Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

Uczucie deja vu

Troszkę dreszczyku emocji, mrożące krew w żyłach, często zaskakujące tematy. Wszystko co nas ciekawi, fascynuje, jest dla nas zagadką. Ufo, duchy, owiane tajemnicą miejsca - możesz wierzyć lub nie.

Re: Uczucie deja vu

Postautor: Ruta » śr 21 maja, 2014 08:09

gonzo84, u mnie tak jest. "Odwracam" zło. xD
Awatar użytkownika
Ruta
Newbie

Has thanked: 72 times
Have thanks: 176 times
Medals: 13

Postautor: Pawian » śr 21 maja, 2014 16:45

gonzo84, mozliwe...? Od 11-12 roku zycia mialam schizy typu deja vu, ze zostane zadzgana nozem w mieszkaniu mojej mamy. Zaczelam tez o tym snic. Nie chce mi sie opowiadac szczegolow, ale glownym powodem, dlaczego wlamywacze sie dostali do domu, byly nieszczelne drzwi. Wygladaly na lekko niedomkniete w lewym gornym rogu, zly montaz itp. W styczniu mama mi powiedziala, ze kupila nowe drzwi, ale jest bardzo zawiedziona montazem, powiedziala ze zamontowali drzwi tak, ze jest mala szpara w lewym gornym rogu. Zalalo mnie zimnym potem i powiedzialam jej, ze jezeli nie wymieni drzwi to nigdy do niej nie przyjade. Wymienila je na nowe drzwi z lepszej firmy i od tamtej pory nie mialam ani jednego snu na ten temat.
nie, nie mam polskich znakow.
Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel

Has thanked: 55 times
Have thanks: 67 times
Marzenie: Zostaly tylko dwa do spelnienia!
Medals: 5

Postautor: gonzo84 » czw 12 cze, 2014 11:15

O rzesz ... powiało grozą. Z tego co piszesz to posiadasz jakieś zdolności w przewidywaniu przyszłości. Nie wydaje mi się żeby był to efekt deja vu. Oczywiście to wszystko może być przypadek i zbieg okoliczności, ale też niekoniecznie ... :przestraszony:
gonzo84
Początkujący marzyciel

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Imię: Romek

Postautor: Pawian » pt 13 cze, 2014 00:36

Mialam bardzo duzo snow, bardzo realistycznych, ktore sie spelnily. Niektore momenty trway nawet po pare minut, wiedzialam dokladnie co sie stanie i moglam dokonczyc czyjes zdania. Dziwna sprawa, ale przez ostatni rok prawie wcale nic mi sie nie sni takiego.
nie, nie mam polskich znakow.
Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel

Has thanked: 55 times
Have thanks: 67 times
Marzenie: Zostaly tylko dwa do spelnienia!
Medals: 5

Poprzednia

Wróć do Strefa tajemnic