Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

Pogadajmy

Znajdują się tu wszelkiego rodzaju gry forumowe oraz "spamowe tematy". Nie znaczy to jednak, że w tym dziale robimy co chcemy. Tu również obowiązuje Regulamin.

Re: Pogadajmy

Postautor: Śniący » pt 29 gru, 2017 20:27

Rachel pisze:Śniący, Nie wiem czy kiedykolwiek jak Cię czytam stwierdzę, że wiesz co piszesz.. Jesteś mocno oderwany od rzeczywistości albo tylko mi się wydaje.. Szczerze mogę jedynie Ci współczuć takiego podejścia do spraw. Pociesza Cię to, że ktoś inny ma gorzej ? To gdy Ci się ktoś zwierza mówisz sobie w myślach "Dobrze mu tak. Jednak u mnie nie jest tak źle"?
Śniący pisze: a są tacy, co mają nawet gorzej i też żyją.

A mieliby nie żyć? Dopiero wtedy dostrzegałbyś w tym cokolwiek złego?

Wiesz co..stale jęczysz na forum jaki to nie jesteś smutny, jak to Cię nikt nie zauważa i te inne ale sam sprawiasz wrażenie osoby mocno od siebie odpychającej więc szczególnie mnie to nie dziwi.
Poza tym z tego co piszesz trzeba się z tym pogodzić zatem po co ostatecznie wylewasz swoje żale, oczekujesz współczucia, głaskania po główce czy czego?
Śniący pisze:Życie to nie jest bajeczka...

A ktokolwiek twierdzi, że jest?
Śniący pisze:Ale to jest sprawa przystosowania do takiej sytuacji.
Nie mam żadnych przyjaciół i nigdy ich nie miałem, więc ze wszystkim jestem sam, ale i tak ważne, że sobie radzę.

Faktycznie sobie radzisz wplatając w co drugi post jacy to ludzie nie są.. A Ty, jaki jesteś? Wszyscy dookoła są be a Ty najbardziej cierpiący a zarazem wspanialutki?
Śniący pisze:Ja to mam tak, od wielu lat, że jakoś nikomu nie zależy na tym, żebym z kimś był w Sylwestra i witał NOWY ROK.

A Ty się o kogokolwiek starasz? O jakiekolwiek towarzystwo? Muszę Cię zasmucić.. Inni nie domyślą się, że być może Ci na tym zależy. Trzeba czasami dać coś od siebie.

A tak poza tym mamy dobry rząd, wybitnych fachowców, gospodarka idzie do przodu a ludziom żyję się coraz lepiej. :niepewny:

Chyba w ogóle nie zrozumiałaś, o co chodziło, a już źle oceniasz, i to bezpodstawnie?
Mam kilka swoich marzeń, ale nie wiem czy choćby jedno z nich mi się spełni...
Awatar użytkownika
Śniący
Extra marzyciel

Has thanked: 0 time
Have thanks: 14 times
Imię: Konrad
Marzenie: Wyjechać i zwiedzić USA, Rosje, daleką Syberię.

Postautor: Rachel » pt 29 gru, 2017 20:53

Jestem istotą rozumną. Więc zrozumiałam.
Awatar użytkownika
Rachel
Marzyciel-Gaduła+

Has thanked: 1 time
Have thanks: 8 times

Postautor: Śniący » pt 29 gru, 2017 21:07

Rachel pisze:Jestem istotą rozumną. Więc zrozumiałam.

Tylko że ja widzę, że czepiasz się niesłusznie i nie jesteś pierwszą osobą, która się tak na postach zachowywała, ale mniejsza z tym.

Chodzi o to, i chciałbym, żebyś to lepiej zrozumiała, że ja nie mam nic do ludzi, mających gorzej ode mnie, tylko ogólnie tak powiedziałem, bo taka jest prawda i to tyle.
To jest bardzo smutne, że ludzie tacy żyją gorzej, mają trudności i byłoby fajnie, gdyby sytuacja im się polepszyła.
Najpierw zrozum coś dobrze, a potem oceniaj, bo jak na razie, to zarzuciłaś mi nieprawdziwe rzeczy, a ja mam prawo się od tego bronić.
Dlaczego ja nigdy się na forum nikogo nie czepiałem, na postach, w tematach?
Bo ja szanuję wypowiedzi i zdanie innych.
Nie jestem dla nikogo niemiły i złośliwy, za to do mnie niektórzy na forum mają takie nastawienie.
Nie jestem draniem w przeciwieństwie do niektórych.

