Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

Opętanie

Tematy wybrane to zarchiwizowania na rzecz "odświeżenia forum".

Re: Opętanie

Postautor: PCouter » pt 05 lip, 2013 19:25

Co twierdzicie o opętaniu?
Sądzę, że coś takie istnieje.
wg Was jest to możliwe czy nie?
Tak jest możliwe.
Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem. Nie wpadajcie w pułapkę dogmatów, żyjąc poglądami innych ludzi. Nie pozwólcie, żeby hałas cudzych opinii zagłuszył wasz własny wewnętrzny głos. I najważniejsze – miejcie odwagę kierować się sercem i intuicją.
~Steve Jobs
PCouter
Marzyciel-Gaduła+

Has thanked: 11 times
Have thanks: 3 times
Imię: Paweł
Marzenie: Wieść ciekawe życie

Re: Egzrocyzmy przez Skype'a

Postautor: Patorek » ndz 23 mar, 2014 22:35

Kyuji, ja byłem świadkiem łagodniejszych egzorcyzmów(nie pamiętam, czy to ma swoją jakąś nazwę) na modlitwach wstawienniczych. Sytuacja klasyczna, krzyki, rzucanie się, walenie głową o podłogę, mówienie w dziwnych językach,upadanie na ziemię itd. Tylko mnie w przeciwieństwie do Ciebie utwierdziło to w przekonaniu, że takie osoby potrzebują wsparcia.. ale nie duchowego, a medycznego.
~ Jestem jak alfabet - jest we mnie Biblia, Tora, Koran i Markiz de Sade ~
Awatar użytkownika
Patorek
Moderator

Has thanked: 32 times
Have thanks: 108 times
Imię: Twoje marzenie
Medals: 9

Re: Egzrocyzmy przez Skype'a

Postautor: Kyuji » ndz 23 mar, 2014 23:00

Hm... wsparcie medyczne jest ważne, nawet według tego egzorcysty, którego spotkałem. Powiedział, że może oczyścić daną osobę z mrocznej energii, ale nie jest w stanie usunąć szkód jakie wyrządziła ona na ciało i umysł ofiary, bo samo przejście takiego rytuału zostawia trwały ślad w psychice. Dlatego zawsze doradza, że po takim egzorcyzmie takie wsparcie jest koniecznością i mówi, że w większości wypadków osoby, które proszą o egzorcyzm tak naprawdę potrzebują innego specjalisty.

Chciałbym się jakoś przekonać, że te wszystkie opętania to tak naprawdę ciężkie przypadki zaburzeń pracy mózgu, ale jakoś ciężko jest mi odrzucić możliwość, że może kryć się za tym coś jeszcze.

//Wybacz Ruta, przeczytałem Twoją wiadomość dopiero po wysłaniu. Masz może moc przenoszenia postów do innego tematu? ^^'
Kyuji
Marzyciel-Gaduła

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Imię: Jednorożec

Poprzednia

Wróć do Zbiór tematów archiwalnych