Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

Komputeromaniak.net

Reklama dostępna po napisaniu 50 postów oraz po zapoznaniu się z Regulaminem.

Komputeromaniak.net

Postautor: TRACKER » czw 23 lut, 2012 21:19

Cześć, na wstępie informuję, iż mam pozwolenie od QueenDream na zamieszczenie tego tematu, przed magiczną bariera 50 postów na koncie - proszę więc nie usuwać ;)

Do sedna..

Obrazek

Chciałbym przedstawić Wam moje forum komputerowo-webmasterskie http://komputeromaniak.net, które to pomaga w tworzeniu stron www, czy też w razie problemów z komputerem :) Rozmawiamy także na inne tematy, więc każdy znajdzie coś dla siebie...
Działy jakimi dysponujemy to np. systemy operacyjne, overclocking, prawne aspekty it, a także grafika i wiele innych...
Forum posiada specjalnie zmodyfikowany przez moją osobę wygląd,który to dzięki temu jest wyjątkowy i niepowtarzalny ;)

Na forum panuje miła atmosfera, ale brakuje nam aktywnych użytkowników - dlatego też się reklamujemy :)
Nic to panie i panowie... Co więcej kryje się na forum? O tym przekonacie się sami dokonując rejestracji :)

Pozdrawiam, TRACKER - właściciel forum. :hurra:
Moje forum w sieci? Oczywiście - wpisz frazę w Google "forum webmasterskie" i znajdź nazwę komputeromaniak :) - oto i one ;)
Nie potrafisz szukać? - Zobacz tu: post235007.html
TRACKER

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Imię: Robert

Re: Komputeromaniak.net

Postautor: V » pt 24 lut, 2012 00:07

Nuuuda.
Dlaczego nie w moim łóżku palisz tej nocy papierosa za papierosem?
V
Newbie

Has thanked: 22 times
Have thanks: 33 times
Imię: Eljot
Medals: 3

Postautor: sepän poika » pt 24 lut, 2012 19:41

Trochę mało postów jak na tyle czasu istnienia no i praktycznie brak dyskusji w tematach dotyczących sedna samego forum, zamiast tego spora aktywność w spamie... Średnio wzbudza zaufanie na pierwszy rzut oka.
Choć trzeba przyznać, że oprawa graficzna cieszy oko.
- Życie nie jest ani dobre, ani złe.
- A jakie?
- Nieuniknione. Jeden ma wygrane, drugi ma przesrane.
sepän poika
Newbie

Has thanked: 55 times
Have thanks: 76 times
Medals: 7

Postautor: Lussi-M » pn 27 lut, 2012 13:39

Przyznam szczerze, że po tematyce samego forum spodziewałem się czegoś więcej, a to co jest nie spełniło moich oczekiwań. Jeśli się coś ruszy i poprawi, to zawitam tam na pewno na dłużej, a teraz, jak to napisał użytkownik powyżej- nuda.
Nie rozmawiam z użytkownikami poprzez Prywatną Wiadomość. Wszelkie wiadomości będą ignorowane.
Awatar użytkownika
Lussi-M
Newbie

Has thanked: 3 times
Have thanks: 3 times
Marzenie: Jest ich za wiele, aby wybrać jedno!
Medals: 1

Wróć do Reklama