To, że ja powiem o mojej sytuacji na forum, w normalnej wypowiedzi, to musi być od razu negatywnie i niesłusznie przez kogoś odebrane?
Bo zaraz ktoś zarzuci, i to błędnie, że to jest "użalanie się"?
Otóż nie, nie jest.
Awatar użytkownika
Śniący
Extra marzyciel

Postautor: Dafne » pt 29 gru, 2017 21:12

Śniący pisze:nie jesteś pierwszą osobą, która się tak na postach zachowywała, ale mniejsza z tym.
W jaki sposób idzie się zachowywać "na postach"?

Zapewne chodzi mu o mnie. O ja niedobra. :swirus:
tysiące twarzy
setki miraży
Awatar użytkownika
Dafne
Spełniacz Marzeń

Has thanked: 100 times
Have thanks: 137 times
Medals: 10

Postautor: Rachel » pt 29 gru, 2017 21:19

Facet ma swój świat i chyba dla mnie samej lepiej zamilknę.
Zaraz jeszcze usłyszę, że jestem feministką. :]
Awatar użytkownika
Rachel
Marzyciel-Gaduła+

Postautor: Śniący » pt 29 gru, 2017 21:25

Ja do koleżanki Dafne nic nie mam.
Nie lubię wszczynać konfliktów, ani niemiłej atmosfery, ale niektórzy na forach lubią to robić, również ze złośliwości wobec innych.

Ja swoje zdanie powiedziałem i szanuję zdanie innych.
Awatar użytkownika
Śniący
Extra marzyciel

Postautor: Dafne » pt 29 gru, 2017 21:48

Śniący, Twój problem polega na tym, że wszystko bierzesz do siebie i nie ma w Tobie krzty samokrytycyzmu. Wszyscy wokół są tacy niedobrzy, nie tacy. Pytanie czemu ktoś ma się podporządkować pod Ciebie. Już widzę, że nie byłabym w stanie się choćby kumplować z kimś podobnym do Ciebie. Jesteśmy chyba całkowicie różni i ja Cię nie kumam. Nie kumam po prostu takich osób, takiego stylu bycia. W przyjaźni czy bliższej znajomości jestem dość bezpośrednia i gdybym któregoś dnia powiedziała coś krytycznego pod Twoim adresem, jak byś zareagował? Rzuciłbyś focha i tyle by było ze znajomości? Czy mimo wszystko to przemyślał? Zresztą nawet w tym temacie wolałam dodać, że żartuję, bo znów byś się poczuł skrzywdzony.

Poza tym odnoszę wrażenie, że przy Tobie każdy musi być taki śmiertelnie poważny. No nie da się, przynajmniej ja bym tak nie umiała na dłuższą metę. Podejrzewam, że reszta ma podobne zdanie.
tysiące twarzy
setki miraży
Awatar użytkownika
Dafne
Spełniacz Marzeń

Postautor: Śniący » pt 29 gru, 2017 22:22

Dafne pisze:Śniący, Twój problem polega na tym, że wszystko bierzesz do siebie i nie ma w Tobie krzty samokrytycyzmu. Wszyscy wokół są tacy niedobrzy, nie tacy. Pytanie czemu ktoś ma się podporządkować pod Ciebie. Już widzę, że nie byłabym w stanie się choćby kumplować z kimś podobnym do Ciebie. Jesteśmy chyba całkowicie różni i ja Cię nie kumam. Nie kumam po prostu takich osób, takiego stylu bycia. W przyjaźni czy bliższej znajomości jestem dość bezpośrednia i gdybym któregoś dnia powiedziała coś krytycznego pod Twoim adresem, jak byś zareagował? Rzuciłbyś focha i tyle by było ze znajomości? Czy mimo wszystko to przemyślał? Zresztą nawet w tym temacie wolałam dodać, że żartuję, bo znów byś się poczuł skrzywdzony.

Poza tym odnoszę wrażenie, że przy Tobie każdy musi być taki śmiertelnie poważny. No nie da się, przynajmniej ja bym tak nie umiała na dłuższą metę. Podejrzewam, że reszta ma podobne zdanie.

No to ja Ci teraz powiem tak, mylisz się, co do mnie, i to podwójnie.
To jest tylko takie, Twoje wrażenie i to nie jest akurat moja wina, że tak to odbierasz.
Nie, ja nie biorę nic do siebie, a przynajmniej nie wszystko i to jest następne, złe wrażenie u Ciebie.
Po raz kolejny, nic nie mogę poradzić na to, że ktoś, czy Ty tak odbierasz.

Jak tu bym się nie wypowiedział, to jednak zawsze ktoś, błędnie, niesłusznie coś sobie ubzdura i to będzie mi wmawiał...

I ja tego nie rozumiem.

Problem jest właśnie taki, że to do mnie ktoś, coś ma, tyle że niesłusznie, a ja mam prawo się bronić przed jakimiś zarzutami.
To jest trochę nie ok.

Zauważyłem, i to już od jakiegoś czasu, że na forum tutaj, panuje "obojętna atmosfera", inni są tutaj traktowani, jakby ich w ogóle nie było, a też uczestniczą na forum i coś wnoszą w tematach.

Powiedziałem tutaj, w temacie wyraźnie i dobitnie, że ja sobie radzę w samotności, że daję radę, że żyję, funkcjonuję, to nadal ktoś mnie tutaj głupio odbiera.
Od razu jest to negatywnie rozumiane...

I to błąd...

Akurat nie trawię, bardzo tego, jak ktoś ocenia bezpodstawnie, coś sobie wymyśla i komuś zarzuca.
Zresztą, to nie jedyne forum, na którym panuje taka atmosfera, bo na innych forach też panuje obojętność, ponieważ to jest tylko forum, bez życia realnego i każdy może pisać, co się komuś podoba.

Ja zawsze się będę bronił na forum przed nieprawdziwymi zarzutami, które ktoś wymyśla.

No przykro mi, ale to tak jest.
Awatar użytkownika
Śniący
Extra marzyciel

Postautor: Dafne » pt 29 gru, 2017 22:32

Śniący pisze:Akurat nie trawię, bardzo tego, jak ktoś ocenia bezpodstawnie, coś sobie wymyśla i komuś zarzuca.

Dystans do siebie na sto pro, nie ma co. :swirus:

Śniący pisze:Zauważyłem, i to już od jakiegoś czasu, że na forum tutaj, panuje "obojętna atmosfera", inni są tutaj traktowani, jakby ich w ogóle nie było, a też uczestniczą na forum i coś wnoszą w tematach.
I czemu miałoby być inaczej? Nikt tu siebie nie zna w realu raczej, a jeśli tak, to jednostki. Więc to normalne, że obojętność w przypadku kogoś "z netu" występuje. Większość osób codziennie mijanych na ulicach nam dynda, to czemu na jakimś forum ma być inaczej.
tysiące twarzy
setki miraży
Awatar użytkownika
Dafne
Spełniacz Marzeń

Postautor: Śniący » pt 29 gru, 2017 22:42

Dafne pisze:
Śniący pisze:Akurat nie trawię, bardzo tego, jak ktoś ocenia bezpodstawnie, coś sobie wymyśla i komuś zarzuca.

Dystans do siebie na sto pro, nie ma co. :swirus:

Śniący pisze:Zauważyłem, i to już od jakiegoś czasu, że na forum tutaj, panuje "obojętna atmosfera", inni są tutaj traktowani, jakby ich w ogóle nie było, a też uczestniczą na forum i coś wnoszą w tematach.
I czemu miałoby być inaczej? Nikt tu siebie nie zna w realu raczej, a jeśli tak, to jednostki. Więc to normalne, że obojętność w przypadku kogoś "z netu" występuje. Większość osób codziennie mijanych na ulicach nam dynda, to czemu na jakimś forum ma być inaczej.

No tak i nikogo nic nie obchodzi, poza wypowiedziami na forum.
Ze znajomościami, z forów to też bywa różnie, ale to jeszcze można zrozumieć.
Jeżeli chodzi o nastawienie wobec innych na forum, czepianie się niesłuszne, zarzucanie jakichś bzdur, bo ktoś ma swoje zdanie, to już nie jest tak całkiem w porządku, ale mi to też jest obojętne, ale swoje zdanie mam prawo wypowiedzieć, co mi się nie podoba.

I to nie oznacza tego, że ja to biorę do siebie.

Ja tylko tak jestem odbierany, ale to za mało.

No a łatwo się ocenia innych, na forum, bo nie zna się tu nikogo, nie widzi się innych, a napisać o kimś to można wszystko.
Ja do tego tak nie podchodzę.

Nigdy nikogo na forum nie obrażałem, nie traktowałem źle, nie czepiałem się i to ktoś mógłby docenić.

Chodzi też o sposób wypowiedzi, odnosząc się do innych i niektórzy nie mają miłego podejścia do innych na forum.

No ale nie ma co dalej przedłużać, bo ja już nie raz o tym mówiłem i myślałem, że już będzie miła atmosfera, nie będzie "czepiania się".
Awatar użytkownika
Śniący
Extra marzyciel

Postautor: Dafne » pt 29 gru, 2017 22:56

Śniący, ale czy ktoś tu Cię obraża? Bo nie zauważyłam. Na tym forum ogólnie nie ma żadnych dyskusji, dlatego zdziwiłabym się, gdyby tak się działo.

Nie mam też wrażenia, że ktoś się czepia. Jak dla mnie wygodniej kogoś zacytować i odnosić się do fragmentu wypowiedzi, niż pisać ogólnikowo. Przynajmniej ktoś wie co dana osoba ma na myśli. Na żywo rozmowy wyglądają dużo bardziej naturalnie niż na forum. Tu jednak jesteśmy ograniczeni do okienka i znaczków, dlatego sam komunikat to nie wszystko. :P
tysiące twarzy
setki miraży

For this message the author Dafne has received thanks:
Iluminacja(sob 30 gru, 2017 16:46)
Awatar użytkownika
Dafne
Spełniacz Marzeń

Postautor: Śniący » pt 29 gru, 2017 23:41

Dafne pisze:Śniący, ale czy ktoś tu Cię obraża? Bo nie zauważyłam. Na tym forum ogólnie nie ma żadnych dyskusji, dlatego zdziwiłabym się, gdyby tak się działo.

Nie mam też wrażenia, że ktoś się czepia. Jak dla mnie wygodniej kogoś zacytować i odnosić się do fragmentu wypowiedzi, niż pisać ogólnikowo. Przynajmniej ktoś wie co dana osoba ma na myśli. Na żywo rozmowy wyglądają dużo bardziej naturalnie niż na forum. Tu jednak jesteśmy ograniczeni do okienka i znaczków, dlatego sam komunikat to nie wszystko. :P

To ja powiedziałem, że ja na forum nikogo nigdy nie obrażałem, nie czepiałem się.
Ty sobie możesz cytować kogo chcesz, i jak chcesz, bo to Twoja sprawa i ja do tego nic nie mam.

Wystarczy tylko, żebyś zmieniła podejście do mojej osoby i będzie OK.
Zresztą, nie dotyczy to tylko Ciebie, ale też tej, drugiej koleżanki, która coś do mnie miała i inaczej coś odebrała, czepiając się mojej wypowiedzi na temat samotności i tak dalej...

To, że na forum nikogo realnie nie znamy, nie widzimy, nie znaczy, że nie trzeba się miło i normalnie do kogoś odnosić.
Nie mówię, że na postach często dochodzi do takich sytuacji, że ktoś się mnie, czy innych czepia, bo były i są momenty, w których jest normalnie, ale nie zawsze.

Chciałbym, żebyś nie miała żadnych uprzedzeń wobec mnie i zaczęła mieć do mnie normalne nastawienie.
Tym bardziej że nie znasz mnie w ogóle realnie.
Awatar użytkownika
Śniący
Extra marzyciel

Postautor: Iluminacja » sob 30 gru, 2017 16:54

Dafne pisze:HELLBRINGER, ale Michcio, bo widzisz, Śniący

HELLBRINGER pisze:
Nie ma już nadziei.

, że tak zacytuję Twój podpis, który może się odnosić także do Śniącego.
Najlepiej stać przed oknem i czekać aż ktoś sam domyśli się, że ktoś chce pogadać... :ciacho:
Wszyscy śmiali się i dokazywali.

Śniący pisze:Chyba w ogóle nie zrozumiałaś, o co chodziło, a już źle oceniasz, i to bezpodstawnie?

To nie był zbyt skomplikowany tekst, żeby nie móc go zrozumieć.

Rachel pisze:Zaraz jeszcze usłyszę, że jestem feministką. :]

Najgorsza obelga na świecie. :mad:

Śniący pisze:Powiedziałem tutaj, w temacie wyraźnie i dobitnie, że ja sobie radzę w samotności, że daję radę, że żyję, funkcjonuję

Nie bardzo wiem jak samotność może uniemożliwiać normalne funkcjonowanie. Ale ok, funkcjonujesz, ale dałeś do zrozumienia, że nie za bardzo pasuje Ci taka sytuacja.

Śniący pisze:No a łatwo się ocenia innych, na forum, bo nie zna się tu nikogo, nie widzi się innych, a napisać o kimś to można wszystko.

Nigdy nikogo na forum nie obrażałem, nie traktowałem źle, nie czepiałem się i to ktoś mógłby docenić.

Ale...po co robisz sobie tu autoreklamę?

Śniący pisze:Ty sobie możesz cytować kogo chcesz, i jak chcesz, bo to Twoja sprawa i ja do tego nic nie mam.

Wow, dobrze, że pozwoliłeś.

Śniący pisze:Wystarczy tylko, żebyś zmieniła podejście do mojej osoby i będzie OK.
Zresztą, nie dotyczy to tylko Ciebie, ale też tej, drugiej koleżanki, która coś do mnie miała i inaczej coś odebrała, czepiając się mojej wypowiedzi na temat samotności i tak dalej...
Srsly? Myślę, że odebrała to tak jak większość. (Albo się mylę) W każdym razie chyba nie widziałeś czepiania z prawdziwego zdarzenia skoro tamtą wypowiedź tak potraktowałeś.

Śniący pisze:To, że na forum nikogo realnie nie znamy, nie widzimy, nie znaczy, że nie trzeba się miło i normalnie do kogoś odnosić.

Hmm, czyli non stop mamy sobie spijać z dzióbków? Nie no, jest jeszcze coś pomiędzy byciem miłym a dowalaniem się do postów.

Śniący pisze:Chciałbym, żebyś nie miała żadnych uprzedzeń wobec mnie i zaczęła mieć do mnie normalne nastawienie.
Jezu...skoro zna Cię tylko z forum to jak ma Cię oceniać przez pryzmat całej Twojej osoby?
Btw. co to jest normalne nastawienie? Jest jakiś wzorzec?
Lecz diabeł kocha wybrane dzieci i czuwa, by nic nie przeszkodziło w realizacji jego planów.

For this message the author Iluminacja has received thanks:
Dafne(sob 30 gru, 2017 18:51)
Awatar użytkownika
Iluminacja
Newbie

Has thanked: 58 times
Have thanks: 43 times
Medals: 7

Postautor: Śniący » sob 30 gru, 2017 17:49

Iluminacja pisze:
Dafne pisze:HELLBRINGER, ale Michcio, bo widzisz, Śniący

HELLBRINGER pisze:
Nie ma już nadziei.

, że tak zacytuję Twój podpis, który może się odnosić także do Śniącego.
Najlepiej stać przed oknem i czekać aż ktoś sam domyśli się, że ktoś chce pogadać... :ciacho:
Wszyscy śmiali się i dokazywali.

Śniący pisze:Chyba w ogóle nie zrozumiałaś, o co chodziło, a już źle oceniasz, i to bezpodstawnie?

To nie był zbyt skomplikowany tekst, żeby nie móc go zrozumieć.

Rachel pisze:Zaraz jeszcze usłyszę, że jestem feministką. :]

Najgorsza obelga na świecie. :mad:

Śniący pisze:Powiedziałem tutaj, w temacie wyraźnie i dobitnie, że ja sobie radzę w samotności, że daję radę, że żyję, funkcjonuję

Nie bardzo wiem jak samotność może uniemożliwiać normalne funkcjonowanie. Ale ok, funkcjonujesz, ale dałeś do zrozumienia, że nie za bardzo pasuje Ci taka sytuacja.

Śniący pisze:No a łatwo się ocenia innych, na forum, bo nie zna się tu nikogo, nie widzi się innych, a napisać o kimś to można wszystko.

Ale...po co robisz sobie tu autoreklamę?

Śniący pisze:Ty sobie możesz cytować kogo chcesz, i jak chcesz, bo to Twoja sprawa i ja do tego nic nie mam.

Wow, dobrze, że pozwoliłeś.

Śniący pisze:Wystarczy tylko, żebyś zmieniła podejście do mojej osoby i będzie OK.
Srsly? Myślę, że odebrała to tak jak większość. (Albo się mylę) W każdym razie chyba nie widziałeś czepiania z prawdziwego zdarzenia skoro tamtą wypowiedź tak potraktowałeś.

Śniący pisze:To, że na forum nikogo realnie nie znamy, nie widzimy, nie znaczy, że nie trzeba się miło i normalnie do kogoś odnosić.

Hmm, czyli non stop mamy sobie spijać z dzióbków? Nie no, jest jeszcze coś pomiędzy byciem miłym a dowalaniem się do postów.

Śniący pisze:Chciałbym, żebyś nie miała żadnych uprzedzeń wobec mnie i zaczęła mieć do mnie normalne nastawienie.
Jezu...skoro zna Cię tylko z forum to jak ma Cię oceniać przez pryzmat całej Twojej osoby?
Btw. co to jest normalne nastawienie? Jest jakiś wzorzec?

No cóż, ja swoje już powiedziałem i nie raz już przerabiałem na forum taką sytuację z kilkoma osobami.
A to zaczyna męczyć.

Chodzi o to, żeby zmienić normalnie nastawienie i to nie jest takie trudne.
Ale są osoby na forum, które lubią się innych niesłusznie czepiać, tyle że mnie to nie bawi.

-- sob 30 gru, 2017 18:50 --

Proponuję zmienić dyskusję i pogadać o czymś ciekawym.
:orany:
Awatar użytkownika
Śniący
Extra marzyciel

Postautor: Pawian » sob 30 gru, 2017 18:35

Śniący pisze:Proponuję zmienić dyskusję i pogadać o czymś ciekawym.

Zdalam sobie sprawe, ze stuknie mi za kilka miesiecy 27 lat i poczulam sie mega staro.
nie, nie mam polskich znakow.

For this message the author Pawian has received thanks: 2
Dafne(sob 30 gru, 2017 18:41), Iluminacja(śr 03 sty, 2018 19:19)
Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel

Has thanked: 56 times
Have thanks: 69 times
Marzenie: Zostaly tylko dwa do spelnienia!
Medals: 5

Postautor: Dafne » sob 30 gru, 2017 18:45

Pawian, za parę miesięcy będę mieć 25 lat, a już mnie wszyscy cisną do ołtarza. Tymczasem nadal mam fiu bździu w głowie, na pewno na tyle, by podejmować takie decyzje. Czasem oglądam kreskówki, piję piwo, dowcipkuję jak 50-letni wujaszek, aby zaprzeczyć temu, w co nie chcę jeszcze uwierzyć: ja się starzeję. :rozpacz:

W imię dorosłości nauczyłam się pić wódkę i normalną kawę bez mleka.
tysiące twarzy
setki miraży
Awatar użytkownika
Dafne
Spełniacz Marzeń

Postautor: Śniący » sob 30 gru, 2017 19:07

A ja mam jakieś 11 lat, ale nie czuje się na te lata, tylko dużo starzej... :swirus:
Awatar użytkownika
Śniący
Extra marzyciel

Postautor: rytygier » sob 30 gru, 2017 19:15

A mnie stuknie niedługo czterdziestka. I wcale mnie to nie deprymuje, bo jak mówią ,,im kot starszy, tym ogon jego twardszy."
Społeczeństwu nie udało się mnie zaakceptować i mnie nie udało się zaakceptować społeczeństwa.
Awatar użytkownika
rytygier
Marzyciel

Has thanked: 37 times
Have thanks: 68 times
Medals: 2

Postautor: Dafne » sob 30 gru, 2017 19:54

Śniący pisze:A ja mam jakieś 11 lat, ale nie czuje się na te lata, tylko dużo starzej... :swirus:

To przynajmniej byłeś u Świętej Komunii.

Tak jeszcze.
Serio ktoś jeszcze traktuje poważnie fora? :niepewny:
tysiące twarzy
setki miraży
Awatar użytkownika
Dafne
Spełniacz Marzeń

Postautor: Rachel » sob 30 gru, 2017 20:24

To ja Was pocieszę staruszki. Mnie za parę miesięcy stuknie 23 lata :hurra:
Teraz mogę się Was poradzić kiedy jest odpowiedni czas na kupienie laski do podpierania?

Lepiej nie mów nic o komunii bo Śniący opowie nam historię życia na ten temat... :padam:
Awatar użytkownika
Rachel
Marzyciel-Gaduła+

Postautor: Dafne » sob 30 gru, 2017 20:33

Rachel pisze:Mnie za parę miesięcy stuknie 23 lata
a idź Ty :looka:

Rachel, To może Ty nam opowiesz jakąś historię życiową?
tysiące twarzy
setki miraży
Awatar użytkownika
Dafne
Spełniacz Marzeń

Postautor: Suicider » sob 30 gru, 2017 21:18

Śniący pisze:A ja mam jakieś 11 lat, ale nie czuje się na te lata, tylko dużo starzej... :swirus:

Ja też nie, piona
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Beware of Suicider the chat killer!
Awatar użytkownika
Suicider
Extra marzyciel

Has thanked: 43 times
Have thanks: 27 times
Marzenie: spieprzyć do ekowioski

Postautor: Rachel » sob 30 gru, 2017 21:21

Dafne, Na jaki temat? Komunię mam i nawet bierzmowanie! :mur:
Awatar użytkownika
Rachel
Marzyciel-Gaduła+

Postautor: Śniący » ndz 31 gru, 2017 10:01

Nie no, to był taki sobie żart...

Ja już od wielu lat nie mam 11 lat, ale jakieś 95 lat.

Kolejny żarcik...

:wstyd:
Awatar użytkownika
Śniący
Extra marzyciel

Postautor: Dafne » ndz 31 gru, 2017 11:15

Najważniejsze, na ile się czujemy, a nie ile mamy. Zresztą... chęć, by zawsze wyglądać młodo i pięknie udziela się w każdej prawie grupie wiekowej. Dlatego jakież było moje zdziwienie, kiedy 40-paroletnia kobieta z mojej pracy marudziła, że jest już stara. <facepalm>

Śniący pisze:Kolejny żarcik...
Czyli jednak masz poczucie humoru? Nieważne jakie, grunt, że jest. Nie każdy musi mieć te same.
tysiące twarzy
setki miraży
Awatar użytkownika
Dafne
Spełniacz Marzeń

Postautor: Śniący » ndz 31 gru, 2017 15:48

Dafne pisze:Najważniejsze, na ile się czujemy, a nie ile mamy. Zresztą... chęć, by zawsze wyglądać młodo i pięknie udziela się w każdej prawie grupie wiekowej. Dlatego jakież było moje zdziwienie, kiedy 40-paroletnia kobieta z mojej pracy marudziła, że jest już stara. <facepalm>

Śniący pisze:Kolejny żarcik...
Czyli jednak masz poczucie humoru? Nieważne jakie, grunt, że jest. Nie każdy musi mieć te same.

Czyli jednak zaskoczona, co do mojej osoby??

A podejrzewałem, że nie miałaś co do mnie racji, a Ty jednak swoje?

Ale to już nie jest ważne, bo ja wszystko wyjaśniłem w poprzednich postach.
Awatar użytkownika
Śniący
Extra marzyciel

Postautor: Suicider » ndz 31 gru, 2017 16:27

Śniący pisze:A podejrzewałem, że nie miałaś co do mnie racji, a Ty jednak swoje?

Masz rację, to nie ważne. Ja bym się zastanowił na twoim miejscu po co tu w ogóle zaglądasz.
Jeden tekst nie sprawi że ludzie pomyślą o tobie zabawny, co najwyżej pomyślą że jesteś #niespełnarozumu i próbujesz coś na siłę.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Awatar użytkownika
Suicider
Extra marzyciel

Postautor: Śniący » ndz 31 gru, 2017 17:47

Suicider pisze:
Śniący pisze:A podejrzewałem, że nie miałaś co do mnie racji, a Ty jednak swoje?

Masz rację, to nie ważne. Ja bym się zastanowił na twoim miejscu po co tu w ogóle zaglądasz.
Jeden tekst nie sprawi że ludzie pomyślą o tobie zabawny, co najwyżej pomyślą że jesteś #niespełnarozumu i próbujesz coś na siłę.

I to jest tylko Twoje zdanie w tym temacie, z którym się akurat nie zgadzam.
Po to forum jest miejscem publicznym, że każdy może i ma prawo tu zaglądać, a niemiłe słowa i "zaczepki" ze strony niektórych forumowiczów, tym bardziej nie na miejscu, są nie do końca OK.

Ja na to już kilkakrotnie zwracałem uwagę, ale jakoś nie dociera do paru osób tutaj.
Trudno.
I nie za bardzo podoba mi się nastawienie kilku osób co do mnie i potrafię to powiedzieć komuś głośno.
Ja uważam takie nastawienie wobec innych za złośliwe, i na wielu forach tak jest.

Warto się zastanowić trochę i przestać z nieprawdziwymi uprzedzeniami wobec kogoś i zmienić myślenie wobec kogoś.
Naprawdę, może być warto i nic to nie kosztuje.

:przytulas:
Awatar użytkownika
Śniący
Extra marzyciel

Postautor: Suicider » ndz 31 gru, 2017 18:06

Śniący pisze:I to jest tylko Twoje zdanie w tym temacie, z którym się akurat nie zgadzam.

Nic nowego.
Słowo akurat jest tu zbędnym.

Śniący pisze:Warto się zastanowić trochę i przestać z nieprawdziwymi uprzedzeniami wobec kogoś i zmienić myślenie wobec kogoś.

Ale jakie uprzedzenia.
Wyciągam wnioski z tego co piszesz.
Przecież cię nie znam... chyba że ty za każdym razem myślisz inaczej.
To by wyjaśniało czego wszystko bierzesz tak dosłownie.

Śniący pisze:Naprawdę, może być warto i nic to nie kosztuje.

Jak na razie pokazujesz że nie warto.
Ciągle jest ten sam temat i te same odpowiedzi.

Śniący pisze:I nie za bardzo podoba mi się nastawienie kilku osób co do mnie i potrafię to powiedzieć komuś głośno.

My też potrafimy powiedzieć głośno że jest coś nie halo.
Dowartościowywanie siebie i szukanie winy u innych nie jest niczym interesującym:

Nie mam żadnych przyjaciół i nigdy ich nie miałem, więc ze wszystkim jestem sam, ale i tak ważne, że sobie radzę.

I proszę, nie cytuj mojej całej wypowiedzi.
Jeśli to zrobisz to się tu już nie odezwę. Twój wybór.

Awatar użytkownika
Suicider
Extra marzyciel

Postautor: Ruta » ndz 31 gru, 2017 18:29

Suicider, hah, mój drogi - nie trać czasu.
To jest po prostu zdarta płyta. Ja już kilka dobrych miesięcy tematu stwierdziłam, że to bez sensu mu odpisywać. To i tak nic nie daje. "Cały świat jest winny". Ale nie on. :ok:
Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń

Has thanked: 72 times
Have thanks: 178 times
Medals: 13

PoprzedniaNastępna

Wróć do Off-topic