Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

Spowiedź ognia - blog o ciągu pisarskim

Reklama dostępna po napisaniu 50 postów oraz po zapoznaniu się z Regulaminem.

Spowiedź ognia - blog o ciągu pisarskim

Postautor: Student » pt 21 wrz, 2012 18:43

Obrazek

Blog powstał na potrzeby żalenia się przy pisaniu pierwszej rzeczy, którą chcę skończyć, kończę i skończę. Projekt "Spowiedź Ognia" staje się coraz bardziej oficjalny i nabiera pełniejszych kształtów, jak kobieta w ciąży. Tylko czekać, aż urodzi.

To na tyle z opisu stworzone kiedyś tam na forum. A tak prosto i na szybko... Przestałam pisać 10 rzeczy na raz i zostawiać je w połowie. Mam zeszyt planów, rysunków, osi czasy, konspektów i innych szkiców wszelakich, dzięki którym pomału tworzę całość i nie ruszam niczego innego, póki nie postawię przysłowiowej ostatniej kropki w tym tekście.
O czym jest/ma być powieść? Trudno mi pisać o tym na tyle, aby nie zdradzić wiele, a jednak zaciekawić (mam nadzieję) i chyba też dlatego powstał ten blog - aby dzielić się małymi fragmentami, szkicami, pomysłami, ale nie zdradzać całości. Dlatego jeśli ktoś oczekuje poczytania sobie opowiadania w częściach, to nie ten blog. Ten blog traktuje o tworzeniu i przedstawia części jego owoców. Niemniej, zapraszam.

(Link zwrotny w prawej kolumnie).
Kiedy ktoś spotyka kogoś
Idąc pośród zbóż
Gdy ktoś pocałuje kogoś
Płakać chciałby któż?
Student
Extra marzyciel

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Re: Spowiedź ognia - blog o ciągu pisarskim

Postautor: QueenDream » pt 21 wrz, 2012 18:46

Ciekawy blog w wolnej chwili na pewno poczytam.
"Tak jak obłok zstąpił z nieba podał rękę, tak jak ptak mi dziś zaśpiewa swą piosenkę, tak jak szczęście trwa już wiecznie, trwa dziś dłużej, tak on szczęście mi przyniesie, białe róże...."
Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator

Has thanked: 51 times
Have thanks: 42 times
Imię: Aldona
Marzenie: Być szczęśliwą i spełnioną mężatką.
Medals: 1

Wróć do Reklama