sie 2015, 13:49

Jesteście starzy i doświadczeni.
Mam nadzieję, że to o forum ;D

Ja w sumię teraz to jedyne czego chcę to ludzi, jak są ludzie to i są nowe pomysły, zawsze znajdzie się ktoś chętny coś zrobić.
Co jeszcze moglibyśmy zaoferować?
Nie jestem na bieżąco, nie wiem co już było zaoferowane i co jeszcze jest wykonalne.

Usunięty 2094

Re: Warunki

Post autor: Usunięty 2094 » 05 sie 2015, 13:49

A będziesz rozdawać cukierki? Bo jak tak, to się piszę. :ciacho:

Usunięty 1337

Re: Warunki

Post autor: Usunięty 1337 » 05 sie 2015, 13:50

^ cuksy są złe, ja poproszę rurkę z kremem.

No ale mój wish list:

- Zmiana wyglądu forum
- Jakaś reklama by się przydała
- Administracja, która coś robi (ale to już jest bardziej osobiście w stronę QD)
- Ludzie, dużo ludzi, ale to łączy się z reklamą forum.

cdn.

Usunięty 2094

Re: Warunki

Post autor: Usunięty 2094 » 05 sie 2015, 14:08

To muszą być zmiany, które są realne do wykonania, na które przystanie QueenDream. :)

Usunięty 1337

Re: Warunki

Post autor: Usunięty 1337 » 05 sie 2015, 14:10

^ Niech najpierw przystanie na jakiekolwiek zmiany ;p Realna jest zmiana wyglądu, realna jest reklama, zwłaszcza jak jest ktoś kto chce pomóc. Ale trzeba ruszyć się i coś zrobić :>

Usunięty 2094

Re: Warunki

Post autor: Usunięty 2094 » 05 sie 2015, 14:15

Laurelin pisze:Realna jest zmiana wyglądu
No wlasnie nie wiem. Zawsze był z tym problem.

COUT

Re: Warunki

Post autor: COUT » 05 sie 2015, 14:40

Ja proponowałem współpracę na zasadzie wynagrodzenia finansowego za linkowanie, w sumie 2,6 zł tygodniowo, co pozwalało by pokryć koszty utrzymania domeny min. x2 + sponsoring serwera. Wówczas prowadzenie tego forum stałoby się darmowe, a QD mogłaby pompować swoje forum za zyski z reklam. Obocznie proponowałem równie korzystną ofertę dla Was i mojego forum... jednak z otrzymanej odpowiedzi wynika, że QD planuje coś całkowicie innego.

Jeśli QD z jakiegoś powodu (?) zmieni zdanie w kwestii dalszego istnienia forum, to ma do nas kontakt na FB. :) Pozdrawiam i powodzenia.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości