Śpiew

Tworzysz coś? Pochwal się i sprawdź, co tworzą prawdziwi Marzyciele.
Portrecistka
Marzyciel-Gaduła
Posty: 77
Rejestracja: 21 sie 2012, 20:33
Imię: Sandra
Lokalizacja: Szprotawa

Re: Śpiew

Post autor: Portrecistka » 22 sie 2012, 0:42

Śpiewam dla przyjemności :) Mówią, że ładnie, nie mam na koncie sukcesów i nie mam poważnych planów. Chcę aby śpiew sprawiał mi przyjemność jak dotąd, po prostu

Cytruskowa
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 129
Rejestracja: 21 sie 2012, 13:35
Imię: Magda

Re: Śpiew

Post autor: Cytruskowa » 22 sie 2012, 22:40

Zdarza mi się śpiewać, aczkolwiek moim zdaniem to brzmi bardziej jak wycie :D Jednak mam jedną fankę - moją babcię :rotfl:

Portrecistka
Marzyciel-Gaduła
Posty: 77
Rejestracja: 21 sie 2012, 20:33
Imię: Sandra
Lokalizacja: Szprotawa

Re: Śpiew

Post autor: Portrecistka » 23 sie 2012, 13:05

Zawsze coś ! Pozdrowienia dla babci :hurra:

Cytruskowa
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 129
Rejestracja: 21 sie 2012, 13:35
Imię: Magda

Re: Śpiew

Post autor: Cytruskowa » 23 sie 2012, 13:30

Portrecistka pisze:Zawsze coś ! Pozdrowienia dla babci :hurra:


Przekażę :D

LejdiCzoklet
Marzyciel-Gaduła
Posty: 96
Rejestracja: 24 lip 2012, 17:46
Imię: Ania
Lokalizacja: Górka Lubartowska

Re: Śpiew

Post autor: LejdiCzoklet » 16 wrz 2012, 15:53

Ja śpiewam po cichu pod prysznicem tak żeby szyby nie popękały :P

DkFusion
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 100
Rejestracja: 15 sie 2012, 20:15
Lokalizacja: Slp

Re: Śpiew

Post autor: DkFusion » 17 wrz 2012, 14:27

LejdiCzoklet pisze:Ja śpiewam po cichu pod prysznicem tak żeby szyby nie popękały :P
Ostatnio sprawiłam sobie radio prysznicowe. Tak więc średni czas poświęcony na kąpiel przedłużył się o 15 minut :hyhy:
Koncerty podczas mycia naczyń, zawsze spoko. W towarzystwie śpiewanie mam zabronione.

wioletta90gda
Posty: 2
Rejestracja: 21 wrz 2012, 19:29
Imię: Wioletta

Re: Śpiew

Post autor: wioletta90gda » 21 wrz 2012, 19:33

Spiewanie to moja pasja , śpiewam od 15 lat

Lionne
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 145
Rejestracja: 23 lip 2012, 16:24
Imię: Monika

Re: Śpiew

Post autor: Lionne » 15 sty 2013, 21:29

Mój jedyny sukces związany ze śpiewaniem to chyba fakt, że w reakcji na mój śpiew szyby w oknach jednak nie pękają;p.
Nie umiem śpiewać, żałuję cholernie, ale nie umiem. Ograniczam się więc do nucenia sobie ot tak, w zaciszu domowym, gdy nikogo tym specjalnie nie zranię estetycznie.;D

aenimaa
Marzyciel-Gaduła
Posty: 61
Rejestracja: 11 sty 2013, 14:21
Imię: Anna

Re: Śpiew

Post autor: aenimaa » 16 sty 2013, 12:31

Niestety matka natura nie obdarowała mnie ładnym głosem. Tak samo zresztą jak moją mamę i siostrę. Kiedy śpiewamy razem sto lat, ludzie zdmuchują świeczki w tempie ekspresowym:D

Markiza
Marzyciel-Gaduła
Posty: 80
Rejestracja: 05 cze 2011, 14:35

Re: Śpiew

Post autor: Markiza » 21 sty 2013, 12:43

Niestety nie śpiewam zbyt ładnie, ale to jest dziwne. Recytuję wierszę od lat i powinnam również ładnie śpiewać. Niestety ja potrafię tylko zaśpiewać "Rozkwitały pąki białych róż". :]

Usunięty 2886

Re: Śpiew

Post autor: Usunięty 2886 » 21 sty 2013, 15:46

Ja śpiewam od lat 4. Niby mówią, że bardzo ładnie, ale sam nic w tym nie widzę. Skala głosu - pi razy drzwi - dwie oktawy, może trochę więcej :)

Nanya
Extra marzyciel
Posty: 792
Rejestracja: 22 gru 2012, 23:04
Imię: Cysia
Płeć: Kobieta

Re: Śpiew

Post autor: Nanya » 27 sty 2013, 18:22

QueenDream pisze:Śpiewacie może?
Śpiewałam sporo między 14 a 21 rokiem życia. Był to mój "instrument" dodatkowy, obok fortepianu w szkole muzycznej I stopnia, a II stopnia - już główny. Śpiewałam zazwyczaj w chórach, nierzadko partie solowe (jestem mezzosopran). Najczęściej repertuar operowy, jazz i gospel. Na studiach dołączyła jeszcze do tego poezja śpiewana.
QueenDream pisze:Macie jakieś sukcesy z tym związane?
Partia solowa w Filharmonii Krakowskiej przy pełnej sali (myślałam, że umrę :rotfl: )

Niestety przerwałam to wszystko, a być może dziś śpiewałabym zawodowo. Kto wie :oczami:

Pro
Newbie
Posty: 1853
Rejestracja: 04 sie 2012, 17:14
Imię: Hubert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Polska B

Re: Śpiew

Post autor: Pro » 29 sty 2013, 18:43

Jak jestem sam to coś tam sobie śpiewam myjąc naczynia albo grając na kompie, ale oczywiście umiejętności mam zerowe i jestem totalnym przeciwieństwem talentu wokalnego.

Moim największym sukcesem była solowa partia w przedstawieniu kółka teatralnego. Była to nasza własna przeróbka "Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków" na musical o higienie osobistej. Byłem jednym z krasnali i śpiewałem coś o myciu rąk przed jedzeniem, pod muzykę z jakiegoś kawałka Budki Suflera, a raz w zastępstwie grałem księcia i musiałem zaśpiewać w finałowym duecie o tym, że nie wolno jeść niemytych owoców :wstyd: Wystawiliśmy to około 20 razy, największa widownia była na premierze - wszyscy rodzice, nauczyciele i garstka dzieci. Jeśli dobrze pamiętam była to trzecia lub czwarta klasa podstawówki.

Shinto
Bujający w obłokach
Posty: 413
Rejestracja: 13 mar 2013, 12:02
Lokalizacja: Zielona Wyspa

Re: Śpiew

Post autor: Shinto » 13 mar 2013, 14:44

Ja śpiewam głównie przy goleniu ale raczej jest to pianie Koguta :D
Kiedy sam siesłyszę to czuję,że powinienem schować się do mysiej dziury :wstyd:

Debesis
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2013, 21:31
Imię: Camii
Płeć: Kobieta

Re: Śpiew

Post autor: Debesis » 12 lip 2013, 21:51

Ja śpiewam i piszę piosenki. Jestem zakochana w tym co robię... jak śpiewam, to mam swój drugi świat, do którego tylko ja mam klucz. Nie patrzę na opinie ludzi, to jak ja śpiewam, kocham to co robię, to chyba nikomu nie powinno przeszkadzać ?

she
Newbie
Posty: 14136
Rejestracja: 05 gru 2010, 17:56
Imię: Patrycja
Lokalizacja: z polskowłoslandi ;)

Re: Śpiew

Post autor: she » 13 lip 2013, 1:18

To, że robisz to co kochasz, na pewno nie przeszkadza innym, no chyba że przez Ciebie cierpią :D

