Diablo III

Lubisz informatykę? Kopiesz bitcoiny? Zarywasz nocki nabijając expa? A może masz problem z Windowsem 11? Jeśli tak, to znalazłeś właśnie miejsce dla siebie.
Awatar użytkownika
Harun
Marzyciel-Gaduła
Posty: 54
Rejestracja: 09 wrz 2010, 19:58

Diablo III

Post autor: Harun » 20 wrz 2012, 8:03

Macie? Gracie? Co na temat tej produkcji myślicie. Ja obecnie cioram ostro na Piekle i gra zaczyna być już trudna szczególnie dlatego, że nie korzystam z domu aukcyjnego. Poza tym moim zdaniem jak zawsze w grze jest świetny muliplayer szkoda, że jedynie co-op obejmuje 4 osoby a nie 8 no i nie ma jeszcze trybu PvP. Piszcie co wy myślicie o najnowszym dziele Blizzarda.

Awatar użytkownika
TerjeSnow
Posty: 18
Rejestracja: 17 paź 2012, 11:45

Re: Diablo III

Post autor: TerjeSnow » 30 paź 2012, 13:35

Ja grałem w beta i bardzo mi się podoba jak bede miec kase to na pewno kupie!

Usunięty 2886

Re: Diablo III

Post autor: Usunięty 2886 » 02 wrz 2014, 21:16

Trochę odświeżę.
Kupiłem grę parę dni temu, jestem bardzo zaskoczony. Do tej pory grałem w jedną grę typu hack and slash - path of exile - bardzo podobna do diablo, lecz jednak, diablo bije ją i to bardzo. Muszę powiedzieć, że naprawdę mnie wciągnęła. :)

Awatar użytkownika
kick
Bujający w obłokach
Posty: 362
Rejestracja: 26 lip 2018, 3:16
Płeć: Mężczyzna

Diablo III

Post autor: kick » 16 wrz 2018, 13:48

Do dwójki się nie umywa. Dla mnie kiszka.

Gully Foyle

Diablo III

Post autor: Gully Foyle » 16 kwie 2020, 12:50

kick pisze: 16 wrz 2018, 13:48 Do dwójki się nie umywa. Dla mnie kiszka.
Przyznaję, bez porównania z D2. Chociaż mam ograne kilka sezonów w D3 to nie ma w nim tego, co ma dwójka. Ale ma wiele rzeczy, które przeszkadzają. Choćby budowa sezonów, w których gracz jest zmuszony do poświęcenia naprawdę wielu godzin swojego czasu po to tylko, żeby mieć wpis na liście topki. Nic tak naprawdę nie ma z tego rozwoju postaci sezonowych bo na nowy sezon każdy zaczyna od zera. Mało opłacalne jest granie poza sezonem. A i tak ludzie, którzy grają w swoich ekipach szybko opanowują listę i bardzo ciężko jest samemu się na niej znaleźć. Źle to jest zbalansowane, zbieranie sprzętu straciło sens, złoto podnosi się samo, punktów statystyk do rozwijania postaci nie ma i co najgorsze... zrezygnowano z magic find :( (shame on you Blizz, shame shame). Dlatego czekam na czerwiec i ruszam kolejny sezon w D2 :D.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości