Switch to full style
Jak to mówią ''w zdrowym ciele, zdrowy duch'', a wy jak dbacie o siebie aby utrzymać dobrą kondycję ciała? Nie tylko zdrowie to droga do sukcesu, kobietom pomagają też w tym makijaż, ciuchy. Tutaj dowiecie się o nowinkach kosmetycznych oraz modowych.
Odpowiedz

Kosmetyki na cerę wrażliwą

wt 25 sie, 2015 13:13

Hejo. Znacie jakieś skuteczne kremy na cerę wrażliwą, z naczynkami? Dzisiaj sobie sprawiłam krem, który wcześniej używałam, ale pomógł średnio (nie było innych)- z Lirene, wraz z płynem micelarnym. Mam też krem i żel z serii dermokosmetyków Flos- lek. Kto z Was ich używał? Znacie podobne firmy?

Rozglądam się też za jakimś korektorem... wiem, że zielony puder coś tam pomaga, ale twarz jest zielonkawa i dziwnie wygląda.

Re: Kosmetyki na cerę wrażliwą

śr 26 sie, 2015 17:34

Również używam kosmetyków z Lirene, złe nie są ale rozglądam się za czymś co będzie bardziej skuteczne. Przede wszystkim przydałoby się coś z większym spf.. szczególnie latem.

śr 09 mar, 2016 05:06

Również mam skórę wrażliwą, póki co stosuję zwykłą maść z witaminą A :)
Poszukuję natomiast czegoś sprawdzonego na SPAM Niestety większość plastrów mnie podrażnia ;)

pn 11 kwie, 2016 08:08

Ja też mam dosyć wrażliwą skórę. Wiele się naszukałam odpowiednich kosmetyków.

śr 09 lis, 2016 00:16

O cerę naczynkową dbam tak fachowo od ponad dwoch lat. Zauwazyłam zmianę na plus. Naczynek mniej, są też mniej widoczne, ale jednak wyskakują. Stosuję całą gamę kosmetyków leczniczych: krem na dzień i na noc, demakijaż, żel na oczyszczanie, płyn micelarny. Niedawno kupiłam krem z innej firmy, niż do tej pory stosowałam. Testuję teraz Perfectę, a stosowałam Flos-lek oraz Lirene. Najchętniej poddalabym się zabiegowi laserowemu, co oczywiście nie gwarantuje calkowitego zniknięcia. Cerę mam dobrą, z tendencją do zaczerwienienia (typ różowy), ale też porcelanową i jasną. Pasowałoby mi pozbyć się na zawsze tych mikro zniszczeń.

pt 16 gru, 2016 07:56

Serum Richevon. Naturalne, bardzo dobrze nawiliża skórę oraz walczy z pierwszymi zmarszczkami, które na wrażliwej oraz suchej skórze pojawiają sie dosyc często.
po odstawieniu go na dłuzszy czas i testowaniu podobnych preparatów musze przyznac, ze jest absolutnie niezastapiony.

Nie spotkałam żadnego kosmetyku, który działałby w taki sposob.

pt 12 sty, 2018 22:27

Flos-lek na dłuższą metę można o kant du** potłuc, nic nie działa. Na dziś stosuję preparat z apteki dedykowany zmianom naczyniowym Red bloker, oprócz tego tonik dla cery różowej [genialny!] i krem na dzień i na noc.

Oczywiście, reszta kosmetyków też dostosowana pod typ cery jasnej i wrażliwej. Efektu nie ma idealnego, ale gdy się regularnie stosuje, jest lepiej. Mamy zimę, więc to zmora dla mnie w tym zakresie. :oczami:
Odpowiedz