Ajsza
Bujający w obłokach
Posty: 214
Rejestracja: 12 lip 2013, 10:17
Imię: Ajsza
Płeć: Kobieta

Re: Śpiew

Post autor: Ajsza » 13 lip 2013, 10:06

Bardzo lubię śpiewać i nucić. Nie wiem dlaczego, ale na prawdę śpiewanie sprawia mi (i nie tylko) ogromną przyjemność. Robię to raczej tak...średnio, dlatego zazwyczaj się nie wychylam. Kiedy śpiewałam publicznie to raczej w chórach...solo nie dla mnie i przez stres i to, że nie uważam siebie za ekspertkę w tej dziedzinie.
Ale osoby które kochają i potrafią śpiewać zachęcam do ujawnienia się. W dobie internetu i programów rozrywkowych jest tyle możliwości, że warto spróbować. Tym bardziej, że wiele z "gwizd" na prawdę śpiewa średnio.

Thor
Extra marzyciel
Posty: 675
Rejestracja: 18 gru 2012, 14:34
Imię: Jarek
Płeć: Mężczyzna

Re: Śpiew

Post autor: Thor » 13 lip 2013, 13:43

Najczęściej wyje AC DC w domu jak nikogo nie ma - uwielbiam to ale się wstydzę :wstyd: :P

Włóczykij
Marzyciel-Gaduła
Posty: 76
Rejestracja: 06 sie 2013, 18:15
Imię: Narcyz
Płeć: Mężczyzna

Re: Śpiew

Post autor: Włóczykij » 07 sie 2013, 16:41

QueenDream pisze:Śpiewacie może?Macie jakieś sukcesy z tym związane?
Ja???????? :rotfl: :rotfl: Mam takie predyspozycje ale jak na razie nikt mi nie chce w to uwierzyć.

Punishment
Newbie
Posty: 400
Rejestracja: 12 wrz 2012, 7:14
Płeć: Mężczyzna

Re: Śpiew

Post autor: Punishment » 27 wrz 2013, 6:52

Ja śpiewam troszkę ale nie dla szerszej publiczności a dla najbliższego grona znajomych. :) A robię to dlatego, że lubię czasem sobie pośpiewać. :D Głos mam dobry tak twierdzą znajomi. Sam wiem, że mam dziwny jak na chłopaka to pewnie dlatego. xD Zresztą śpiew jakoś stał się moją pasją i niema dnia aby sobie trochę nie pośpiewał. :D

filozof90
Newbie
Posty: 1196
Rejestracja: 16 kwie 2012, 18:46
Imię: Kamil
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Miasto śląskie i trzech diabłów.

Re: Śpiew

Post autor: filozof90 » 27 wrz 2013, 7:44

Śpiewać lubię, głos mam nie najgorszy, choć to kwestia gustu. Lubię się bawić utworami, śpiewać je w dziwny sposób, np. jakbym miał głos dziecka, wibruje głosem, albo śpiewam moim bardzo niskim głosem, który się średnio do tego nadaje :D

Śpiewam w domu często, jak ćwiczę gitarę, to sobie muzykuje. Na rodzinnych imprezach, jak mojej mamie się przypomni, to mnie męczy o Zegarmistrza Światła i nie za bardzo można odmówić :niepewny:

Strasznie lubię karaoke, ze znajomymi wybieram się jak tylko nadarzy się okazja. Nie jestem najlepszym śpiewakiem świata, fałsze czasami się zdarzają, jestem amatorskim wymielaczem melodyjnych dźwięków, ale nie wstydzę się tego, przecież to nie żaden konkurs, a zabawa :D

Mam na koncie kilka wygranych internetowych karaoke :D
(Serwery głosowe FTW :ciacho: )

Alikia
Początkujący marzyciel
Posty: 44
Rejestracja: 10 lis 2013, 19:07
Imię: Natalia
Płeć: Kobieta

Re: Śpiew

Post autor: Alikia » 15 lis 2013, 13:33

Troszkę osiągnęłam, nagrania mam na yt, wygrywam idole na serwerach TeamSpeak 3:)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość