Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

Horoskopy

Troszkę dreszczyku emocji, mrożące krew w żyłach, często zaskakujące tematy. Wszystko co nas ciekawi, fascynuje, jest dla nas zagadką. Ufo, duchy, owiane tajemnicą miejsca - możesz wierzyć lub nie.

Re: Horoskopy

Postautor: Pandaa » pt 20 cze, 2014 11:55

Jak juz wcześniej było napisane, uważam, że horoskopy na nas oddziałują. Czytamy co nam sie przydarzy a następnie wyłapujemy i przypisujemy sytuacje z naszego życia do horoskopu mimo to że to przypadek ale nasz umysł celowo wyszukuje takich drobiazgów by pokazać, że horoskopy jednak mówią prawdę.
Gdzie się podziały pary kochające siebie za nic? Teraz bezinteresownie ktoś Cie może tylko zranić.
Pandaa
Marzyciel-Gaduła

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Imię: Maya

Postautor: Suicider » pn 26 sty, 2015 12:44

Nie wierzę w horoskopy, choć we wczesnych latach młodości przyznam że wierzyłem.
Jak człowiek zechce, to wszystko sobie dopisze tak jak mówi Pandaa.
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Suicider
Extra marzyciel

Has thanked: 37 times
Have thanks: 23 times
Marzenie: spieprzyć do ekowioski

Postautor: steppingstone » sob 31 sty, 2015 15:52

Tak działa podświadomość.
Awatar użytkownika
steppingstone
Marzyciel-Gaduła

Postautor: ammorekss » pn 16 lut, 2015 11:38

Według mnie horoskopy to bajka.

Wystarczy odpowiednio dobierac slowa. A ludzie wierzacy w nie czesto wyczytują z nich to co chcą.
Awatar użytkownika
ammorekss

Imię: Tamara
Marzenie: Podróż na Alaskę

Postautor: Suicider » wt 17 lut, 2015 14:11

steppingstone, czytam dość sporo o podświadomości, że to niby nasze myśli tworzą wszystko.
I że układ planet wpływa na człowieka, jednak jak na razie nie mam do końca opinii na ten temat.
Zastanawia mnie fakt tego nastawienia człowieka, bo jeśli to człowiek tworzy swą rzeczywistość i przyciąga podobne, to czy potrzebne są do tego horoskopy?
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Suicider
Extra marzyciel

Has thanked: 37 times
Have thanks: 23 times
Marzenie: spieprzyć do ekowioski

Postautor: Bawarczyk » śr 11 mar, 2015 12:50

Pandaa pisze:Jak juz wcześniej było napisane, uważam, że horoskopy na nas oddziałują. Czytamy co nam sie przydarzy a następnie wyłapujemy i przypisujemy sytuacje z naszego życia do horoskopu mimo to że to przypadek ale nasz umysł celowo wyszukuje takich drobiazgów by pokazać, że horoskopy jednak mówią prawdę.

Lepiej bym tego nie ujął. Uczyłem się profesjonalnie o horoskopach i wpajano nam różne zagmatwane pierdoły, ale powiedziano nam również coś jest w/w cytacie. Od nas zależy co się wydarzy i w co uwierzymy. Siła oddziaływania w naszym świecie jest w nas samych.
Bawarczyk
Marzyciel-Gaduła

Has thanked: 5 times
Have thanks: 1 time
Imię: Krzysztof
Marzenie: spełniam od zaraz

Postautor: Borderline » sob 21 mar, 2015 09:17

sweetrush pisze:co sądzicie o tym.. czy według was naprawdę horoskop może "powiedzieć" nam co nas czeka?
Moim zdanie tak nie jest..

Raczej nie. Wydaje mi się, że może dać wskazówki. Taki ogólny to raczej dziadostwo. Najlepiej sprawdzać szczegółowy. Nie żebym się w to bawiła. Tak sądzę po prostu.

sweetrush pisze:Dlaczego czasami dzieje się tak że jednak to, co przeczytaliśmy w horoskopie sprawdza się?

To kwestia wiary. Część informacji może się sprawdzić, część nie.

sweetrush pisze:na te pytanie mam taka odp że po prostu podświadomość działa za nas i tak sie dzieje

Możliwe.
Awatar użytkownika
Borderline

Poprzednia

Wróć do Strefa tajemnic